بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه: کارت های هدیه؟ ابزارک ها؟ بهترین و بدترین محصولات برای معاملات


موج جدید محاصره COVID-19 مغازه ها و رستوران ها را بسته است ، اما این بدان معنا نیست که معاملات جمعه سیاه متوقف شده است. آنها در آنجا هستند و خواه خرید اینترنتی داشته باشید و هم بخواهید و بتوانید جرات جمعیت را داشته باشید ، پیشنهادهایی وجود دارد که باید به جستجوی آنها بپردازید و همچنین پیشنهادهایی که باید از آنها جلوگیری کنید.

قبل از اینکه وارد لیست خود شوید و کارت اعتباری خود را بیرون بیاورید ، مهم است که هر دلار هرچه بیشتر کار کند – مخصوصاً اگر ویروس کرونا کیف پول شما را فشار داده باشد. اطلاع از اینکه آیا اکنون باید کارت هدیه را تحویل بگیرید یا در عرض چند هفته می توانید کمک زیادی به حداکثر میزان بودجه تعطیلات کنید.

خبر خوب: فروش بسیاری از اوایل آغاز می شود که می توانید در حال حاضر معاملات عالی انجام دهید – حتی بدون داشتن خطوط جسورانه و شلوغ.

بد: تشخیص اینکه چه فروشی را باید از دست داد دشوار است. آنچه اکنون کمی کاهش یافته است می تواند در عرض چند هفته به شدت کاهش یابد و شما هرگز نخواهید بیش از آنچه باید پرداخت کنید بپردازید.

بهترین چیزها برای خرید جمعه سیاه

اسباب آشپزخانه

خدایا ، در اینجا یک نکته درونی وجود دارد: خرده فروشان تمایل دارند تا قبل از تعطیلات وسایل آشپزخانه را ذخیره کنند … و آنها به راهی نیاز دارند تا به سرعت از موجودی موجودی خلاص شوند. به همین دلیل جمعه سیاه فرصت خوبی برای جستجوی معاملات اجاق های هوشمند ، قهوه سازها ، مخلوط کن ها ، اجاق های توستر ، سرخ کن های عمیق و موارد دیگر است.

منگنه آشپزخانه ای که برای جمعه سیاه به فروش می رسد: میکسر ایستاده. اگر تا جمعه سیاه فروش ندارید ، معمولاً می توانید روی لغو معامله در Cyber ​​Monday حساب کنید. تعجب نکنید اگر KitchenAid بعنوان مثال ، در سال 2019 و 2018 برخی از مدل های شاخص خود را به بازار عرضه کند.

صفحه سبز مخصوص
ظروف آشپزخانه معمولاً آخر هفته های جمعه سیاه و روزهای بعد به فروش می رسند.

مطبوعات پورتلند هرالد / گتی ایماژ


الکترونیک

اگر به دنبال مجموعه ای جدید از هدفون ، لپ تاپ یا ساعت هوشمند هستید ، Black Friday ممکن است زمان کشف بهترین معاملات باشد ، به شرطی که قلب خود را برای یک مدل خاص تعیین نکنید. اپل به طور سنتی یک رویداد بزرگ فروش را آغاز می کند که از جمعه سیاه شروع می شود و چهار روز به طول می انجامد. این مارک – که در اکثر سال با پیشنهادات یا گزینه های سطح پایین دقیقاً شناخته نشده است – حتی تمایل دارد کارت های هدیه خود را از این پنجره به فروش برساند. با این حال ، بسیاری از معاملات الکترونیکی دیگر ممکن است از مارک های کمتر شناخته شده انجام شود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*