با افزایش موارد COVID-19 در سراسر کشور ، میلیون ها نفر هشدار سفر را نادیده می گیرند


با توجه به اینکه میلیون ها آمریکایی در روز چهارشنبه در حال حرکت هستند ، کارشناسان بهداشت نگران هستند ، که معمولاً یکی از بزرگترین سفرهای شبانه در این کشور است ، می تواند به یکی از خطرناک ترین سفرها تبدیل شود. علی رغم موج موارد جدید موارد ویروس کرونا، AAA انتظار دارد که 50 میلیون آمریکایی سفر کردن

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، طی دو هفته گذشته بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر کشور آلوده شده اند و بیش از 2000 نفر در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند. این بیشترین تعداد قربانیان در یک روز بیش از شش ماه است.

علیرغم هشدارهای صریح مسئولان بهداشت عمومی که از مردم خواسته اند در خانه بمان این شکرگذاری، به هر حال میلیون ها نفر به آسمان و جاده ها برخورد می کنند.

رومئو گارسیو بعد از ظهر چهارشنبه مریلند را به خانه پدر و مادرش در گرینویل ، کارولینای شمالی ترک کرد.

وی گفت: “تعطیلات در واقع تنها زمان هایی است که می توانم خانواده ام را ببینم.”

گارسیو در پاسخ به این سال که آیا اصلاً نگران آوردن ویروس کرونا با خود به خانه نیست ، گفت: “اصلاً. من آزمایش شده ام. منفی هستم.”

اما این برای تام ویلسون کافی نبود. او تصمیم دردناکی گرفت که شکرگذاری را در کنار خانواده نگذراند.

ویلسون گفت: “این فقط به نظر می رسید ریسکی باشد که ارزش آن را نداشت.”

در همین حال ، محدودیت های فزاینده ای در شهرها و ایالت ها وجود دارد که هدف آنها جلوگیری از گسترش ویروس است. چهارده ایالت و واشنگتن دی سی خواستار آزمایش های اجباری یا الزامات قرنطینه برای مسافران هستند. پلیس در نیویورک در حال ایجاد ایست های بازرسی در پل ها و تونل ها است و نیروهای آمریکایی در مریلند در حال بررسی انطباق بارها و رستوران ها هستند.

آ توصیه برای ماندن در خانه اکنون در پنسیلوانیا برقرار است و ایالت به بارها ، رستوران ها و برنامه های خصوصی دستور داده است که فروش الکل را برای مصرف در محل ، از ساعت 5 عصر در شب شکرگذاری ، متوقف کنند.

شهرستان لس آنجلس در رستوران ها ، آبجوسازی ها ، کارخانه های شراب سازی و بارها غذا می خورد محدود از چهارشنبه. CBS لس آنجلس گزارش داد ، از ساعت 10 شب ، همه غذاخوری های این شهرستان فقط قادر به ارائه خدمات حمل و نقل ، رانندگی و تحویل هستند.

از ساحل به ساحل دیگر ، فرمانداران و شهرداران عملاً از مردم التماس می کنند که جمع نشوند.

تیم والس ، فرماندار مینه سوتا گفت: “این کارگران خط مقدم را اذیت نکنید.”

اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک گفت: “رفتار مثل یک روز شکرگذاری عادی به معنای انکار واقعیت است.”

اجتماعات کوچک در حال حاضر عامل اصلی گسترش ویروس هستند. پانزده نفر از اعضای یک خانواده تگزاسی برای یک ناهار تولد COVID-19 را امضا کردند.

یکی از اعضای خانواده در یک ویدئو گفت: “لطفا مانند خانواده من نباشید و دستورالعمل های CDC را نادیده بگیرید.”

خبرنگار پزشکی CBS News ، دکتر جان لاپوک ، مشاوره ای برای افرادی که تصمیم به اتحاد با دوستان و خانواده خود گرفته اند ، است.

وی گفت: “به نظر من خطر ابتلا به افراد برای افراد ایمن و مسری است ، اما آنها فقط این را نمی دانند ، حتی اگر اخیراً آزمایش منفی داشته باشند.”

دکتر لاپوک افزود که باید ماسک ها را هنگام اجتماعات استفاده کرد ، وعده های غذایی و ارتباطات را باید به مناطق جداگانه تقسیم کرد و پنجره ها و درها باید باز باشد.

تسکین یک کشور در معرض ویروس کرونا تنها طی ماهها انجام می شود. عملیات Warp Speed ​​پیش بینی می کند تا ماه فوریه 110 میلیون آمریکایی – یک سوم کشور – واکسینه شوند.

مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد عملیات Warp Speed ​​، به CBS News گفت: “جمعیت ایالات متحده به طور کلی باید تحت پوشش دوز واکسن های موجود بین ماه های مه و دسامبر قرار گیرد.”


شورای اجتماع امن تر شکرگذاری

02:16


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*