با 5 عکس فوق العاده از جهان آشنا شوید * صحت نیوز


هنر در اشکال و اندازه های مختلف به مخاطب ارائه می شود. هنرمندان در طول تاریخ آثار هنری بزرگی خلق کرده اند. این در حالی است که برخی از نقاشی های بزرگ در زمره مشهورترین آثار هنری جهان هستند.

به گزارش ما، هنرمندانی که استاد و صاحب نام در تاریخ هستند در برخی موارد بوم های عظیمی را انتخاب کرده اند تا به ایده هایی که در ذهن دارند جان ببخشند. تعدادی از آثار هنری معروف که سال‌ها هنردوستان را مجذوب خود کرده‌اند، در مقیاسی بسیار بزرگ‌تر از آنچه معمولاً یک نقاشی در نظر گرفته می‌شود خلق شدند.

در ادامه با پنج شاهکار خلق شده در مقیاس بزرگ آشنا خواهید شد.

“نگهبان شب” “رامبراند”

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

احتمالاً شما هم بارها با نام این تابلو در فهرست معروف ترین نقاشی های جهان برخورد کرده اید. «رامبراند» لقب یکی از بزرگ ترین استادان نقاشی باستانی است. با این حال، تابلوی «گشت شب» همچنان مهم ترین اثر هنری او محسوب می شود.

این اثر در سال 1642 در دوران طلایی هلند خلق شد. ) کشیده شده است.

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

اگرچه امروزه همه هنردوستان این اثر را با عنوان «نگهبان شب» می شناسند، اما نام رسمی این اثر «گروه لشکرهای نظامی به فرماندهی کاپیتان فرانس بونینک کوک» است.

“رامبراند” این تابلو را در ابعاد 363 و 437 سانتی متر خلق کرده است.

“کنیزان” و “دیگو ولاسکز”

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

دیگو ولاسکز نقاش دربار فیلیپ چهارم است که به خاطر پرتره ها و سوژه های گران قیمتش شهرت دارد. انگیشی «ندیمها» تحسین برانگیزترین آهنگ ولاسکز است.

«ندیمه» در سال 1656 در مادرید ساخته شد. اکثر اعضای دادگاه قابل تشخیص هستند. خود ولاسکز در این نقاشی دیده می شود که یک تابلوی بزرگ و دو تابلوی کوچکتر کشیده است. نام زن و مردی که در بهشت ​​سر استدین هستند و نام ک.د.ک.د.ک.ا.ز. این آینه تصویر «فیلیپ چهارم» و «ماریان» اتریشی، والدین دختر را در مرکز نقاشی به تصویر می کشد. این دو نفر مشغول تماشای اتفاقات اتاق بودند.

حتما بخوانید:
سارا فولر آماده است تا به عنوان یک ضربه در بازی فوتبال Vanderbilt در تاریخ ثبت شود

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

این تابلو در ابعاد 318 و 276 سانتی متر خلق شده است.

«روز یکشنبه در جزیره جراد جات» نوشته «جورج سورا»

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

بعد از ظهر یکشنبه در جزیره بزرگ توسط جورج سورا، یکی از پیشگامان سبک دوخت زنجیره ای، در سال 1884 ساخته شد.

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

“سوره” از میلیون ها نقطه برای ساخت تابلوی بزرگی به ابعاد 207.6 در 308 سانتی متر استفاده کرد.

مجموعه نقاشی های کلود مونه از نقاشی های نیلوفر آبی

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

کلود مونه، نقاش امپرسیونیست، از سال 1883 تا 43 سالگی در گیورنی زندگی کرد. مانه با الهام از باغ های زیبا مجموعه بزرگی از نقاشی ها را با موضوع «نیلوفرهای آبی» خلق کرد.

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

این مجموعه شامل حدود 250 نقاشی است و بزرگترین این نقاشی ها در موزه اورنج پاریس نگهداری می شود. طول این پانل ها روی هم 91 متر است!

1950 جکسون پولاک

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

کارت کارت «جکسون پولاک» انگش که های های های های های کاهه او این نقاشی را با استفاده از سبکی منحصر به فرد به نام «نقاشی» خلق کرده است.

با دنیای 5 عکس آشنا شوید

انتهای پیام