[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز سه شنبه رسماً از مقاماتی که تیم اقتصادی وی را هدایت می کنند ، رونمایی کرد ، تیمی که آماده است سکاندار دولت فدرال را بدست آورد زیرا ملت با پیامدهای اقتصادی بیماری همه گیر ویروس کرونا مبارزه می کند.

آقای بایدن با پیوستن به ویلمینگتون ، دلاور ، توسط هر یک از شش نامزد و نامزد آینده و معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس ، تیم جدید خود را به عنوان “آمریکایی های نوآور که از زمینه های مختلف آمده اند اما دیدگاه اصلی من در مورد اقتصاد را توصیف می کنند” توصیف کرد. تسکین. “

وی گفت: “یک تیم درجه یک است که ما را در این بحران اقتصادی مداوم راهنمایی می کند و به ما کمک می کند اقتصاد را بازسازی کنیم ، نه فقط آن را بسازیم ، بلکه آن را بهتر از گذشته بسازیم.”

آقای بایدن گفت که مشاوران اقتصادی وی نقش مهمی در شکل دهی بسته ای که قصد دارد به کنگره بعدی ارائه دهد ، خواهد داشت ، که به بسیاری از مسائل پیش روی ملت از جمله بحران اقتصادی و ویروس کرونا می پردازد.

وی گفت: “ما بهبودی برای همه ، برای همه ایجاد خواهیم کرد. ما این اقتصاد را دوباره به حرکت در خواهیم آورد.” “پیام ما به همه کسانی که هم اکنون در تلاش هستند این است که کمک در راه است.”

هنوز هم ، آقای بایدن از كنگره خواست تا یك بسته امدادی را برای رسیدگی به نیازهای فوری ناشی از همه گیری مداوم تصویب كند ، اما اذعان كرد كه “در بهترین حالت احتمالاً فقط آغازین خواهد بود” در طول جلسه اردک لنگ.

پیشنهادات آمریکا-سیاست ها
رئیس جمهور منتخب جو بایدن تیم اقتصادی خود را در The Queen Theatre در ویلمینگتون ، دلاور ، در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 اعلام کرد.

CHANDAN HANNA / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


رئیس جمهور منتخب گفت: “این تیم همیشه در کنار شما و خانواده های شما خواهد بود. این یک تیم خانواده محور است.” “ما باید اطمینان حاصل کنیم که مردم عادی خوب عمل می کنند ، زیرا وقتی به آنها فرصتی داده می شود ، آنها هرگز کشور را ناامید نکرده اند.”

هریس با تکرار اظهارات آقای بایدن ، رئیس جمهور منتخب را “تیم مناسب لحظه ای” خواند.

وی گفت: “این تیمی است كه ما برای تسكین اقتصادی فوری به مردم آمریكا نیاز داریم ، تا اقتصاد خود را به مسیر درست برسانیم و اطمینان حاصل كنیم كه این برای افراد كارگر مفید است.”

تیم انتقال رئیس جمهور منتخب اعلام کرده است اعضای اصلی وظیفه دارند که دستور کار اقتصادی جدید دولت بایدن را در روز دوشنبه تنظیم کنند. در صورت تأیید سنا ، چندین نامزد بایدن از موانع عبور خواهند کرد ، از جمله جانت یلن ، وزیر دارایی منتخب ، والی آدیمو ، معاون وزیر خزانه داری و نیرا تاندن ، رئیس دفتر دارایی. مدیریت و بودجه

یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، اولین زنی است که رئیس خزانه داری می شود. آدیمو معاون اول وزیر امور مالی خواهد بود و تندن اولین زن رنگی و اولین آمریکای آسیای جنوبی خواهد بود که رئیس بودجه است.

آقای بایدن با اشاره به اینکه نامزدی یلن تاریخی خواهد بود ، به شوخی گفت که ممکن است مجبور شود از لین-مانوئل میراندا ، که موزیکال برادوی “همیلتون” را در مورد زندگی الکساندر همیلتون ، اولین وزیر دارایی ، ایجاد کرد ، برای ایجاد یک موسیقی جدید بپرسد. اولین زنی که ریاست گروه را بر عهده دارد.

دیگر بهترین نامزدها و منصوبان برای دور زدن تیم اقتصادی بایدن ، سیسیلیا روس معرفی شده برای ریاست شورای مشاوران اقتصادی و جارد برنشتاین و هدر بوش ، هر دو به عنوان اعضای شورای معرفی شده اند.

در صورت تأیید سنا ، روس اولین زن رنگی خواهد بود که رئیس شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید است. وی همچنین یکی از اعضای کابینه وی خواهد بود.

در حالی که نامزدی مورد انتظار یلن برای وزیر دارایی تا حد زیادی پذیرفته شد ، تصمیم آقای بایدن در انتخاب تندن مورد انتقاد جمهوری خواهان کاپیتول هیل قرار گرفت ، وی درگیری های گذشته وی با قانونگذاران جمهوری خواه را در شبکه های اجتماعی و سابقه اداره مرکز به چالش کشید. برای American Progress ، یک اتاق فکر لیبرال.

سناتور جمهوری خواه جان كورنین از تگزاس ، نامزدی تاندن را “رادیواكتیو” خواند ، در حالی كه سناتور حزب جمهوری خواه از جان داكوتای جنوبی به خبرنگاران گفت “او در برخی از مواضع قبلی خود بسیار مغرضانه عمل كرد و در بسیاری از موارد با سناتورهای جمهوری خواه بود.” که باید به نامزدی احتمالی او رأی دهد. “

اینکه آیا تاندن به عنوان مدیر بودجه آقای بایدن در سال آینده تأیید می شود ، ممکن است به نتیجه دو انتخابات دور دوم در جورجیا بستگی داشته باشد که تعیین می کند کدام حزب سنا را کنترل می کند.

رئیس جمهور تازه انتخاب شده از سنا خواست تا جلسات فوری را برای تأیید نامزدهای خود برگزار کند و اظهار امیدواری کرد “ما بتوانیم با حسن نیت در امتداد راهرو کار کنیم و به عنوان یک کشور پیش برویم.”

پس از قسم خوردن آقای بایدن در 20 ژانویه ، تیم اقتصادی وی به سرعت وظیفه مقابله با هرج و مرج اقتصادی ناشی از بحران ویروس کرونا را در پی خواهد داشت که باعث شده میلیون ها آمریکایی بیکار ، مشاغل کوچک دست و پنجه نرم کنند و دولت های شهر و ایالت درگیر شوند. با کسری بودجه تا کاهش درآمد.

یلن خواستار فوریت در مقابله با چالش های اقتصادی همه گیر شد و هشدار داد که “بی عملی منجر به سقوط خود تقویت می شود ، و ویرانی های بیشتری ایجاد می کند”.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir