[ad_1]

مقامات روز چهارشنبه گفتند ، سیستم مدرسه دولتی در نیویورک ، بزرگترین در کشور ، پنجشنبه بسته می شود و به سمت آموزش از راه دور حرکت می کند ، زیرا ویروس کرونا افزایش می یابد.

ریچارد کارانزا ، صدراعظم در نامه ای به والدین گفت: “با توجه به افزایش اخیر انتقال ، ما به نقطه ای از آلودگی در شهر خود رسیده ایم که همه دانش آموزان را ملزم می کند که به آموزش از راه دور روی بیاورند.”

این شهر به آستانه تعطیلی مدارس رسیده است: شهردار بیل دی بلازیو 3 درصد آزمون مثبت با میانگین متحرک هفت روزه توییت. دی بلاسیو گفت: “ما باید با موج دوم COVID-19 مبارزه کنیم.”

در اوایل این هفته ، دبلاسیو گفت که با دولت همکاری خواهد کرد تا مدارس را در اسرع وقت و با اطمینان باز کند ، اما فرماندار اندرو کوومو روز چهارشنبه گفت که برنامه از سرگیری هنوز نامشخص است.

کوومو در یک کنفرانس خبری گفت که میزان مثبت در ایالت نیویورک در حال حاضر 2.88٪ است. تعداد کل بستری در بیمارستان 22202 نفر باقی مانده است ، در حالی که 35 نفر در روز چهارشنبه جان خود را از دست دادند. از آنجا که موارد COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است ، کوومو گفت هیچ کشوری در این کشور درجه ای از مثبت بودن زیر 2٪ را ندارد. طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده با بیش از 11 میلیون و 400 هزار مورد مثبت ، در تعداد جهانی موارد پیشرو است.

به گفته کوومو ، نیویورکی ها “شایسته اعتبار” هستند برای میزان پایین مثبت بودن ، که وی آن را “خبرهای خوب از دیگران” خواند. با این حال ، کومو همچنین به درجه مثبت بودن در غرب نیویورک به عنوان یک ریز خوشه اشاره کرد. او می گوید این موارد در حال افزایش است زیرا مکان های کوچکتر شهری که در اوایل سال سطح پایین تری داشتند ، نتوانسته اند “واقعیت دردناکی” را که نیویورکی ها تجربه کرده اند ، احساس کنند.

هفته گذشته ، کومو مقررات منع رفت و آمد برای بارها ، رستوران ها و سالن های ورزشی را در این ایالت ایجاد کرد و آنها را مجبور کرد تا ساعت 10 شب تعطیل شوند. فرماندار گفت که بیشتر عفونت های جدید بیشتر مربوط به افرادی است که در اجتماعات خصوصی در بارها ، مهمانی های خانگی و رستوران ها شرکت می کنند ، اما نمی گوید که او برنامه ای برای بستن موقت آنها دارد.

کارشناسان بهداشت ملی همچنین پیش بینی می کنند که با ادامه خنک شدن هوا و بسیاری شروع فصل تعطیلات مانند روز شکرگذاری ، جهش اضافی در موارد ایجاد می شود. در ایالت نیویورک ، ساکنان توصیه می شود جلسات خارج از بالون خود را با اعضای خانواده از دست ندهند و جلسات داخل خانه را به کمتر از 10 نفر محدود کنند. حتی با محدودیت ها ، کوومو گفت که انتظار دارد شکرگذاری باعث جهش عظیمی در موارد COVID-19 شود. کوومو گفت: “خانواده شما امن به نظر می رسند.” “میز ناهار خوری شکرگذاری شما ایمن به نظر می رسد. نه ، شما در امان نخواهید بود – این یک توهم است.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir