[ad_1]

آخرین به روزرسانی در 13 نوامبر 2020 ، ساعت 7:21 بعد از ظهر EST

آتلانتا – پروژه های CBS News حاکی از آن است که جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، جورجیا را برنده شده است و از این رو او اولین دموکرات است که از سال 1992 این کار را انجام داده است. اگرچه 14000 رأی او به اندازه کافی محدود است تا تحریک شود شمارش دستی، انتظار نمی رود نتیجه را تغییر دهد.

رکورددار 5 میلیون نفر در گرجستان در انتخابات ریاست جمهوری رای دادند. بسیاری از تلاش های یک زن را تأیید می کنند: رهبر پیشین اقلیت در کشور استیسی آبرامز. پروژه جدید جورجیا و آبرامز به ثبت 800000 رای دهنده جدید در این ایالت ، عمدتا در جوامع رنگارنگ کمک کرد.

آبرامز در اوایل این هفته به سی بی اس نیوز گفت: “ما در جیب جوامعی را که هرگز لمس نشده بودند در زدیم. و ما مرتباً برمی گشتیم.” “آیا در خانواده شما شخص دیگری وجود دارد که نیاز به ثبت نام داشته باشد؟ در مورد همسایگان خود چطور؟”

این خبر درست یک روز پس از پیش بینی CBS News برنده بایدن در آریزونا ، یکی دیگر از سخنرانی های مهم ایالت قرمز برای دموکرات ها منتشر شد. با این حال ، آقای ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزید و روند انتقال را به تأخیر انداخت ، به این معنی که آقای بایدن هنوز جلسات توجیهی سطح بالای روزانه رئیس جمهور را دریافت نکرده است ، خلاصه ای از اطلاعات روزانه حاوی حساس ترین اطلاعات کشور.

نبرد برای جورجیا اکنون در سطح سنا است ، جایی که هر دو کرسی در این ایالت در ژانویه تعیین می شود. با جابجایی دموکراتیک ، آقای بایدن می تواند سنا را کنترل کند. جان اوسوف از حزب دموکرات امیدوار است که با ناامیدی خود از سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو از پیروزی آقای بایدن استفاده کند.

اسوف گفت: “جو و كامالا ، آنها قادر به حكمرانی نخواهند بود. آنها نمی توانند این ویروس را مهار كنند و این اقتصاد را بازیابی كنند ، مگر اینکه در این دو مسابقه در سنای آمریکا در جورجیا پیروز شویم.”

هر دو کشور ده ها میلیون صرف تبلیغات تبلیغاتی و جلب نظر رای دهندگان خواهند کرد. جمهوری خواهان با ستاره های حزب پرواز می کنند و گرچه رئیس جمهور ترامپ چندین بار در این ایالت مبارزات انتخاباتی انجام داده است ، اما او قصد ندارد به عقب پرودو یا سناتور کلی لوفلر که سعی در برکناری رافائل وارنوک دموکرات را دارد ، به عقب برگردد.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر