بازی راونز-استیلرز برای سومین بار به بعدازظهر چهارشنبه موکول شد


بازی 12 هفته ای بین بالتیمور ریونز و پیتسبورگ استیلرز برای سومین بار به تعویق افتاد. این بازی قرار است ساعت 3:40 بعد از ظهر روز چهارشنبه آغاز شود.

NFL در بیانیه ای گفت: “این تصمیمات با احتیاط فراوان برای اطمینان از سلامتی و ایمنی بازیکنان ، مربیان و کارکنان در روز بازی و با مشورت با کارشناسان پزشکی اتخاذ شده است.”

این بازی برای زمان شکرگذاری برگزار شد اما پس از بسیاری از بازیکنان Ravens – از جمله مدافعان عقب جی کی دوبینز و مارک اینگرام – تست مثبت برای کووید -19، بازی به یکشنبه هل داده شد. تست های مثبت بیشتری از جمله یک بازیکن خط حمله دنبال می شود لامار جکسون بازی سه شنبه دوباره منتقل شد قبل از اینکه چهارشنبه دوباره منتقل شود.

چندین بازیکن دیگر راونز ، از جمله مارک اندروز و جانشین محکم ویلی اسنید ، روز دوشنبه در ذخیره / COVID قرار گرفتند. چندین بازیکن فولاد ، از جمله مشهورترین آنها جیمز کانر ، نیز به لیست ذخیره / COVID اضافه شده اند.

علاوه بر به تعویق انداختن این هفته ، بازی هفته سیزدهم راونز برابر دالاس کابوی ها نیز منتقل خواهد شد. این بازی از قبل برای دوشنبه 7 دسامبر برنامه ریزی شده است.

فولادی ها در حال حاضر بدون شکست هستند و مقام اول AFC North و مقام اول AFC را دارند. از آنجا که یک تیم اضافی از هر کنفرانس در مرحله پلی آف در سال جاری به میدان می رود ، فقط تعداد اولیه در هر کنفرانس اولین مرحله پلی آف را در سال 2020 دریافت می کند. از آخرین مکان با کارتهای وحشی در AFC.

پاندمی ویروس کرونا در این فصل چندین موضوع برای NFL ارائه داد. شیوع قبلی در میان تنسی تایتان ها مجبور شد یک بازی 4 هفته ای ، همچنین برابر فولاد ، به تعویق بیفتد. اخیراً مردم سانفرانسیسکو مجبور به این کار شده اند بازی های خانگی آینده را در آریزونا انجام دهید به دلیل مقررات محلی در ورزش سانتا کلارا ، جایی که استادیوم لوی در آن واقع شده است ، ورزش های تماسی را ممنوع کرده است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*