بنیانگذار شرکتی تحت تحقیق برای عدم اجرای قراردادهای PPE: “فکر می کنم چالش ها را دست کم گرفتم” – 60 دقیقه


بنیانگذار شرکتی که صدها میلیون دلار قرارداد محافظت شخصی به امضا رسانده اما در نهایت نتوانسته است به بیشتر مشتریان خود تحویل دهد – از جمله ایالات ناامید و آژانس های اجرای قانون در میان یک بیماری همه گیر – می گوید نه او فهمید که چقدر سخت خواهد بود. جان توماس ، یک استراتژیست سیاسی برای نامزدهای جمهوری خواه ، کمتر از دو هفته پس از آغاز همه گیر شدن بیماری ، با مایک گولا ، جمع کننده پول ، که مدتهاست جمهوری خواه است ، بنیانگذار Blue Flame Medical بود. آنها در مورد رفتار شرکتشان با تحقیقات کنگره و جنایی روبرو می شوند. توماس با لزلی استال صحبت کرد و برای اولین بار در شماره بعدی 60 دقیقه ، یکشنبه ، 6 دسامبر در ساعت 7 عصر ، ET / PT در CBS به منتقدان خود پاسخ عمومی داد.

توماس و گولا – كه هيچ كدام تجربه واردات تجهيزات پزشكي را نداشتند – در طي ماه اول تجارت خود حدود 630 ميليون دلار قرارداد تهيه ماسك ، دستكش و ساير لوازم پزشكي از جمله هواكش ها دريافت كردند. آنها ادعا کردند که می توانند آن را از طریق تماس در چین دریافت کنند و خود را به عنوان “بزرگترین شبکه جهانی ارائه دهندگان پزشکی COVID-19” تبلیغ کردند. تأخیرها و ناکامی ها به زودی آغاز شد. توماس از پشت می گوید: “من فکر می کنم که من چالش های کل جهان را که بدنبال همان تجهیزات هستند ، دست کم گرفتم.”

“و در حالی که من نمی توانستم در مورد برخی از مواردی که مردم در مورد من و شرکت من گفتند توافق نکنم – در وهله اول می توانم به شما اطمینان دهم ، لزلی: که من و شرکتم 100٪ قانونی رفتار کرده ایم و توماس می گوید: ” وی در پاسخ به این سال که آیا در مورد توانایی های شرکت خود اغراق می کند یا خیر ، پاسخ داد: “من فکر نمی کنم ما کاری متفاوت از شخص دیگری داشته باشیم – هر شرکتی که یک محصول را بفروشد و توانایی آن را برای فروش یک محصول داشته باشد. فکر نمی کنم ما کار متفاوتی کرده باشیم. ”

حتما بخوانید:
متحد ترامپ ، اسکات اطلس از سمت مشاور ویژه ویروس کرونا استعفا داد

از درخواست های 60 دقیقه ای برای آزادی اطلاعات برای دریافت ایمیل از کشورهایی که مایل به خرید PPE از Blue Flame Medical هستند ، استفاده شده است که حاوی توصیه هایی برای شرکت جدید است. استال از توماس درباره آنها می پرسد. “شبکه ارتباطات سیاسی شما در واقع برای شما آغاز شده است. او نامه هایی نوشت ، از طرف شما تماس تلفنی برقرار کرد. این همان چیزی است که من به آن تماس می گیرم. شما به او چه می گویید؟”

توماس پاسخ می دهد ، “من آن را به عنوان توصیفات مشتری راضی می نامم.”

Blue Flame اکنون بسیاری از توصیه های مشتری ناخوشایند را دارد ، از جمله Jim Mangia ، مدیر عامل سنت جان ، شبکه ای از کلینیک های بهداشتی که به محله های جنوب لس آنجلس خدمات می دهند. او سفارش PPC به ارزش تقریبی 180،000 دلار از Blue Flame را داد ، “و سپس آنها برمی گردند و می گویند ،” اوه ، در زنجیره تأمین منحنی وجود دارد. ” چند روز دیگر می گذرد … “و سپس در پایان ماه آوریل ، آنها اساساً گفتند:” ما قادر به تحویل نخواهیم بود “، به منگیا گفت:” تنها چیزی که می توانیم تحویل دهیم دستکش است. ”

توماس بسیاری از مشکلات Blue Flame را مقصر چین می داند ، به گفته وی در تلاش است آمریکا را به دلیل سیاست تعرفه خود در بحبوحه یک جنگ تجاری مجازات کند. توماس گفت: “یکی از تأخیرهای ما این بود که چین به معنای واقعی کلمه لوازم ما را از خط یکی از مشتریان دولتی ما سرقت می کرد.” “آنچه چین انجام می داد ، به جای صدور دستور مبنی بر اینکه” ما به آمریکا اجازه نمی دهیم تجهیزات پزشکی داشته باشد “، آنها تقریباً هر روز خودسرانه قوانین را تغییر می دهند … آنها می خواستند به آمریکا صدمه بزنند.”

حتما بخوانید:
بهترین رینگ لایت

استال به توماس یادآوری می کند که بسیاری از مشتریان او بلند و خشک مانده اند. پاسخ او “کسانی که می خواستند صبور باشند محصول خود را دریافت کردند. کسانی که نمی خواستند صبور باشند بازپرداخت دریافت کردند. من کاری بیشتر از این نمی توانم انجام دهم.”


منبع: elitenews.ir