برای تامین آب شرب زائران اربعین مشکلی نداریم


یسنا/حوزستان مدیرکل آبفا خوزستان گفت: شرکت آب و فوازی خوزستان تامین کننده آب شرب انتهای مرز مواقب ایران و ارگ است و تامین آب انتهای مرز خوزستان در دستور کار اربعین حسین است.

محمدرضا کرمی نژاد امروز در دیدار با فرمانده مرزبانی کشور عراق اظهار کرد: با احتساب گذشته امسال 5 میلیون زائر مرزی از آب با کیفیت و بهداشتی در خوزستان برخوردار می شوند. در مورد ایران و عراق این موضوع در دستور کار است و هک آب در ایستگاه های مرزی خوزستان وجود دارد.

وی به ربوت آسنا افزود: خط تصفیه آب پایانه مرزی قزابه تامیل، لوله‌های کاکیسری و تیراب و استرافتر نژاد شرقی برای اطمینان از کیفیت بالا و آب آشامیدنی پایدار در زئیر شمالی.

مدیر عامل آبفا خوزستان بیان کرد: تابلوی ابوعزی از سکوی مرزی قذابه نیز توسط منظور پساب تودیدی تنظیم و ترجمه شده است و بر این اساس در کاشت ابو و شوازیت در زمان اعراب در روزگار عرب قرار دارد. عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب، ایام عرب و ایام عرب.

کرمین نژاد گفت: برای احداث خطوط آبرسانی و شبکه فاضلاب در مرز چیسابا و شلمچه هزار و 450 میلیارد ریال هزینه شد و با اقدامات انجام شده وضعیت این مرزها از نظر پذیرایی از زائران اربعین مناسب است. از آب. و فاضلاب

وی در تشریح نگرانی زائران حسینی در پایانه مرزی آران چداب بیان کرد: امسلم به زائران حسینی در پایانه مرزی قذابه، باد از سمت مرز در کشری عراق می وزد.

حتما بخوانید:
سئو وردپرس چیست؟

اشاره کرد: این.

انتهای پیام