بهترین پیشنهادات تلویزیونی جمعه سیاه در سال 2020 از Walmart ، بهترین خرید و هدف


آیا اکنون زمان مناسب برای دلگرمی با تلویزیون جدید است؟ محدودیت های COVID-19 بسیاری از سنت های تعطیلات را تغییر می دهد ، اما این یکی دست نخورده باقی مانده است: معامله جمعه سیاه. اگر می خواهید سینمای خانگی خود را ارتقا دهید ، زمان بهتری از سال وجود ندارد و این حتی در سال 2020 نیز صادق است.

در نه ماه گذشته در انزوای ناشی از COVID ، شما احتمالاً بیش از هر سال دیگری محتوای تلویزیونی مصرف کرده اید. شما ممکن است تمام 40 فصل را پخش کرده باشید بازمانده CBS All Access. یا شاید شما از اخبار طنز دوز شبانه خود استفاده می کنید نمایش فاصله اجتماعی روزانه.

مهم نیست که شما چه سلیقه ای از محتوا انتخاب کرده اید ، تلویزیون شما – خوب یا بد – به ابزاری مهم در خانه شما تبدیل شده است.

این پیشنهادات جمعه سیاه جمعه را از خرده فروشانی که بیشترین و بهترین تخفیف ها را به دست می آورند بررسی کنید: Target ، Walmart و Best Buy.

TCL 65 “کلاس 4 سری 4K UHD HDR هوشمند تلویزیون Android

screen-shot-2020-11-23-at-12-41-44-pm.png

TCL از طریق Target


این تلویزیون هوشمند به طور منظم با قیمت 399.99 دلار فروخته می شود ، اما در زمان تبلیغات جمعه سیاه Target با قیمت 229.99 دلار به فروش می رسد. صفحه فوق العاده HD دارای Chromecast داخلی است ، به این معنی که شما می توانید تلویزیون ، فیلم ، TikToks و فیلم های YouTube را از دستگاه Android یا iOS خود پخش جریانی کنید. این تلویزیون 65 اینچی همچنین دارای یک ریموت صوتی است که به کاربران امکان می دهد عناوین نمایش را جستجو کنند یا با استفاده از دستورات کلامی برنامه ها را تغییر دهند. تلویزیون با یک سال ضمانت محدود نیز در دسترس است.

تلویزیون هوشمند Samsung 50 “4K Ultra HD QLED

جمعه سیاه-تلویزیون-samsung.jpg

سامسونگ از طریق Walmart


این معامله Walmart بزرگترین کاهش قیمت را در این لیست ارائه می دهد: خرده فروش به طور منظم با قیمت 649.99 دلار فروخته می شود ، Samsung QN50Q60TAFXZA 50 اینچی را با قیمت 497.99 دلار به فروش می رساند – تخفیف 152 دلار. این مدل 2020 می تواند همه خدمات و برنامه های جریانی شما ، از جمله Netflix ، و از بین بردن تصاویر لکنتی آزار دهنده از تجربه بازی شما از طریق سیستمی به نام Game Enhancer کمک می کند. نقطه تمجید اصلی آن تصویر آن است: برخلاف فناوری LED معمولی و قدیمی ، این مدل سامسونگ QLED را ارائه می دهد ، که به معنی “فناوری نقطه کوانتومی” است و رنگ های فوق العاده روشن را ارائه می دهد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*