[ad_1]

رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن روز چهارشنبه همزمان با آمادگی برای مقابله ، یک میزگرد مجازی با کارکنان خط مقدم جبهه برگزار کرد کووید -19 بحران

یک آتش نشان ، یک پرستار ، یک پرستار مدرسه و یک کارمند بهداشت در خانه با معاون سابق رئیس جمهور درمورد تجربه خود در ماه های اخیر به دلیل تلاش برای یافتن کافی تجهیزات حفاظت شخصی و رنج همکاران خود را تماشا کنند.

مری ترنر ، پرستاری در مینه سوتا ، به آقای بایدن گفت که از زمان شروع بحران تاکنون یک بار نتوانسته است آزمایش COVID-19 را انجام دهد.

آقای بایدن گنگ گفت: “شوخی می کنی”. وی به کارگران گفت که اولویت تیم وی انجام “آزمایش سریع گردش مالی” برای ملت خواهد بود.

این آتش نشان به آقای بایدن گفت که او بسیاری از همکاران را می شناسد که برای جلوگیری از بردن COVID-19 به خانه نزد خانواده هایشان در اتومبیل خود می خوابیدند.

جو بایدن
جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، قبل از یک نشست مجازی با کارکنان بهداشتی در خط مقدم جبهه در ویلمینگتون ، دلاور ، در 18 نوامبر سال 2020 ، وارد تئاتر ملکه می شود.

تام برنر / رویترز


رئیس جمهور منتخب از کارگران خط مقدم تشکر کرد و قول داد که به همان سختی برای جوامع آنها کار کند.

آقای بایدن قول داده است که کنترل ویروس را که در حال حاضر نزدیک به 250،000 نفر در ایالات متحده جان خود را از دست داده است ، در اولویت قرار دهد. رئیس جمهور منتخب بدون دسترسی به مقامات بهداشت عمومی به دلیل عدم توانایی دولت ترامپ در اجازه دادن به روند انتقال ، فقط با کارشناسان خارجی از تیم مشاور ویروس کرونا خود ملاقات می کند. وی با اشاره به مثال هایی از چگونگی این امر باعث می شود تا برنامه ریزی COVID از جمله توزیع واکسن ها با مشکل روبرو شود ، از اداره خدمات عمومی خواست که به تیم خود دسترسی به منابع انتقالی ندهند.

رئیس جمهور ترامپ درمورد COVID-19 سکوت کرد ، در عوض توجه خود را به ادعاهای دروغین پیروزی در انتخابات معطوف کرد. رئیس جمهور از روز انتخابات بیش از دو هفته پیش بندرت در ملا public عام دیده شده است.

الكساندر تین در این گزارش مشاركت داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir