بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه: کارت های هدیه؟ ابزارک ها؟ بهترین و بدترین محصولات برای معاملات


موج جدید محاصره COVID-19 مغازه ها و رستوران ها را بسته است ، اما این بدان معنا نیست که معاملات جمعه سیاه متوقف شده است. آنها در آنجا هستند و خواه خرید اینترنتی داشته باشید و هم بخواهید و می توانید جمعیت را جرات کنید ، پیشنهادهایی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید و همچنین پیشنهادهایی که باید از آنها جلوگیری کنید.

قبل از اینکه وارد لیست خود شوید و کارت اعتباری خود را بیرون بیاورید ، مهم است که هر دلار هرچه بیشتر کار کند – مخصوصاً اگر ویروس کرونا کیف پول شما را فشار داده باشد. دانستن اینکه آیا اکنون باید کارت هدیه را تحویل بگیرید یا در عرض چند هفته می تواند کمک زیادی به حداکثر میزان بودجه تعطیلات کند.

خبر خوب: فروش بسیاری از اوایل آغاز می شود که می توانید در حال حاضر معاملات عالی انجام دهید – حتی بدون داشتن خطوط جسورانه و جمعیت.

بد: تشخیص اینکه چه فروشی را باید از دست داد دشوار است. آنچه اکنون کمی کاهش یافته است می تواند در عرض چند هفته به شدت کاهش یابد و شما هرگز نخواهید بیش از آنچه باید پرداخت کنید بپردازید.

بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه

وسایل آشپزخانه

خدایا ، در اینجا یک نکته داخلی وجود دارد: خرده فروشان تمایل دارند تا قبل از تعطیلات وسایل آشپزخانه را ذخیره کنند … و آنها برای از بین بردن سریع موجودی کالا به راهی نیاز دارند. به همین دلیل جمعه سیاه فرصت خوبی برای جستجوی معاملات اجاق های هوشمند ، قهوه سازها ، مخلوط کن ها ، اجاق های توستر ، سرخ کن های عمیق و موارد دیگر است.

منگنه آشپزخانه ای که برای جمعه سیاه به فروش می رسد: میکسر ایستاده. اگر آنها تا جمعه سیاه فروش نداشته باشند ، معمولاً می توانید روی لغو معامله در Cyber ​​Monday حساب کنید. تعجب نکنید اگر KitchenAid بعنوان مثال ، در سال 2019 و 2018 برخی از مدل های شاخص خود را به بازار عرضه کند.

صفحه سبز مخصوص
ظروف آشپزخانه معمولاً آخر هفته های جمعه سیاه و روزهای بعد به فروش می رسند.

مطبوعات پورتلند هرالد / گتی ایماژ


الکترونیک

اگر به دنبال مجموعه ای جدید از هدفون ، لپ تاپ یا ساعت هوشمند هستید ، Black Friday ممکن است زمان دستیابی به بهترین معاملات باشد ، به شرطی که قلب خود را برای یک مدل خاص تعیین نکنید. اپل به طور سنتی یک رویداد بزرگ فروش را آغاز می کند که از جمعه سیاه شروع می شود و چهار روز به طول می انجامد. این مارک – که در اکثر سال ها با پیشنهادات یا گزینه های سطح پایین دقیقاً شناخته نشده است – حتی تمایل دارد کارت های هدیه خود را از این پنجره به فروش برساند. با این حال ، بسیاری از معاملات الکترونیکی دیگر ممکن است از مارک های کمتر شناخته شده انجام شود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*