با افزایش موارد ویروس کرونا ، کالیفرنیا احکام خانه ای منطقه ای وضع می کند


گاوین نیوز ، فرماندار کالیفرنیا ، روز پنجشنبه گفت که او در مناطقی که با کمبود تخت در ICU روبرو هستند دستور اقامت در منزل را صادر می کند زیرا موارد ابتلا به کووید 19 پرش در کشور نیوزوم روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “ما آن ترمز اضطراری را می کشیم.”

این اقدام به تعطیلی سه هفته ای کلیه بارها ، کارخانه های شراب سازی ، آرایشگاه ها و آرایشگاه ها در مناطقی که تخت های مراقبت ویژه به 15 درصد ظرفیت رسیده اند ، نیاز دارد. فروشگاه های خرید مجاز به کار با ظرفیت 20٪ خواهند بود ، در حالی که رستوران ها به خدمات تحویل و تحویل محدود می شوند. سفرهای جزئی محدود خواهد بود.

نیوزوم گفت: “این آخرین جهش در این همه گیر است.” “در انتهای تونل چراغی وجود دارد.”

کمتر از 2000 تخت مراقبت ویژه در این ایالت باقی مانده است و بیش از 1800 نفر در کل بخش های مراقبت ویژه در سراسر کشور هستند. نیوزوم گفت در صورت ثابت ماندن سطح مثبت ، واحدهای باقیمانده قبل از اول ژانویه پر می شوند.

حتما بخوانید:
مشخصات، قیمت و خرید کرم مرطوب کننده هیدرودرم

نیوشام گفت: “اثرات شکرگذاری هنوز احساس نشده است.” “دکتر فاوسی ، من فکر می کنم او بهترین حرف را زده است. او می گوید ما باید” پرش روی موج “را پیش بینی کنیم.”

این دستور ایالت را به پنج منطقه تقسیم می کند: منطقه خلیج فارس ، ساکرامنتوی بزرگ ، کالیفرنیای شمالی ، کالیفرنیای جنوبی و دره سن خواکین. در حال حاضر ، هیچ منطقه ای شرایط سفارش اقامت در خانه را ندارد. انتظار می رود که چندین شهرستان – ساکرامنتوی بزرگ ، سن خوآکوین و کالیفرنیای شمالی / جنوبی – از اوایل جمعه تحت این دستور قرار گیرند.

این ممنوعیت سفر غیر ضروری از همه مردم کالیفرنیا می خواهد که در خانه بمانند و فقط با اعضای خانواده خود تعامل داشته باشند. اگرچه نیوزوم چگونگی وضع ممنوعیت سفر جزئی را اعلام نکرد ، اما گفته است که هتل ها و متل ها فقط به میهمانان مهمان “مسافرت های اساسی” محدود می شوند. افرادی که از کالیفرنیا به و از کالیفرنیا سفر می کنند هنوز باید دستورالعمل های فعال در منزل را از جمله قرنطینه 14 روزه دنبال کنند.

روز چهارشنبه بیش از 20،000 مورد جدید ویروس در این ایالت گزارش شده است – بالاترین رقم جدید. در همان روز ، ایالات متحده از 100000 عبور کرد بستری شدن در بیمارستانو 3100 نفر در سراسر کشور به دلیل ابتلا به COVID-19 جان خود را از دست داده اند و این تنها روز مرگبار از زمان شیوع بیماری همه گیر است.

نیوزوم روز پنجشنبه گفت: “این چالش برانگیزترین لحظه از ابتدای این همه گیری است.” “اگر تاکنون فرصتی برای کنار گذاشتن شک و تردید ، کنار گذاشتن بدبینی ، کنار گذاشتن بدبینی ، کنار گذاشتن ایدئولوژی ، کنار گذاشتن هرگونه ملاحظه بوده است ، علاوه بر این: زندگی در تعادل است. زندگی از بین خواهد رفت مگر اینکه ما بیش از گذشته کار کنیم. “

حتما بخوانید:
محسن فهری زاده ، دانشمند ایرانی که ادعا می کند برنامه هسته ای نظامی را رهبری کرده است ، کشته شده است
منبع: elitenews.ir