بایدن در مورد برنامه های خود برای دستیابی به مقام بحث می کند و می گوید اطمینان دارد که کنگره لوایحی را برای سهولت COVID تصویب می کند


جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، گزارش ناامیدکننده کار در ماه نوامبر را “ناخوشایند” خواند ، اما گفت اگر کنگره اکنون اقدام کند ، “ما می توانیم شتاب دوباره بگیریم.” در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در ویلمینگتون ، آقای بایدن در مورد احتمال توافق دو جانبه کنگره در مورد لایحه کوتاه مدت تسکین اقتصادی COVID ابراز خوشبینی کرد – و همچنین یک اقدام بلند پروازانه تر پس از آغاز کار. و او همچنین در حال بررسی مراسم تحلیف آینده خود و تفاوت آن با گذشته است.

آقای بایدن اظهار اطمینان کرد که “به اندازه کافی دموکرات و جمهوری خواه در کنگره حضور دارند” تا بتوانند بسته جدی ای را تهیه کنند که مانع از حد افراط در ما شود. “او اعتراف كرد كه” این رضایت همه را جلب نخواهد كرد ، اما گزینه این است كه اگر شما بر همه چیز اصرار داشته باشید ، ما احتمالاً از هر دو طرف چیزی نخواهیم گرفت. ”

اما وی همچنین تأکید کرد که این اقدام کوتاه مدت “پایان معامله نیست” و بسته را که اکنون در حال مذاکره است ، به عنوان “قسط اولیه” توصیف کرد ، اگرچه وی مشخص نکرد که چه چیز دیگری می تواند توافق شود.

اگرچه در حال حاضر مبلغ 1200 دلار تشویقی برای آمریکایی ها در پیشنهاد تبلیغات دو جانبه 900 میلیارد دلاری این هفته لحاظ نشده است ، اما بایدن گفت: “من فکر می کنم اگر 1200 دلار داشته باشند بهتر است. و گفت که او فهمید ، “که هنوز هم می توانی بازی کنی. با این حال ، وی تأکید کرد که “کل موضوع این” این است که اطمینان حاصل شود مردم از خانه بیرون نمی شوند و می توانند به بیمه بیکاری ادامه دهند تا به آنها کمک کند تا خانواده خود را تغذیه کنند ، به عنوان تعدادی از برنامه ها برای کمک به آمریکایی های آشفته ، آنها باید در ماه جاری بدون کنگره به اقدامات خود پایان دهند.

حتما بخوانید:
یک مشاور توسعه واکسن برای Operation Warp Speed ​​در حال بحث درباره برنامه های توزیع است

رئیس جمهور منتخب نمی گوید که آیا با میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا صحبت کرده است یا خیر ، اما سعی کرد تأکید کند که سابقه مذاکره با وی وجود دارد.

آقای بایدن گفت: “او من را می شناسد. او می داند که من به عنوان یک پیکان حق دارم و می توانم مذاکره کنم. او می داند که من متعهد هستم.” “و من هرگز سعی نمی کنم مخالفت را برهم بزنم.”

وی گفت: “ما باید ویترایول را از سیاست خارج کنیم.” و او به خبرنگاران فلسفه خود را یادآوری کرد که “همیشه س toال از قضاوت زن یا مرد دیگری مناسب است ، اما هرگز انگیزه آنها. هرگاه انگیزه آنها را زیر سال ببرید ، در حقیقت راهی برای رسیدن به آنجا وجود ندارد.” “

اجاره در ایالات متحده آمریکا ماه گذشته به شدت کند شد همانطور که ویروس کرونا به اقتصاد ضربه می زند. کارفرمایان در ماه نوامبر 245000 شغل اضافه کردند که کمترین رشد شغلی ماهانه از آوریل و حدود نیمی از انتظارات اقتصاددانان است. افزایش دستمزدها در ماه گذشته با افت شدید 610،000 شغل در اکتبر و 710،000 شغل در سپتامبر روبرو شد. نرخ بیکاری کشور که از زمان رسیدن به اوج نزدیک به 15 درصد در آوریل به طور مداوم در حال کاهش است ، به 6.7 درصد رسیده است. اما به یک دلیل بد سقوط کرد – 400000 نفر دیگر به دنبال کار نمی روند ، به این معنی که آنها دیگر بیکار محسوب نمی شوند.


712000 آمریکایی در حال بیکاری هستند

08:54

از آقای بایدن همچنین س wasال شد که مراسم تحلیف وی چگونه خواهد بود ، زیرا در همه گیر COVID هیچ نشانه ای از کاهش وزن در ماههای سرد زمستان دیده نمی شود. وی گفت كه قصد دارد از توصیه های متخصصان علمی در زمینه حمایت از انسان پیروی كند.

رئیس جمهور منتخب گفت: “بعید است كه ما یك میلیون نفر در بازار برای رسیدن به بنای یادبود (لینكلن) داشته باشیم.” و “احتمالاً در خیابان پنسیلوانیا یک رژه بزرگ افتتاحیه برگزار نخواهد شد.” او امیدوار است که “فعالیت های مجازی زیادی در ایالات آمریکا وجود داشته باشد ، حتی افراد بیشتری نسبت به گذشته درگیر شوند.”

وی گفت که بحث هایی با مجلس و سنا وجود خواهد داشت ، اما حدس می زند که این بیشتر شبیه یک کنوانسیون دموکراتیک از نظر اجتماعی باشد تا یک مراسم تحلیف معمولی. آقای بایدن گفت که او می خواهد آمریکایی ها بتوانند “جشن بگیرند و همدیگر را جشن بگیرند”.

“مردم می خواهند بتوانند بگویند” ما از پشت باتوم عبور کردیم. ما به جلو ادامه می دهیم. “بایدن گفت ، دموکراسی کارساز است ، و افزود که بیشتر جشن ها” باید تخیل بیشتری داشته باشند. “

– ایرینا ایوانووا از CBS News در این گزارش شرکت کرده است.


منبع: elitenews.ir