[ad_1]

بعد از انتخابات رون کلاین جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، به عنوان رئیس ستاد وی در این هفته در حال بحث و گفتگو است که چه کسی را برای تصدی پست های اصلی دیگر در کاخ سفید انتخاب خواهد کرد. پنج نفر آشنا با تفکر آقای بایدن در مورد انتقال با CBS News در مورد حرکت پرسنل آینده صحبت کردند.

به گفته این منابع ، مدیر ارتباطات در کاخ سفید مطلوب ترین موقعیت فعلی است. کیت بدینگ فیلد ، مدیر ارتباطات کمپین ، مورد بازبینی قرار گرفت. این منابع می گویند او از اهرم قدرت ایستادن در هر موقعیتی برخوردار است و همچنین از وی به عنوان رقیب دفتر مطبوعاتی کاخ سفید صحبت می شود. آدرین الرود ، که استراتژی جایگزین برای مبارزات انتخاباتی بایدن را رهبری می کرد ، همچنین به عنوان یک ارتباط دهنده پیشرو در نظر گرفته می شود. مردم گفتند ، جن پساكی ، مشاور فعلی بایدن و افسر ارتباطات سابق اوباما ، در حال ارزیابی است.

سایمون سندرز او همچنین یک رقیب جدی برای دفتر مطبوعاتی کاخ سفید است. وی در کتاب و مصاحبه های خود در یک سال گذشته ابراز علاقه به این نقش کرده و اولین دبیر مطبوعاتی کاخ سفید سیاه خواهد بود. او همچنین در مبارزات انتخاباتی توسط آقای بایدن بسیار مورد احترام است ، اما منابع آگاه از انتقال می گویند که از طرف نگهبان قدیمی و بهترین مشاوران بایدن درباره سن او تردید وجود دارد. او ماه آینده 31 ساله خواهد شد.

مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی آنیتا دان – یکی از مصمم ترین مشاوران در کارزار انتخاباتی – قصد ندارد به کاخ سفید برود. او به نقش خود در شرکت لابی SKDKnickerbocker بازگشت. این تصمیم او است و انتظار می رود که او به همان اندازه که در کاخ سفید اوباما تأثیر دارد ، در کاخ سفید بایدن نیز نفوذ کند.

مدیر کمپین جن اومالی دیلن در نقش مشاور ارشد یا نقش سیاسی مانند موارد قانونگذاری مورد بحث قرار می گیرد.

همچنین انتظار می رود مشاوران دیرینه بایدن مانند بروس رید ، استیو ریچتی و مایک دونیلون نقش های برتر مشاور را داشته باشند. اینها برخی از تأثیرگذارترین صداها در تعیین تیم کاخ سفید هستند. نماینده سدریک ریچموند ، رئیس مشترک تیم انتقال بایدن ، نیز تأثیر بسزایی در آقای بایدن دارد.

اگرچه آژانس فدرال ناظر بر گذار ریاست جمهوری هنوز رسماً این روند را آغاز نکرده است ، اما بایدن تصمیم گیری های اساسی درباره کاخ سفید خود را آغاز کرده است. مسئولان تیم انتقالی بایدن از مدیر اداره خدمات عمومی خواستند تا آقای بایدن را به عنوان برنده برای شناسایی روند “شناسایی” کند.

هنگامی که روند انتقال به طور رسمی آغاز شد ، کارمندان احتمالی می توانند جلسات را با کارمندان آژانس فعلی برای تعیین اولویت های سیاسی دولت بایدن آغاز کنند. مقامات تیم انتقالی بایدن ابراز نگرانی کردند که کوتاه شدن روند کار می تواند انتقال را دشوار کند.

در این مدت آقای بایدن انتخاب های خود را در کابینه انجام داد. روز شنبه در حالی که دوچرخه سوار بود ، از او پرسید که آیا به تصمیم گیری در این زمینه نزدیکتر است ، ماسکی با کلاه ایمنی و صورتی که آقای بایدن پوشیده بود پاسخ داد: “بله”.

گریس سیگرز در این گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir