[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن قرار است روز سه شنبه به طور رسمی مسئولانی را هدایت کند که تیم اقتصادی وی را هدایت می کنند ، تیمی که آماده است سکاندار دولت فدرال را به عنوان کشور در مبارزه با پیامدهای اقتصادی بیماری همه گیر ویروس کرونا هدایت کند.

تیم انتقال رئیس جمهور منتخب اعلام کرده است اعضای اصلی وظیفه دارند که دستور کار اقتصادی جدید دولت بایدن را در روز دوشنبه تنظیم کنند. در صورت تأیید سنا ، چندین نامزد بایدن از موانع عبور خواهند کرد ، از جمله جانت یلن ، وزیر دارایی منتخب ، والی آدیمو ، معاون وزیر خزانه داری و نیرا تاندن ، رئیس دفتر دارایی. مدیریت و بودجه

یلن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، اولین زنی است که رئیس خزانه داری می شود. آدیمو معاون اول وزیر امور مالی خواهد بود و تندن اولین زن رنگی و اولین آمریکای آسیای جنوبی خواهد بود که رئیس بودجه است.


چگونه پیام جو بایدن رئیس جمهور منتخب به اعضای تیم اقتصادی را تماشا کنیم

  • چی: رئیس جمهور منتخب جو بایدن اعضای اصلی تیم اقتصادی خود را معرفی خواهد کرد
  • چه زمانی: سه شنبه ، اول دسامبر
  • زمان: 12:30 ET
  • محل: ویلمینگتون ، دلاور
  • جریان آنلاین: در CBSN ، در پخش کننده بالا یا در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی مستقیم خود زندگی کنید

مهمترین و معرفی شدگان دیگری که تیم اقتصادی آقای بایدن را تکمیل می کنند عبارتند از:

  • سسیلیا روس ، معرفی شده به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی
  • جارد برنشتاین ، عضو شورای مشاوران اقتصادی
  • هدر بوش ، عضو شورای مشاوران اقتصادی

در صورت تأیید سنا ، روس اولین زن رنگی خواهد بود که رئیس شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید است.

در حالی که نامزدی مورد انتظار یلن برای وزیر دارایی تا حد زیادی پذیرفته شد ، تصمیم آقای بایدن در انتخاب تندن مورد انتقاد جمهوری خواهان کاپیتول هیل قرار گرفت ، وی درگیری های گذشته وی با قانونگذاران جمهوری خواه را در شبکه های اجتماعی و سابقه اداره مرکز به چالش کشید. برای American Progress ، یک اتاق فکر لیبرال.

سناتور جمهوری خواه جان كورنین از تگزاس ، نامزدی تاندن را “رادیواكتیو” خواند ، در حالی كه سناتور حزب جمهوری خواه از جان داكوتای جنوبی به خبرنگاران گفت “او در برخی از مواضع قبلی خود بسیار مغرضانه عمل كرد و در بسیاری از موارد با سناتورهای جمهوری خواه بود.” که باید به نامزدی احتمالی او رأی دهد. “

اینکه آیا تاندن به عنوان مدیر بودجه آقای بایدن در سال آینده تأیید می شود ، ممکن است به نتیجه دو انتخابات دور دوم در جورجیا بستگی داشته باشد که تعیین می کند کدام حزب سنا را کنترل می کند.

پس از قسم خوردن آقای بایدن در 20 ژانویه ، تیم اقتصادی وی به سرعت وظیفه مقابله با هرج و مرج اقتصادی ناشی از بحران ویروس کرونا را در پی خواهد داشت که باعث شده میلیون ها آمریکایی بیکار ، مشاغل کوچک دست و پنجه نرم کنند و دولت های شهر و ایالت درگیر شوند. با کسری بودجه تا کاهش درآمد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir