برای اولین بار ، بستری شدن در بیمارستان COVID در ایالات متحده به 90،000 نفر می رسد


تعداد بیشتری از آمریکایی ها با ویروس کرونا در بیمارستان بستری هستند. بر اساس پروژه پیگیری COVID ، در روز شکرگذاری ، بستری شدن در بیمارستان به بالاترین رکورد بیش از 90،000 نفر رسید و اکنون هر ساعت حدود 50 آمریکایی می میرند.

اکنون بیش از 13 میلیون آمریکایی به ویروس آلوده شده اند – و هیچ نشانه ای از کند شدن آن وجود ندارد. بیمارستان هایی که هم اکنون در آستانه هستند ، پس از پرواز 6.5 میلیون نفر در این هفته تعطیلات ، برای یک جهش جدید آماده می شوند.

سی و دو ایالت شاهد افزایش موارد جدید روزانه هستند که پنسیلوانیا ، آرکانزاس و ماساچوست رکورد زده اند. و با توجه به کاهش پیش بینی شده در میزان مثبت همراه با افزایش آزمایشات قبل از تعطیلات ، ممکن است تعداد واقعی موارد بسیار بیشتر باشد.

کارکنان بیمارستان هوستون در روز شکرگذاری در COVID ICU کار می کنند
دکتر جوزف وارون بیمار را در بخش مراقبت های ویژه COVID-19 (ICU) در روز شکرگذاری در مرکز پزشکی United Memorial در 26 نوامبر 2020 در هوستون ، تگزاس در آغوش می گیرد و او را آرام می کند.

به تصاویر ناکامورا / گتی بروید


دکتر امیلی لندون از مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو گفت: “بسیاری از افراد برای آزمایش قبل از سفر برای شکرگذاری به برنامه های آزمایشی حمله کرده اند” و افزود: “اما با طغیان بازار برای کاهش میزان مثبت آزمایش کم خطر ”

لندون به کسانی که اطلاع یافتند یکی از گردهمایی هایشان در روز شکرگذاری قرنطینه شده است ، توصیه کرد و هشدار داد که “در حال حاضر موارد بسیار زیادی وجود دارد که احتمالاً از تماس های بعدی با خبر نخواهید شد.”

CDC اکنون می گوید که به دلیل گزارش ناکافی ، منفی کاذب و حامل های بدون علامت که هرگز آزمایش نشده اند ، تعداد واقعی موارد در ایالات متحده احتمالاً هشت برابر بیشتر از آن است که قبلا تصور می شد.

NFL Baltimore Ravens با شیوع جدی روبرو است که پروتکل های NFL COVID-19 را آزمایش می کند. بازی تیم مقابل پیتسبورگ استیلرز پس از اضافه شدن 12 کلاغ ، از جمله ستاره خط حمله لامار جکسون ، به لیست Reserve / COVID-19 دو بار به تعویق افتاد.

در مورد واکسن ، کمیته توزیع واکسن CDC گفت که رای گیری در جلسه اضطراری روز سه شنبه توصیه می کند که در صورت تأیید FDA ، چه کسی این واکسن را دریافت کند.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*