بهترین پیشنهادات برای Black Friday 2020


درست همزمان با فرا رسیدن فصل تعطیلات ، تعداد بیماری های همه گیر در سراسر کشور در حال افزایش است. به دلیل COVID-19 ، بسیاری از سنت های تعطیلات امسال متفاوت به نظر می رسند. یک چیز تغییر نکرده است: خرید جمعه سیاه.

فروشگاه های Best Buy در جمعه سیاه برای خرید شخصی باز خواهند بود. با این حال ، بسیاری از مشتریان خرید اینترنتی را انتخاب می کنند تا خطر ابتلا به ویروس کرونا را به حداقل برسانند. به دلیل ترس گسترده از بیماری همه گیر ، کارشناسان پیش بینی می کنند که فروش آنلاین بین 25 تا 30 درصد در این تعطیلات رشد کند.

اگر به دنبال معاملات آنلاین هستید ، به پیمایش ادامه دهید. ما 11 تخفیف جمعه سیاه را که Best Buy می تواند ارائه دهد برجسته کرده ایم.

دستگاه اسپرسو نسپرسو Breville Vertuo

nespressobreville.jpg

نسپرسو از طریق بهترین خرید


اگر از خانه کار می کنید و یک نوشیدنی قهوه مانند نوشیدنی های مورد علاقه خود را که باریستا درست می کند ، میل می کنید ، شاید وقت آن رسیده است که این دستگاه قهوه ساز قدیمی را به یک چیز پیشرفته تر ارتقا دهید. این دستگاه که توسط Nespresso ساخته شده است ، می تواند قهوه و اسپرسو درست کند و همراه با یک شیر مخصوص شیر برای لاته و کاپوچینو ارائه می شود. کل مجموعه برای جمعه سیاه به 153.99 دلار کاهش یافته است.

لامپ های هوشمند Philips Hue

philipshuebulbs.jpg

فیلیپس از طریق بهترین خرید


آیا به دنبال تغییر روحیه در خانه خود هستید؟ با استفاده از این لامپ های هوشمند می توانید جو را تغییر دهید حتی بدون اینکه از روی صندلی بلند شوید. رنگی را که می خواهید از تلفن ، رایانه لوحی یا دستگاه دیگر ببینید ، انتخاب کنید. در این جمعه سیاه ، آنها با 25٪ افت به 99.99 دلار رسیدند.

AirPod های اپل دارای جعبه شارژ

اپل از طریق بهترین خرید


بهترین هوا با تخفیف 18 درصدی در Apple AirPods. جوانه های بی سیم با دستگاه های مورد علاقه شما جفت می شوند و در یک حالت راحت شارژ می شوند. و به دلیل اینکه کاملاً بی سیم هستند ، AirPods هرگز مانعی برای شما ایجاد نمی کند در حالی که مشغول تمرین هستید یا در کیف خود قاطی می کنید. می توانید آنها را با قیمت 129.99 دلار در بهترین خرید این جمعه سیاه دریافت کنید.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*