بایدن-هریس همه افسران ارتباطات زن را اعلام می کند


رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس اعضای ستاد ارتباطات دولت آینده را روز یكشنبه اعلام كردند. برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده ، کارمندان کاملاً از زنان تشکیل می شوند.

آقای بایدن و هریس اعلام کردند که جن پساکی مسئول مطبوعاتی در کاخ سفید خواهد بود. پیش از این ، پساکی مدیر ارتباطات در کاخ سفید و معاون وزیر کاخ سفید در دولت اوباما-بایدن بود.

کیت بدینگ فیلد ، که در مبارزات انتخاباتی بایدن-هریس معاون مدیر ستاد و مدیر ارتباطات بود ، مدیر ارتباطات در کاخ سفید خواهد بود. بیدینگ فیلد همچنین با دولت اوباما و بایدن یکی از پیشکسوتان ارتباطات است.

توییت Bedingfield یکشنبه که او “به طور غیرقابل توصیف افتخار” می کند که نقش مدیر ارتباطات را به عهده بگیرد.

من که به عنوان معاون رئیس جمهور و در این کارزار برای وی کار می کردم ، به من ایده دادم که او چه نوع رئیس جمهور توانمند ، دلسوز و روشنی خواهد بود و اگر یک قسمت کوچک از شغل او باشد افتخار عمیقی برای من خواهد بود. همچنین افتخار خواهد بود که با زنان شگفت انگیزی که این نقش ها را با هم بازی می کنند همکاری کند. “در توییت های Bedingfield.

مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی بایدن ، سیمون سندرز ، نقش مشاور ارشد و سخنگوی هریس را بر عهده خواهد گرفت. سندرز پیش از این به عنوان سخنگوی برنی سندرز در جریان مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 فعالیت می کرد.

الیزابت الكساندر ، یكی دیگر از مشاوران ارشد ستاد انتخاباتی بایدن-هریس ، مدیر ارتباطات بانوی اول جیل بایدن خواهد شد. الكساندر پیش از این در حالی كه معاون رئیس جمهور بود ، مسئول مطبوعاتی آقای بایدن بود.

اشلی اتین ، مدیر پیشین ارتباطات رئیس مجلس ، نانسی پلوسی ، مدیر ارتباطات هریس خواهد شد. پلوسی گفت که او روز یکشنبه اتین را “ارتباطی باتجربه” خواند و از او استقبال کرد.

پلوسی در بیانیه ای گفت: “تجربه او در هر دو طرف خیابان پنسیلوانیا و احترام زیادی كه در بین اعضا و كاركنان احساس می كند ، وی را به یك نیروی قدرتمند در دولت بایدن-هریس تبدیل خواهد كرد.”

کارین ژان پیر ، رئیس ستاد هریس در طول مبارزات انتخاباتی ، نقش معاون دبیرکل را بر عهده خواهد گرفت. پیلی توبر به عنوان معاون ارتباطات کاخ سفید منصوب شد. توبر پیش از این به عنوان معاون مدیر صدای آمریکایی و مدیر رسانه های آمریکای لاتین برای رهبر اقلیت سنا چاک شومر خدمت می کرد.

آقای بایدن در بیانیه ای گفت: “این ارتباط گران ماهر و باتجربه دیدگاه های مختلفی را در كار آنها ایجاد می كنند و تعهد مشتركی برای ساخت بهتر این كشور دارند.”

هریس افزود که برای غلبه بر چالش های پیش روی کشور ، “ما باید به طور واضح ، صادقانه و شفاف با مردم آمریکا ارتباط برقرار کنیم ، و این تیم باتجربه ، با استعداد و موانع شکن به ما در انجام این کار کمک می کند.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*