بزرگترین شهر داکوتای جنوبی حکم نقاب را تصویب می کند ، اما مشاور هشدار می دهد “کار نخواهد کرد”


بزرگترین شهر داکوتای جنوبی مسیر خود را تغییر داد و روز سه شنبه پس از حذف قانون از دستور ، یک ماسک 60 روزه را تصویب کرد و تیم های پزشکی گفتند که بیمارستان ها بیش از ظرفیت مقابله با کووید -19 بیماران. شورای شهر Sioux Falls سه شنبه شب با 6-2 رأی به تصویب این اقدام داد ، اما شورا گفت که نقض الزام خرده فروشان و ساختمانهای عمومی مجازات نخواهد شد.

پائول تن هاکن ، شهردار سیو فالز ، که هفته گذشته به طور غیرقانونی به این حکم رأی داد ، قبل از رای گیری سه شنبه شب گفت که پس از حمایت از بزرگترین سازمان پزشکی کشور و سیستم بیمارستان ، آماده است که عقب نشینی کند.

با این حال ، شورا اظهار داشت که نقض الزام خرده فروشان و ساختمانهای عمومی مجازات نخواهد شد.

KELO-TV وابسته به CBS گزارش داد كه جلسه شورای شهر در روز سه شنبه اوایل صبح چهارشنبه برگزار شد و بیش از پنج ساعت طول كشید.

Greg Neuzert ، مشاور رای دهنده ، که به رای مخالف رأی داد ، به حاضران گفت که آرای او به نفع اصلاحات باید در صورت تصویب این مصوبه “تا حد ممکن ضعیف و بی اثر” باشد و نباید به عنوان رأی گیری از آن تصویب شود. پشتیبانی. وی گفت: “من می خواهم این را اخته كنم.”

وی هشدار داد که این دستور یک حرکت بدون دندان و پوچ خواهد بود.

“هیچ کس نباید آن را تحمیل کند. شهر آن را تحمیل نخواهد کرد ، پلیس آن را تحمیل خواهد کرد. آیا می دانید چه کسی آن را ادامه خواهد داد؟ مشاغلی که اگر بخواهد از قبل می تواند این کار را انجام دهد. و ما افرادی خواهیم داشت که اساساً با تیراندازی به یکدیگر “، به گفته KELO-TV ، گرگ نیچه گفت.

حتما بخوانید:
آیا صدای حیاط پشتی از ساعت کریستین اسمارت آمده است؟

وی گفت: “اگر شما موظف باشید ، امشب به چیزی نخواهید رسید. اگر مخالف این اختیارات باشید ، به شما توهین می شود.”

فرماندار کریستی نوح با دستورات ماسک یا سایر مداخلات دولت با هدف کاهش سرعت گسترش عفونت ها مخالف است. شهرهای این ایالت برای تأمین نیازهای ماسک خود حرکت کرده اند. هورون و میچل این هفته شرایط لازم را صادر کردند. بروکینگ از سپتامبر تاکنون یکی از آنها را آغاز کرده است. و استیو آلندر ، شهردار شهر سریع ، قبل از جلسه روز پنجشنبه شورای شهر ، بر نیاز به ماسک اصرار داشت.

سرطان COVID-19 در سرانه داکوتای جنوبی در هفته های گذشته از بدترین موارد در کشور است ، اما وزارت بهداشت گزارش از مرگ جدید در روز سه شنبه گزارش نکرده است. تقریباً بیش از 1000 نفر آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کردند و تعداد بستری ها به 582 نفر رسید ، با برخی امکانات نزدیک به ظرفیت.

دکتر دیوید بازل ، معاون کیفیت بالینی در گروه پزشکی متوسط ​​، گفت: “ما واقعاً در سطوح تاریخی هستیم.” “تقریباً در همه بیمارستانهای ما ، آنها به اندازه هر 25 سال گذشته در هر زمان بالا هستند.”

میانگین تعداد تخت های مراقبت های ویژه دو برابر شده است ، از جمله اسکان دو بیمار در برخی از بخش های مراقبت ویژه. بازل گفت که سیستم بیمارستان همچنین بیش از 1000 بیمار COVID-19 را از طریق مراقبت در منزل تحت نظر دارد ، از جمله حدود 160 نفر که اکسیژن مکمل دریافت می کنند. وی گفت: متوسط ​​در سراسر كشور فقط 11 تخت مراقبت ویژه دارد.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

وی گفت: “من می دانم که جامعه از شنیدن ماسک خسته شده است ، اما تا زمانی که ما نقاب خود را افزایش ندهیم ، قادر به کنترل آن نخواهیم بود.”

TenHaken اظهار داشت كه او امیدوار است كه به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر برای كنترل عفونت ، نیاز به ماسك را در شهر تغییر دهد ، به ویژه با نزدیک شدن به تعطیلات و احتمال تجمع مردم در خانه.

در همین حال ، منطقه مدارس شهر سریع به دلیل موج ویروس کرونا ، همه مدارس را تعطیل کرده و به سمت آموزش مجازی حرکت می کند. آخرین اطلاعات از این ولسوالی نشان می دهد که 94 دانش آموز و 47 کارمند یک مورد فعال COVID-19 دارند ، در حالی که 105 کارمند و 676 دانش آموز پس از قرار گرفتن در معرض قرنطینه هستند.

منطقه مدرسه دوشنبه شب با ارسال نامه ای به خانواده ها گفت كه آموزش از راه دور برای 25 مدرسه خود از روز چهارشنبه آغاز می شود. در این ایمیل آمده است که این منطقه غذای خانه را تأمین می کند. روزنامه سریع شهر گزارش داد که تیم COVID-19 در طول تعطیلات شکرگذاری به ملاقات های خود ادامه می دهد و پس از تعطیلات خانواده ها را در مورد اینکه آیا منطقه مدارس را دوباره باز می کند ، به روز می کند.

نمایندگان بزرگترین سیستمهای بیمارستانی کشور مردم را ترغیب کردند تا در طول تعطیلات آینده از اجتماعات بزرگ جلوگیری کنند ، اما خبرهای شگفت انگیزی را در مورد تولید واکسن و سایر روشهای درمانی برای COVID-19 ارائه دادند.

دکتر آلیسون ساتل ، مدیر ارشد پزشکی سانفورد ، گفت: “همه چیز بهتر خواهد شد ، اما ما فقط باید به ماه های آینده برویم.”

شیوع ویروس های داکوتای جنوبی
دکتر بنجامین آکر ، رئیس انجمن پزشکی ایالتی داکوتای جنوبی ، از یک کارزار تبلیغاتی برای استفاده داوطلبانه از ماسک ، که از روز سه شنبه ، 27 اکتبر 2020 در Swox Falls ، داکوتای جنوبی آغاز شد ، خبر داد.

استفان گرووز / AP

منبع: elitenews.ir