بحران اخراج قریب الوقوع – اخبار CBS


این ریشه در ماندگارترین کلیشه های ما دارد: “جایی مانند خانه وجود ندارد.” “خانه جاییست که دل آنجا باشد.” “خانه این مرد قلعه اوست.”

بنابراین چه اتفاقی می افتد که خانواده ای از خانه بیرون شود؟

متیو دزموند ، استاد جامعه شناسی در دانشگاه پرینستون گفت: “این فاجعه است.” امروزه ، وی همچنین محقق اصلی آزمایشگاه مهاجرت دانشگاه است. “بیایید خود را به جای خانواده ای که در حال اخراج است قرار دهیم. ما محله خود را از دست می دهیم. کودک ما مدرسه خود را از دست می دهد. ما اغلب تمام وسایل و دارایی خود را از دست می دهیم زیرا در پیاده رو انباشته شده و یا توسط مهاجر برده شده است.”

از اوایل 2008-2009 ، دزموند 18 ماه را در محله های کم درآمد زندگی کرد و به مطالعه تأثیر اخراج ها پرداخت. کتاب 2016 او در مورد مهاجران: فقر و سود در شهر آمریکا (تاج) جایزه پولیتزر را از آن خود کرد.

نشر تاج


افسر ویژه یکشنبه صبح تد کوپل پرسید چه چیزی از آن زمان تغییر کرده است.

دزموند گفت: “آنچه همه گیری انجام داده است ، اوضاع را بسیار بدتر کرده است.” “ده میلیون نفر شغل خود را از دست داده اند. اجاره ها ادامه یافته است. و ما میلیون ها نفر را می بینیم كه در معرض خطر اخراج هستند در زمانی كه خانه شما بهترین دارو است. خانه شما همان چیزی است كه شما را از بیماری ممانعت می كند.”

COVID در حال حاضر تأثیر اقتصادی مخربی دارد: از هر چهار خانوار آمریکایی یک نفر شغل خود را از دست داده یا درآمد خود را کاهش داده است. به طور قابل پیش بینی ، خانواده های سیاه پوست و آمریکای لاتین ممکن است ضربه نامتناسبی را متحمل شوند.

در همپتون ، ویرجینیا ، مارگارت آیدی با شنیدن زباله و جعبه های بسیاری از چیزهای معمولی که در خیابان به او و همسرش جان پیوست ، ویدئویی را به صورت آنلاین منتشر کرد. وی گفت: “ما از این ملک اجاره ای به بیرون پرتاب خواهیم شد.” “آیا می توانید فقط آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید؟”

اگر کسی از مخاطبان عظیم رسانه های اجتماعی گوش دهد ، هیچ واکنشی نشان نداد.

هنگامی که کوپل با ایدی صحبت کرد ، آنها خارج از اتومبیل خود زندگی می کردند. اگر هوا مجاز باشد ، آنها در یک پارک عمومی غذا می خورند. حمام خاصی برای افراد بی خانمان در نظر گرفته نشده است. ادیس از امکانات یک پمپ بنزین / فروشگاه های زنجیره ای استفاده می کند. ساعت جان رانندگی با تراکتور با تریلر زباله کاهش یافت.

کوپل پرسید: “به من بگو سخت ترین قسمت نداشتن خانه چیست؟”

مارگارت پاسخ داد: “من نگران ابتلا به COVID برای یکی نیستم.” “و همچنین صبح که از خواب بیدار می شود و می فهمد که من در اتاقم نیستم. و اینکه من باید تمام روز را دور بزنم تا مکان هایی برای پناه دادن پیدا کنم.”

“بنابراین ، هر آنچه در دنیا دارید در این ماشین است ، درست است؟”

“بله ، هر آنچه داریم. و سپس ، مانند بعضی چیزها ، موجودی داریم. اما بله ، در واقع ، زندگی ما در وسیله نقلیه ماست.”

“وقتی هوا سرد شد می خواهی چه کار کنی؟”

“نمی دانم. دیشب هوا سرد بود.” مارگارت پاسخ داد.

eaddys-living-out-of-car-620.jpg
مارگارت آیدی و همسرش جان اخراج شدند و اکنون در خارج از ماشین آنها زندگی می کنند.

اخبار CBS


دزموند گفت: “اگر این وضعیت را بگیرید ، خانواده ای را تصور کنید و آن را در میلیون ها ضرب کنید ، اگر ما با این بحران مقابله نکنیم ، کشور آسیب های زیادی خواهد دید.”

در اوایل ماه سپتامبر ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، با استناد به افزایش خطرات بهداشتی ناشی از تخلیه در طی بیماری همه گیر COVID ، برای افرادی که نمی توانند اجاره بدهند تا 31 دسامبر مهلت اخراج را صادر کردند. اگرچه از برخی ، شاید حتی بیشتر مستاجران در برابر اخراج ها محافظت می کند ، اما با این وجود نیاز به پرداخت کل اجاره در تاریخ 1 ژانویه است و خیالی را برای اجاره فراهم نمی کند.

این دستور از موج اخراج جلوگیری کرد ، اما این یک برچسب است.

جنیفر پیرسون جدا شده و به همراه سه فرزندش در خانه ای زندگی می کند. مارس گذشته ، او کار خود را در یک رستوران فست فود از دست داد. از تابستان ، او به طور نیمه وقت به عنوان صندوقدار در یک فروشگاه مواد غذایی کار می کند. تقریباً 225 دلار در هفته پرداخت می کند.

اجاره ماهانه وی 1050 دلار است.

او از طریق کتابخانه محلی در گلوستر ، ویرجینیا با کوپل صحبت کرد ، وی اجازه استفاده از اتصال WiFi آنها را برای مصاحبه داد.

کوپل گفت: “بنابراین ، حتی اگر شما کل حقوق خود را کنار بگذارید ، حتی یک ماه اجاره خانه شما را پوشش نخواهد داد.”

پیرسون گفت: “نه کاملا ، نه.” “و به همین دلیل من به دنبال کار دوم هستم.”

از نظر تئوری ، پیرسون و فرزندانش با این دستور CDC از اخراج محافظت شدند. اما روزنه هایی وجود دارد. در ماه سپتامبر ، صاحبخانه جنیفر درخواست تخلیه کرد.

وی گفت: “من نه تنها با تخلیه برای عدم پرداخت روبرو هستم ، بلکه او به اصطلاح تخلفاتی را نیز جمع کرده است که باید اصلاح کنم ، که قبلاً هم داشته ام.”

چه مواردی را به عنوان تخلف لیست می کنید؟ “چمن چمن زده نشده بود. اما ماشین چمن زنی من خراب شده بود. من نیز به او اطلاع داده بودم. بنابراین ، برای ماندن در بالای آن ، من و بچه ها به نوبت علف های هرز کردیم.”

حدود دو هکتار چمن وجود دارد. “و شما سعی داشتید با علف های هرز به دنبال آن بروید؟” کوپل پرسید.

“اوه. ما این کار را کردیم!”

“همانطور که با احتمال اخراج روبرو هستید ، امیدوارم که برای شما اتفاق نیفتد ، اما حتماً چند شب بی خوابی پشت سر گذاشته اید و فکر می کنید ،” چه جهنمی می خواهم بکنم؟ ” “

پیرسون گفت: “من دارم.” “و بله ، من شبهای بی خوابی زیادی داشته ام ، اما من می دانم که حتی در صورت اخراج من نیز بی خانمان نخواهم شد. من یک خانواده دارم که می توانم به آنجا نقل مکان کنم. این واقعاً تنگ خواهد بود. اما تمام آنچه که من به آن علاقه مندم حفظ روی سقف بالای سر بچه هایم. “

کوپل گفت: “من نمی خواهم صاحبخانه شما را به یک شرور تبدیل کنم.” “منظور من این است که صاحبخانه حق پرداخت حقوق را دارد.”

“اوه ، من کاملاً با شما موافقم. این یک تجارت است. و شما می دانید ، در هر مشاغل ، شما باید هزینه آنچه را که به دست می آورید بپردازید.”

بدون کار-بدون-اجاره-1280.jpg

اخبار CBS


ریک براون استاد جنیفر پیرسون نیست. وی دارای هشت ملک مشابه در وینچستر ، ویرجینیا است که عمدتا خانه های یک خانواده تقریباً در محدوده قیمتی مشابه پیرسون است. او خودش سعی می کند این خانه ها را حفظ کند.

وی گفت نیمی از مستاجرانش اکنون اجاره خود را پرداخت نمی کنند.

براون گفت: “من درک می کنم که ما نمی توانیم به دلیل عدم پرداخت اجاره به دادگاه مراجعه کنیم و مردم را بیرون کنیم.”

کوپل گفت: “شما می فهمید که این یک مهلت قانونی است.” “به عبارت دیگر ، آنها اجاره را بر نمی دارند. در 1 ژانویه ، این مستاجر هنوز هر نیكلی را كه قبلا به شما بدهكار بود به شما بدهكار خواهد بود.”

براون گفت: “درست است. ما این را می فهمیم.” “با این حال ، من سعی می کنم قبض هایم را پرداخت کنم. ما در حال شستشوی آب هستیم. منظور من این است که در حال حاضر معامله ای دشوار برای صاحبخانه است. و همانطور که شما می گویید ، آنها در پایان به ما پرداخت می کنند. نه پرداخت؛ اما ما باید پولی را که این رانت ها را می پردازد با خود ببریم و مانع از آن شویم که بانک ها ما را تصرف کنند. زیرا بانک ها مجبور به دریافت پرداخت هستند و این می تواند به خطوط اعتباری صاحبخانه آسیب برساند. “

براون بخشی از دادرسی است که مشروعیت این مهلت قانونی در مورد اخراج CDC را به چالش می کشد. “این بازنشستگی من است ، تد. منظورم این است که امرار معاش من است. بنابراین ، من یک آدم خونسرد نیستم و از همه مهمتر ، اگر پولم را نداشته باشم ، مستاجر دیگری دارم که خانه آنها نیز در معرض خطر است. “می دانید ، این یک اثر دومینو است.”

کوپل از دزموند پرسید ، “تقصیر در تقصیر راحت است ، و من فکر می کنم گرایش ما به سرزنش صاحبخانه است ، نه مستاجر. اما من فکر می کنم شما می گویید هیچ یک از آنها کاملاً مناسب نیست ، این سیستم است؟”

وی گفت: “می دانید ، ما به نقطه ای در ایالات متحده رسیده ایم كه مردم به دلیل بی مسئولیت بودن مهاجرت نمی كنند ، آنها مهاجرت می كنند زیرا تقریباً اجتناب ناپذیر است.”

وینی دیکرسون تعریف اکثر مردم از یک مستاجر خوب را برآورده می کند. او و خانواده اش 13 سال در یک خانه شهری زندگی کرده اند. در کالج ، با ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، به عنوان مشاور دارویی کار کرد و سالانه 50 هزار دلار درآمد داشت تا اینکه مرکز به دلیل همه گیری بسته شد. وی گفت ، برای اولین بار در زندگی خود با تخلیه روبرو شده است.

دیکرسون گفت: “من همچنین در 15 سال گذشته با مرکز بی خانمان هریسونبورگ کار کرده ام.” “بنابراین فکر بی خانمان بودن و در میان افرادی که به آنها خدمت کرده ام حیرت انگیز بود.”

دیکرسون همچنین به بیماری ام اس مبتلا است. “به عنوان یک فرد مبتلا به بیماری زمینه ای مانند MS ، سیستم ایمنی بدن من به خطر می افتد.”

کوپل پرسید: “آیا آنها تهدید به اخراج شما می شدند؟”

او گفت: “اوه ، بله. اوه ، نامه اخراج را گرفتم ، بله.”

دیکرسون افتخار خود را دارد. بنابراین او پس انداز خود را پس گرفت و قبل از اینکه از خانه بیرون شود ، حرکت کرد. سرانجام ، او شغلی پیدا کرد که با بیماران روانی کار می کرد.

وی گفت: بنابراین ، من کاری را که قبلاً انجام می دادم نمی آورم ، اما درآمد خوبی دارم.

کوپل پرسید: “در مورد جایی که اکنون هستی برایم بگو”.

او گفت: “بنابراین من بیشتر ، خیلی بیشتر از قبل پرداخت می کنم.”

“پس شاید شما باید همان جا می ماندید؟”

او گفت: “نه.”

چرا؟ “این یک بیماری همه گیر بود. من به بیماری مولتیپل اسکلروزیس مبتلا هستم و شما در بیرون آوردن من مهارت داشتید؟ بنابراین این به من می گوید شما به زندگی من اهمیتی نمی دهید.

“من فکر می کنم آنچه در حال حاضر در آمریکا از دست رفته دلسوزی برای برادر ما است. ما حافظ برادر خود هستیم. وال استریت را نجات دادیم. ما به دلیل COVID شرکت هواپیمایی را نجات دادیم. خوب ، بیایید این پول را به صاحبخانه بدهیم تا به مستاجر کمک کند آیا آنها مجبور نیستند که پول را پس دهند؟ “

دزموند گفت: “باهوش ترین و ثروتمندترین کشور کره زمین بودن ، که تصمیم می گیرد صدها هزار ، بالقوه میلیون ها خانواده در ماه ژانویه خانه های خود را از دست بدهند ، هزینه اخلاقی دارد. ما به عنوان یک کشور می توانیم از این بهتر عمل کنیم. ما باید.”

اخراج-کوید-620.jpg

جو کاوارتا ، سان-سنتینل / عکسهای AP از فلوریدا جنوبیبرای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی دیردر کوهن. ویراستار: اد گیونیش.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
به نظر می رسد رابرتز و کاواناو از ورود اوباماکر به دادگاه عالی شک دارند: "این کار ما نیست"

Leave a Comment