برای دیدن درخت کریسمس مرکز راکفلر بلیط در سال جاری مورد نیاز است


درخت کریسمس مرکز راکفلر از هشت دهه گذشته چراغ راهپیمایی در نیویورک بوده است. امسال اما بینندگان نمی توانند برای گرفتن عکس به سادگی به درخت نزدیک شوند. برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مرکز راکفلر در هنگام شیوع ویروس کرونا ، بلیط برای بازدید از درخت نمادین امسال مورد نیاز است.

شهردار نیویورک ، بیل دی بلازیو ، روز یکشنبه “یک سینی بلیط” را در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که بیشتر به افتتاح شهر متمرکز بود. مدارس ابتدایی. نیویورک با افزایش عفونت ویروس کرونا درگیر است ، هرچند به شدت شیوع ویرانگر این شهر در بهار سال گذشته نبود.

دی بلاسیو درباره درخت مرکز راکفلر گفت: “این مانند گذشته یک رویداد تماشاچی نیست.” “آنچه ما نمی خواهیم و نمی توانیم داشته باشیم ، جمعیت زیادی از مردم است که در آنجا جمع می شوند.”

درخت کریسمس 2020 برای فصل تعطیلات به مرکز راکفلر تحویل داده شد
درخت کریسمس مرکز راکفلر به Rockefeller Plaza می رسد و در 14 نوامبر سال 2020 در نیویورک قرار می گیرد.

گتی ایماژ


شهردار گفت که این شهر با دولت در حال کار است که چگونه به برنامه های درختی نزدیک شود. وی گفت: “ایده این است كه ما واقعاً تعداد افرادی را كه از روش بلیط استفاده می كنند محدود خواهیم كرد.”

در حالی که جزئیات بیشتر طی روزهای آینده اعلام خواهد شد ، دی بلاسیو گفت نیویورك و سایر آژانس ها برای فراهم كردن فضایی برای بازدیدكنندگان در منطقه گشت زنی می كنند. وی گفت: برخی از خطوط به روی ترافیک بسته می شوند.

وی گفت: “اما ، دوباره ، به یاد داشته باشید ، ما می خواهیم واقعاً برای مردم روشن كنیم كه تعداد زیادی بیرون نروند و از نظر فاصله واقعاً باهوش باشند.” “بنابراین ، ما این برنامه ها را برای دستیابی به آن هدف تنظیم خواهیم کرد.”

دسترسی عمومی به مراسم روشنایی درخت که از 2 دسامبر به طور مستقیم پخش می شود وجود نخواهد داشت. در بیانیه ای آمده است: “جزئیات نحوه بازدید از درخت کریسمس مرکز راکفلر پس از روشن شدن آن در هفته های آینده اعلام خواهد شد.”

دیگر سنت های تعطیلات در این شهر نیز به دلیل همه گیر شدن تغییر کرده است. به جای رژه معمول شکرگذاری میسی که دو و نیم مایل بود ، امسال کوتاه بود – حدود دو بلوک – و مخاطبان عمدتاً دور بودند.

همانطور که در مراسم رژه بود ، دبلازیو از مردم خواست هنگام روشن شدن درخت برای بازرسی شخصی بیرون نروند. وی گفت: “همه ما باید ایمن باشیم و باید از ازدحام جمعیت جلوگیری کنیم.”

دی بلاسیو گفت: “اگر بلیط گرفتید ، عالی است ، بروید آن را ببینید.” وی از مردم خواست تا فاصله های اجتماعی را انجام دهند و ماسک بزنند.

“این درست مثل تعطیلاتی نیست که قبلاً پشت سر گذاشته ایم. بیایید سال 2020 را پشت سر بگذاریم ، ورق بزنیم. در سال 2021 ، همه ما می توانیم به آنجا برگردیم تا درخت را به روش درست جشن بگیریم. اما امسال” مطابق با -کمی بیشتر “.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*