[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن خواستار اتحاد در کشوری شدیداً تقسیم شده و ویران شده از یک بیماری همه گیر مرگبار شده است و خواستار آن است که “این دوره تاریک اهریمن سازی در آمریکا” به اولین خطاب به ملت از آنجا که به آن طراحی شده است پیروزی در ریاست جمهوری.

وی شنبه شب به جمع هیجان زده ای در ویلمینگتون ، دلاور گفت: “من به دنبال این دفتر برای بازگرداندن روح آمریکا بودم. برای بازگرداندن ستون فقرات ملت – طبقه متوسط. برای اینکه آمریکا دوباره در سراسر جهان مورد احترام واقع شود و ما را اینجا در خانه متحد کند.” . “این باعث افتخار من است که میلیون ها آمریکایی به این چشم انداز رأی داده اند و اکنون کار تحقق این چشم انداز وظیفه زمان ماست.”

آقای بایدن و معاون تازه انتخاب شده كامالا هریس ساعاتی پس از پیش بینی CBS News و سایر سازمانهای مهم خبری پیروزی در انتخابات حزب دموكرات در پنسیلوانیا را تأیید كردند و اكثر آرای دانشكده انتخاباتی مورد نیاز برای تصاحب كاخ سفید را تأمین كردند. پیش بینی نهایی پس از پنج روز شمارش آرا دشوار در ایالت کیستون و سایر مناطق انجام شد و در شهرهای بزرگ ایالات متحده ، جایی که هزاران نفر برای جشن پیروزی آقای بایدن به خیابان ها آمدند ، با خوشحالی روبرو شد.

در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ داد هیچ نشانه ای وجود ندارد که او قصد دارد به زودی مسابقه را رها کند. مبارزات انتخاباتی وی قول داده است که در دادگاه ها در چندین ایالت نتایج را به چالش بکشد ، تلاش های طولانی که تاکنون بی نتیجه بوده است. یک مقام ارشد مبارزات انتخاباتی به CBS News گفت که رئیس جمهور قصد ندارد اعتراف کند شکست تا زمانی که تمام گزینه های قانونی را به پایان برساند.

با این حال ، آقای بایدن و هریس به سرعت توجه خود را به انتقال معطوف کرده و آماده می شوند تا قدرت را در ژانویه به دست بگیرند. روز دوشنبه ، آقای بایدن قصد دارد از تیمی از دانشمندان و متخصصان که وظیفه تهیه یک برنامه عملی برای مقابله با بیماری همه گیری پس از تحلیف را دارند ، رونمایی کند و تیم وی پیش بینی می کند کارمندان و مدیران سطح بالای کاخ سفید را در روزها و هفته های بعدی

نتایج را برای همه مسابقات در پیدا کنید مرکز انتخاب اخبار CBSو به روز رسانی وضعیت کلیدی در اینجا:

[ad_2]

منبع: elitenews.ir