به صورت زنده تماشا کنید: بایدن اعضای اصلی تیم اقتصادی را معرفی می کند


واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن قرار است روز سه شنبه به طور رسمی مسئولانی را هدایت کند که تیم اقتصادی وی را هدایت می کنند ، تیمی که آماده است سکاندار دولت فدرال را بدست آورد زیرا ملت با عواقب اقتصادی شیوع ویروس کرونا مبارزه می کند.

تیم انتقال رئیس جمهور منتخب اعلام کرد اعضای اصلی وظیفه دارند تا دستور کار اقتصادی جدید دولت بایدن را در روز دوشنبه تنظیم کنند. در صورت تأیید سنا ، چندین نامزد آقای بایدن از موانع عبور خواهند کرد ، از جمله جانت یلن ، منتخب وزیر خزانه داری ، والی آدیمو ، معاون وزیر خزانه داری و نیرا تاندن ، منتخب به عنوان رهبر دفتر مدیریت و بودجه.

یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، اولین زنی است که رئیس خزانه داری می شود. آدیمو معاون اول وزیر امور مالی خواهد بود و تندن اولین زن رنگی و اولین آمریکای آسیای جنوبی خواهد بود که رئیس بودجه است.


چگونه پیام جو بایدن رئیس جمهور منتخب به اعضای تیم اقتصادی را تماشا کنیم

  • چی: رئیس جمهور منتخب جو بایدن اعضای اصلی تیم اقتصادی خود را معرفی خواهد کرد
  • چه زمانی: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان: 12:30 ET
  • محل: ویلمینگتون ، دلاور
  • جریان آنلاین: در CBSN ، در پخش کننده بالا یا در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی مستقیم خود زندگی کنید

مهمترین و معرفی شدگان دیگری که تیم اقتصادی آقای بایدن را تکمیل می کنند عبارتند از:

  • سسیلیا روس ، معرفی شده به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی
  • جارد برنشتاین ، عضو شورای مشاوران اقتصادی
  • هدر بوش ، عضو شورای مشاوران اقتصادی

در صورت تأیید سنا ، روس اولین زن رنگی خواهد بود که رئیس شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید است.

در حالی که نامزدی مورد انتظار یلن برای وزیر دارایی تا حد زیادی پذیرفته شده بود ، تصمیم آقای بایدن در انتخاب تندن توسط جمهوری خواهان کاپیتول هیل مورد انتقاد قرار گرفت ، آنها درگیری های گذشته وی با قانونگذاران جمهوری خواه را در شبکه های اجتماعی و سابقه مرکز به چالش کشیدند. برای American Progress ، یک اتاق فکر لیبرال.

سناتور جمهوری خواه جان کورنین از تگزاس نامزدی تاندن را “رادیواکتیو” خواند ، در حالی که سناتور حزب جمهوری خواه از جان داکوتای جنوبی به خبرنگاران گفت “او در برخی از مواضع قبلی خود بسیار مغرضانه عمل کرده و در بسیاری از موارد با سناتورهای جمهوری خواه کاملاً مغرضانه عمل کرده است.” که باید به نامزدی احتمالی او رأی دهد. “

اینکه آیا تاندن به عنوان مدیر بودجه آقای بایدن در سال آینده تأیید می شود ، ممکن است به نتیجه دو انتخابات دور دوم در جورجیا بستگی داشته باشد که مشخص کند کدام حزب سنا را کنترل می کند.

پس از سوگند دادن آقای بایدن در 20 ژانویه ، تیم اقتصادی وی به سرعت موظف به مقابله با هرج و مرج اقتصادی ناشی از بحران ویروس کرونا می شود که میلیون ها آمریکایی را بیکار کرده ، مشاغل کوچک را با مشکل روبرو کرده و دولت ها در شهرها و ایالت ها را با مشکل روبرو می کند. قبل از کسری بودجه تا کاهش درآمد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*