[ad_1]

شرکت های دولتی که شاهد افزایش ارزش بازار سهام در میان سفارشات اقامت در خانه با الهام از همه گیری بودند ، روز دوشنبه پس از نتایج امیدوار کننده Pfizer و BioNTech برای واکسن ویروس کرونا ، به شدت سقوط کردند.

بروشورهای سطح بالایی از آمازون و نتفلیکس به Peloton Interactive و Zoom Video Communications در روز افزایش بقیه بازارهای سهام ایالات متحده در اخبار واکسن Pfizer 5٪ تا 25٪ ارزش بازار خود را از دست دادند. Dow با شروع معاملات روز دوشنبه 1513 واحد یا 5.3٪ جهش کرد و به بالاترین رکورد 29،836 رسید ، در حالی که شاخص سهام S&P 500 بیش از 3٪ افزایش یافت و فناوری Nasdaq کمتر از 1 افزایش یافت ٪

سهام به طور کلی در حالت رالی بودند در مورد نتیجه انتخابات ایالات متحده فایزر گفت که داده ها یک واکسن را نشان می دهد ممکن است 90٪ در جلوگیری از COVID-19 مثر باشد ، این نشان می دهد که تولید کننده دارو در این ماه قصد دارد برنامه ای برای استفاده اضطراری با تنظیم کننده های ایالات متحده تنظیم کند.

در حالی که وال استریت از یافته های اولیه استقبال می کرد ، آنها همچنین سهام برخی از بزرگترین درآمدهای COVID-19 را برای سرمایه گذاران توزین کردند ، اما فکر می کردند واکسن احتمالی به این معنی است که افراد وقت کمتری را برای آموزش از خانه یا مشغول کردن مکالمات ویدیویی با همکاران خانه.

آرت هوگان ، استراتژیست ارشد بازار در اوراق بهادار ملی گفت: “ما فرض می کنیم که فردا همه چیز به حالت عادی برگردد و ما بخشی از جایزه را که به اسامی که در خانه باقی مانده است داده می شود ، پس می گیریم.” ساعت مچی CBS.

هوگان افزود ، اما سرمایه گذاران باید در تصمیم گیری احساسی بر اساس اخبار دقت کنند. “من حدس می زنم Netflix بخشی مهم از زندگی ما باقی بماند – من فکر نمی کنم آمازون از کار بیفتد زیرا ما واکسن داریم.”


دکتر واکسن Pfizer COVID-19

06:17

بزرگنمایی 20٪ افت کرد – بزرگترین افت آن – و Peloton Interactive 25٪ ثبت کرد ، که یک افت رکورد نیز برای یک شرکت ثابت دوچرخه سواری است. آمازون 6٪ سقوط کرد و Netflix بیش از 9٪ سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران سهام را رها کردند ، که در میان محاصره سهام افزایش یافت.

تولید کننده کارد و چنگال HelloFresh 20٪ افت کرده و سهام تولید کننده مواد ضد عفونی کننده Clorox اخیراً بیش از 5٪ کاهش یافته است.

دیگران که به خریداران آنلاین مانند Etsy و Wayfair خدمت می کنند نیز بیش از 10 درصد سقوط کردند ، در حالی که Overstock.com 22 درصد و Pinterest نزدیک به 9 درصد سقوط کردند.

این حرکات چرخشی از سهام را نشان می داد که همزمان با ویران کردن همه گیر کشور ، کشور را به دست آورد. به عنوان مثال Zoom سال قبل از زنگ دوشنبه 635 درصد افزایش یافت ، در حالی که آمازون 79 درصد و Netflix 59 درصد جلوتر بودند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir