با پایان مهلت قانونی در 31 دسامبر ، تقریباً 7 میلیون آمریکایی در معرض اخراج هستند


با پایان یافتن محدودیت های مهاجرتی فدرال و محلی ، میلیون ها آمریکایی در خطر از دست دادن خانه های خود هستند.

گزارش جدید ائتلاف ملی برای مسکن کم درآمد و دانشگاه آریزونا تخمین می زند که 6.7 میلیون نفر در ماه های آینده آواره شوند. این رقم نزدیک به تعداد افرادی است که به دلیل زندان در طی بحران مالی سال 2008 و رکود اقتصادی متعاقب آنها خانه های خود را از دست داده اند.

بر اساس نظرسنجی اداره سرشماری ، تعداد آمریکایی هایی که برای پرداخت اجاره بها می گیرند از تابستان امسال به طور مداوم در حال افزایش است. در هفته اول ماه نوامبر ، حدود 9 میلیون آمریکایی ، یا از هر 6 خانوار 1 نفر ، گفت که عقب مانده اند.

برخی از مستاجران که هنوز اجاره می پردازند برای تأمین هزینه های زندگی خود به درآمد “ناپایدار” متکی هستند. در گزارش کسانی که مشکلات اجاره را گزارش می دهند ، “بیش از نیمی از خانواده و دوستان خود برای تأمین نیازهای هزینه های خود وام می گیرند ، یک سوم از کارت های اعتباری استفاده می کنند و یک سوم نیز پس انداز کاهش می یابد.”

نزدیک شدن به “مقیاس پرداخت”

در اوایل سپتامبر ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اخراج ممنوع تا پایان سال ، توصیف این حرکت به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی برای کاهش شیوع ویروس کرونا. دستور CDC از مستاجرانی که در صورت از دست دادن درآمد در طی بیماری همه گیر کمتر از 99،000 دلار درآمد دارند محافظت می کند و در صورت اخراج از خانه بی خانمان می شوند. بسیاری از کشورها و شهرها همچنین در بهار و تابستان از مستاجران حمایت می کنند اما برخی از این مهلت قانونی برای اخراج منقضی می شود.

وضعیت ممکن است در سال جدید به سطح بحران برسد. کنگره هنوز بسته تسکین ویروس کرونا را تصویب نکرده است 12 میلیون آمریکایی آماده اند تا مزایای بیکاری خود را یک روز پس از کریسمس از دست بدهند ، یک افت شدید درآمد که پرداخت هزینه اجاره برای بسیاری از مردم را دشوار می کند. نانسی واندن هوتن ، اقتصاددان برجسته اقتصاد آکسفورد ، در یک یادداشت تحقیقاتی گفت: کاهش ناگهانی درآمد حدود 19 میلیارد دلار در ماه کاهش خواهد یافت.

اگرچه دولت ترامپ تخلیه بیشتر خانوارها را تا پایان سال محدود کرده است ، اما این امر موجب نشده است که اجاره نشینان از پرداخت اجاره اجاره راحت باشند. این بدان معناست که بسیاری از مستاجران ممکن است در پایان سال وقتی مجبور به پرداخت اجاره چند ماهه یا اعزام آنها هستند ، با “مقیاس پرداخت” روبرو شوند.

واندن هوتن نوشت: “اگر مستاجران مجبور به پرداخت سریع معوقه و یا اعزام به تخلیه شوند ، مشکلات بیشتر متوجه خانواده های کم درآمد خواهد شد که قبلاً به طور نامتناسبی تحت تأثیر بحران ویروس کرونا قرار گرفته اند.”


میلیون ها آمریکایی در معرض خطر مهاجرت هستند

04:51

فرود آمدن از این اخراج ها به مشکلات عظیم مالی منجر می شود. از دست دادن خانه یکی از آسیب آورترین حوادثی است که یک خانواده می تواند تجربه کند ، با تحقیقات نشان می دهد افرادی که آواره شده اند به احتمال زیاد شغل خود را از دست می دهند ، بیمار می شوند و یا از عواقب بهداشت روانی رنج می برند. کودکانی که خانواده های آنها بیرون رانده شده اند به احتمال زیاد از تحصیل باز می مانند ، در حالی که اخراج نیز به شیوع COVID-19 کمک می کند ، بر اساس مطالعه آینده UCLA بررسی شده توسط “60 دقیقه.

لورا تاکر ، مددکار اجتماعی از منطقه مدرسه ای منطقه هیلزبورو در فلوریدا ، به 60 دقیقه گفت: “ما ایالتی داریم که در شرف اخراج است.

وی گفت: “تخلیه می تواند بیش از 10 سال توانایی خانواده را برای استقرار تحت تأثیر قرار دهد.”

به همین دلیل ، کارشناسان مسکن و بهداشت عمومی به اقتصاددانان پیوسته اند و از دولت می خواهند که به مستاجر و مالکان کوچک کمک مالی کند.

“اکنون زمان اقدام برای ارائه کمک های اضطراری اجاره است. اگر این کار را نکنید ، میلیون ها مستاجر عمیق و عمیق تر به بدهی مسکن و فقر می روند ، در حالی که هزینه های عمومی و بهداشت عمومی به دلیل بی خانمانی مربوط به تخلیه خطرناک است. ، در حال افزایش است “، گزارش NLIHC. “می توان از این نتایج جلوگیری کرد.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*