برنامه دانشگاه آزاد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس * صحت نیوز


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل بزرگداشت هفته دفاع مقدس (1402-1401) را به استاندار و یگان های ویژه این دانشگاه ابلاغ کرد.

بر اساس گزارش ما، دکتر جهان بن در این دستورالعمل تاکید کرد: با توجه به حضور هفت دفاس در قبر مطهر و ورود کول و دومین جردن به حمسه بینیر و در رابطه با بند 49 قانون پنجم سند کمال و کمال. دنگاش در تهیه و اجرای استانداردها. و دستورالعمل مناسب سازی و شناسایی فضاهای دانشگاهی، این دستورالعمل منتشر می شود.

بر اساس نکات این بخشنامه، برنامه هفته دفاع مقدس با شعار سال ابلاغی مقام معظم رهبری و شعار حماس «ما مقاوم هستیم» هماهنگ شده است. همچنین ظرفیت معنوی هفته دفاع مقدس مصادف با رحلت پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) و شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام) است. اجرای برنامه مقدس حفاظت هفته مقاومت باید استفاده شود.

در میان حمایت های فیکی سولابا در اسلامی آزاد، فیلمی را می بینم که بیشتر نشان می دهد جانبازان، هنرمندان به ویژه شهدای مدافع حرم و سلامت، نقش مقاومت، ایستادگی، ایثار و شهادت را در ارتقای امنیت نشان می دهد. احترام و اقتدار ملی، استفاده از امکانات گروه های مطالعاتی برای تبیین ابعاد علمی و انتقال مفاهیم مربوط به دفاع مقدس به دانش آموزان، توجه ویژه و فعال به واژه جهاد برای تبیین دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، تبیین دستاوردهای وحدت، ایثار و رهبری سربازان مسابقات کتابخوانی، ترتیل خوانی، شعر خوانی، تشویق دانش آموزان به برخی فعالیت های عملی مرتبط با حراست مقدس.

حتما بخوانید:
نگهداری از حیوانات خانگی در خانواده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین به تولید محتوای مرتبط اعم از فیلم، عکس، فیلمبرداری و نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری، برگزاری سخنرانی‌های آزاد اندیشی پیرامون مسائل مربوط به حراست مقدس، با استفاده از فعالان رسانه‌ای و مجازی می‌پردازد. به منظور تبیین مفاهیم حراست مقدس، بادکنک، عطر و گل بر مزار شهدا و تجلیل از دانش آموزان، کارکنان و کارکنان خانواده شهید و ایتارگر در دار آزاد اسلامی نذر می شود.

انتهای پیام

Leave a Comment