در ماه مارس شاهد این بودیم که دهها سریال تلویزیونی پیش از پایان مهلتِ قرار گرفتن در لیست امی شروع به رقابت با یکدیگر کردند. داستان مجموعه با پایان جنگ جهانی دوم در بریتانیا آغاز میشود جایی که پرستار مجربی تصمیم میگیرد تا به Inverness اسکاتلند بروند. خلاصه داستان سریال لوکی بدین شرح است: داستان این سریال بعد از وقایع انتقامجویان: پایان بازی رخ میدهد که در آن نسخه جایگزین لوکی یک زمانبندی جدید را ایجاد کرده و ماجرایی جدید را آغاز میکند. این دستگاه برای حفظ آبروی خود، حتی به خانه رحیم هم ورود میکند و در این راه علاوهبر خودش، میخواهد پسر او را هم به بازی بگیرد. اولی فرخنده و سیاوشاند که انتخاب او را درک کردهاند و برای حفظ آبروی او خواهند جنگید. او درمییابد که آنها همانطور که از او قهرمان میسازند، قادر هستند که بهسادگی یک تلفن، تمام داستان او را تکذیب کنند و او هم دربرابر آنها، به آرامی بستن یک در، خفه خون بگیرد.

قطعا انتظار زیادی از این سریال پر هزینه شبکه نتفلیکس داشتیم ولی این شبکه ثابت کرده است که مخاطب برای آن خیلی ارزش بالایی دارند و همیشه اهداف خود را بر خواسته بینندگان خود تنظیم کرده است همانطور که سریال لوسیفر را از نابودی نجات داد. این سریال کار خود را از سال 2014 آغاز کرد و خیلی زود به محبوبیت بالایی دست یافت. سریال «مبارزه خوب» یک مدعی همیشگی برای کسب عنوان «بهترین سریالی که آن را تماشا نمیکنی» از شبکه سیبیاس دانلود فیلم 127 ساعت است. پس از درگذشت مکنامارا به علت استفاده بیشازحد داروهای افسردگی، شبکه اچبیاو تصمیم گرفت مینی سریالی در مورد تحقیقات او راجع به قتلها، تجاوزها و دزدیهای یک افسر سابق پلیس بسازد. وایر یا شنود مجموعه تلویزیونی جنایی-درام آمریکایی است که در داخل و اطراف بالتیمور مریلند تنظیم و تولید و توسط نویسنده و خبرنگار سابق پلیس دیوید سیمون نوشته شدهاست. این سریال در آمریکا و بسیاری کشورهای دیگر، از جمله ایران، به نمایش درآمد و لقب موفقترین مجموعهٔ تلویزیونی تمام دورانها را به خود اختصاص داد. هنوز چیزی از پخش فصل چهارم این مجموعه تلویزیونی نگذشته که غوغایی در میان هوادارانش به پا شده است. بیایید از نگاه رحیم، به آن راهرو و در ورودی باز خیره شویم.

ولی همه آن را رد کردند.
Jon Hamm برای بازی در این مجموعه به عنوان نقش اصلی مرد موفق شد هشت بار نامزد جایزه امی شود ولی فقط یک بار آن را به دست آورد. منتقدان از این سریال به دلیل داستان زیبا و جذاب و همچنین بازی عالی گروه بازیگری تمجید کردند کردند. ولی همه آن را رد کردند. سریال «کیم کارداشیان وست: پروژه عدالت» درباره پروندههای قضایی آلیس جانسون و سینتویا براون است که کیم آنها را بررسی میکند. در جامعهای که اساسا قهرمانهایش را زمین میزند، رحیم پاداشش را قرار است در آن راهروی تاریک، از آن زندانیای بگیرد که شیرینی به او تعارف میکند. آری بچهها در تمام فیلمهای فرهادی، حکم مهمترین ناظران را دارند. اما این انتخاب اخلاقی، شاید تنها مرهم باشد.پایانی بسته به همراه قهرمانی دوست داشتنی، تمهید و نگرشی است که فرهادی، برخلاف فیلمهای قبلیاش، امروز به آن رسیده است. دلیل این کار هم بسیار واضح است و آن ریز شدن در مسائل عاطفی و مواد مخدر و تجاوز در قشر جوانان است که هر کدام به نوع خود بسیار ضربه زننده است. در سریال Boardwalk Empire فضای گنگستری را حس میکنید ولی آن را بسیار زیاد آغشته به سیاست میبینید. به این امید که مهمترین ناظران این بازی، این تصمیم اخلاقی را به ذهن بسپارند.

گفته میشود اختلافنظر با مدیران وقت تلویزیون نیز در این تصمیم مؤثر بوده است. در نهایت شرکت برادران وارنر که آن زمان در دنیای تلویزیون کمی تازهکار بود و به دنبال محتوای خوب و خطر کردن بود، آن را پذیرفت. گپ فیلم محتوای فاخر و با کیفیتی از فیلم دوبله فارسی با صدای بهترین دوبلورهای کشورمان را برای شما فراهم کرده است. از این به بعد فقط به سایت شما مراجعه میکنم برا دانلود فیلم. برای دانلود سریال خارجی با ما همراه باشید. پخش و دانلود فیلم و سریالدر گپ فیلم هم با دوبله فارسی و هم با زیر نویس فارسی و انگلیسی میسر است. رُم نام یک درام تاریخی انگلیسی ایتالیایی است. رحیمی که میتوانست همان ابتدا طلاها را بفروشد و جای آن زندانی آزاد شده باشد، به تاریکی زندان ورود کرده است. آدمهایی که بنای نقش رستم را مرمت میکنند یا آدمهایی که شغلشان صحافی کتابهای نفیس قدیمی و زنده کردن مجددشان است، از مرمت خود بیش از هرچیز غافلاند.اما رحیم، از جایی به بعد به یک آگاهی دست مییابد که تعمیم آن شاید تنها راه نجات باشد. اما همه چیز تغییر می کند زمانی که خدایان دنیای اموات از راه می رسند و اعلام می کنند که زندگی مایا به خدای جنگ واگذار می شود، بهایی که او باید برای گذشته مخفی خانواده اش بپردازد.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی