با افزایش ویروس کرونا ، نیویورک مدارس دولتی را تعطیل می کند


مقامات روز چهارشنبه گفتند ، سیستم مدرسه دولتی در نیویورک ، بزرگترین در کشور ، پنجشنبه بسته می شود و به سمت آموزش از راه دور حرکت می کند ، زیرا ویروس کرونا افزایش می یابد. این تصمیم حدود 300000 دانش آموز را که در طول همه گیری بیماری در کلاسها شرکت می کردند ، به خانه می فرستد.

ریچارد کارانزا ، صدراعظم در نامه ای به والدین گفت: “با توجه به افزایش اخیر انتقال ، ما به نقطه ای از آلودگی در شهر خود رسیده ایم که همه دانش آموزان را ملزم می کند که به آموزش از راه دور روی بیاورند.”

این شهر به آستانه تعطیلی مدارس رسیده است: شهردار بیل دی بلازیو 3 درصد آزمون مثبت با میانگین متحرک هفت روزه توییت. دی بلاسیو گفت: “ما باید با موج دوم COVID-19 مبارزه کنیم.”

دی بلاسیو در یک کنفرانس خبری گفت: “هیچ کس از این تصمیم خوشحال نیست.” “ما قصد داریم در اسرع وقت برگردیم و برگردیم.”

قبل از بازگشت دانش آموزان به یادگیری شخصی ، د بلاسیو گفت که کارکنان اقدامات جدیدی را با تمرکز قوی بر افزایش ظرفیت آزمون در مدارس توسعه می دهند. با این حال ، شهردار گفت که “درک می کند” انتقال برای کسانی که از تصمیم تعجب می کنند ، به ویژه برای والدین تنها ، چقدر دشوار است.

انتظار می رود مدارس در روز شکرگذاری تعطیل شوند ، اما دبلاسیو تأکید کرد که دانش آموزان بدون استانداردهای جدید به مدرسه بر نخواهند گشت. “راه مقابله با این چالش ها این نیست که تسلیم شوید و توسط مقیاس مسئله هیپنوتیزم نشوید ، بلکه به خاطر سپردن توانایی ما در مقابله با این مسئله تنها چیزی است که تغییر ایجاد می کند.”

حتما بخوانید:
گروه BTS; از انحلال تا سفیر اکسپو 2030 * صحت نیوز

بعضی از والدین گفتند که با تعطیلی مدارس متحیر شده اند. موج جعفایی به CBS News گفت: “من یک کارگر بهداشتی هستم ، شوهرم یک کارگر بهداشتی است و من تعجب می کنم که ما قبل از تعطیل کردن رستوران های داخلی مدارس را تعطیل می کنیم.” “این برای والدین واقعاً ناامیدکننده است. ما دائماً گیج می شویم. هر روز احساس می کنیم که منتظر ریختن کفش هستیم و این خیلی زیاد است.”

فرماندار اندرو کوومو روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که میزان مثبت در ایالت نیویورک در حال حاضر 2.88٪ است. تعداد کل بستری در بیمارستان 22202 نفر باقی مانده است ، در حالی که 35 نفر در روز چهارشنبه جان خود را از دست دادند. از آنجا که موارد COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است ، کوومو گفت هیچ کشوری در این کشور درجه ای از مثبت بودن زیر 2٪ را ندارد. طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده با بیش از 11 میلیون و 400 هزار مورد در موارد تایید شده در سطح جهان پیشرو است.

کوومو گفت که نیویورکی ها “به دلیل کم بودن میزان مثبت” شایسته اعتبار هستند “که وی آن را در مقایسه با بقیه کشورها” خبر عالی “خواند. با این حال ، کومو همچنین به درجه مثبت بودن در غرب نیویورک به عنوان یک ریز خوشه اشاره کرد. او می گوید این موارد در حال افزایش است زیرا مکان های کوچکتر شهری که در اوایل سال سطح پایین تری داشتند ، نتوانسته اند “واقعیت دردناکی” را که نیویورکی ها تجربه کرده اند ، احساس کنند.

حتما بخوانید:
عموزاده ها برای فیلم های صمیمانه مشتریان بی خانمان در فروشگاه Fresno در TikTok ویروسی می شوند

هفته گذشته ، کومو مقررات منع رفت و آمد برای بارها ، رستوران ها و سالن های بدنسازی در این ایالت را ایجاد کرد و آنها را مجبور کرد تا ساعت 10 شب تعطیل شوند. فرماندار گفت که بیشتر عفونت های جدید عمدتا از طریق افرادی که در اجتماعات خصوصی در بارها ، مهمانی های خانگی و رستوران ها شرکت می کنند ، ناشی می شود.

کارشناسان ملی بهداشت پیش بینی می کنند که با ادامه خنک شدن هوا و شروع بسیاری از شروع تعطیلات مانند شکرگذاری ، شرایط بیشتر جهش می کند. در ایالت نیویورک ، ساکنان توصیه می شود جلسات خارج از بالون خود را با اعضای خانواده از دست ندهند و جلسات داخل خانه را به کمتر از 10 نفر محدود کنند. حتی با محدودیت ها ، کوومو گفت که انتظار دارد شکرگذاری باعث جهش عظیمی در موارد COVID-19 شود. کوومو گفت: “خانواده شما امن به نظر می رسند.” “میز ناهار خوری شکرگذاری شما ایمن به نظر می رسد. نه ، شما در امان نخواهید بود – این یک توهم است.”

متخصصان بهداشت در نیویورک همچنین پیشنهاد می کنند که از همه اعضای خانه آزمایش شود ، به ویژه هنگامی که دانش آموزان از یادگیری شخصی به یادگیری از راه دور روی می آورند. حتی به دانش آموزانی که در آموزش از راه دور مانده اند توصیه می شود که آزمایش شوند ، زیرا انتقال آن اغلب در مکانهای بسته و تهویه کمتر مانند خانه ها انجام می شود.
منبع: elitenews.ir