برنامه های کوتاه شکرگذاری بوقلمون های کوچک را به تقاضای زیادی تبدیل کرده است ، که برخی از مزارع نمی توانند پاسخ دهند.


زیرا بیماری همه گیر بسیاری از خانواده ها را مجبور به کاهش خانواده خود می کند شکرگذاری برنامه ها ، مورد منوی مورد جستجو در حال اتمام است. امسال کمبود بوقلمون کوچک وجود دارد و کاهش تقاضا برای پرندگان بزرگتر به برخی از 2500 تولید کننده بوقلمون در کشور آسیب می رساند.

در یک مزرعه خانوادگی در تگزاس ، بوقلمونهایی که توسط آنجلا اسمیت و پسرش کولبی پرورش یافته اند ، هر شکرگذاری را به فروش می رسانند. معمولاً یک لیست انتظار برای پرندگان تازه آنها وجود دارد.

کولبی گفت ، تقاضا معمولاً برای ترکیه 18 تا 20 پوندی بیشتر است.

وی به جانت شملیان به خبرنگار CBS News گفت: “تمام روز 18 تا 20.” “این به شما غذا می دهد که شش ، هشت نفر ، 10 نفر را می شناسید ، خیلی خوب ، می فهمید؟”

اما امسال اکثر این بوقلمون ها برای کاهش استراحت خیلی بزرگ هستند. اسمیت و اسمیت فارمز هنوز در مورد بوقلمونهای 10 پوندی ، چیزی که کولبی می خواهد بتواند بفروشد ، سوالاتی را دریافت می کنند.

وی گفت: “آنها حیوانات زنده هستند. آنها دقیقاً مثل من و شما رشد می كنند. منظورم این است كه شما نمی توانید دكمه مکث را بزنید و بگویید ، هی ، می دانی ، روی هشت پوند متوقف می شوی ، رفیق متاسفم.”

برای یک مزرعه کوچک خانوادگی مانند این ، که حاشیه های آن کمی تیغ دارد ، این ویرانگر است. هزینه خرید مرغ ها ، تغذیه آنها و جابجایی آنها هزینه درآمد آنها را پوشش نخواهد داد.

برخی از مردم امسال بوقلمون نمی خرند.

کاتلین شنا که روز شکرگذاری از 12 به 4 کاهش یافته است ، گفت: “من فقط قصد دارم سینه بوقلمون بگیرم زیرا او تنها کسی است که بوقلمون را در خانواده نزدیک خود دوست دارد.”

سو لئونارد جونیور بقال گفت: “در خانواده لئونارد ، به جای یک روز بزرگ شکرگذاری ، چهار روز شکرگذاری کوچکتر وجود خواهد داشت.”

وی در خانه و هفت فروشگاه خود در کانکتیکت ، نیویورک و نیوجرسی تغییرات بزرگی ایجاد می کند.

وی گفت: “ما 20 درصد كمتر از بوقلمونهای بزرگ سفارش دادیم و 20 درصد بیشتر از بوقلمونهای كوچكتر سفارش دادیم ، زیرا به نظر ما شكرگذاری كوچكتر خواهد بود.”

باتربال ، که به طور معمول یک سوم کل بوقلمون های شکرگذاری را به فروش می رساند ، تولید محصولات کوچکتر مانند بوقلمون های کباب بدون استخوان را تسریع کرده است.

تولیدکنندگانی مانند اسمیت ها نیز با تقسیم بوقلمون ، سینه و پاها را به افرادی که وعده های غذایی کمتری دارند می فروشند.

در ماه مارس ، آنها هرگز تصور نمی کردند که تعطیلات به این شکل باشد.

آنجلا گفت: “ما فقط امیدوار بودیم كه اوضاع تغییر كند و اوضاع COVID بهتر شود و مردم بتوانند با هم باشند.” “اما ، همانطور که می بینیم ، واقعاً اینطور نتیجه نگرفت.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*