[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب كامالا هریس آماده می شوند كه فقط در 72 روز دولت را به دست بگیرند و از یك گروه ویژه همه گیر رونمایی می كنند و زمینه را برای موج اقدامات اجرایی از روز اول فراهم می كنند ، حتی اگر رئیس جمهور ترامپ از تصدیق امتناع ورزد. شکست شما

صبح روز دوشنبه ، آقای بایدن نورد تیمی متشکل از 13 متخصص و دانشمند بهداشت عمومی که به وی در مورد ترجمه برنامه COVID-19 خود به گزینه های مشخص سیاسی توصیه می کنند. انتظار می رود تیم وی استقرار مناصب اصلی کارمندان را در کاخ سفید در این هفته و تهیه دستورات اجرایی و پیشنهادهای قانونی با هدف لغو بخشهای اساسی ریاست جمهوری آقای ترامپ آغاز کند.

دو منبع مطلع از برنامه های انتقال به سی بی اس نیوز گفتند که آقای بایدن اقدامی سریع برای لغو “ممنوعیت مسلمانان” در قبال مهاجرت از برخی کشورها توسط آقای ترامپ و ایجاد یک مهلت قانونی موقت برای اخراج از کشور هنگام بررسی سیستم اخراج همچنین انتظار می رود وی لایحه اعطای تابعیت به DREAMers را به کنگره ارسال کند و به توافق نامه آب و هوای پاریس و سازمان بهداشت جهانی بپیوندد.

در همین حال ، آقای ترامپ با یک شوت از راه دور جلو می رود اختلافات حقوقی در چند ایالت کلیدی ، با برنامه هایی برای گشودن پرونده های متعدد در روز دوشنبه. چالش های او برای روند شمارش آرا در روزهای پس از انتخابات با شکست روبرو شد ، اما مبارزات انتخاباتی وی همچنان به جمع آوری پول برای تأمین هزینه های قانونی و پرداخت بدهی های مبارزات انتخاباتی ادامه می دهد. رئیس جمهور هیچ برنامه ای عمومی در برنامه خود در روز دوشنبه ندارد.

نتایج را برای همه مسابقات در پیدا کنید مرکز انتخاب اخبار CBSو به روز رسانی وضعیت کلیدی در اینجا:

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی