به صورت زنده تماشا کنید: وزیر امور خارجه گرجستان هنگام ضرب الاجل برای شمارش دست ها در رقابت های ریاست جمهوری صحبت می کند


وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسپرگر روز چهارشنبه در حالی کنفرانس مطبوعاتی برگزار می کند که مقامات انتخابات مهلت تکمیل گزارش درمورد رقابت های ریاست جمهوری این ایالت را مشاهده می کنند. آخرین مهلت برای تکمیل حسابرسی شهرستانها ساعت 11:59 بعد از ظهر چهارشنبه ، قبل از آخرین مهلت صدور گواهینامه ایالتی است.

شمارش نزدیک به 5 میلیون رأی از حسابرسی مورد نیاز قانون جدید ایالت ناشی می شود و در پاسخ به سو susp ظن مشکلات در نتایج ایالت یا درخواست رسمی شمارش آرا نیست. این قانون ایجاب می کند که ممیزی قبل از تأیید نتایج معتبر شهرستانها توسط ایالت انجام شود.


چگونه کنفرانس مطبوعاتی وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر را امروز تماشا کنیم

  • چی: کنفرانس مطبوعاتی وزیر امور خارجه گرجستان برد رافنسپرگر
  • تاریخ: چهارشنبه 18 نوامبر 2020
  • زمان: ساعت 11 صبح ET
  • محل: آتلانتا ،
    گرجستان
  • جریان آنلاین: در پخش کننده در بالا و در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود ، در CBSN زندگی کنید

مقامات انتخابات ایالتی بارها اعلام کرده اند که شمارش دست ها اطمینان حاصل می کند که ماشین های جدید انتخابات کشور آراed را به طور دقیق شمرده اند و انتظار نمی رود نتیجه کلی را تغییر دهند.

جو بایدن ، دموکرات ، با ورود به شمارش آرا ، با اختلاف حدود 14000 رأی ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جمهوری خواه را رهبری کرد. گابریل استرلینگ ، که اجرای سیستم رای گیری جدید ایالت برای وزیر امور خارجه را بر عهده داشت ، گفت: تعداد بی شماری از آرا Earlier پیشین در دو شهرستان در هنگام شمارش دست ، این حاشیه را به حدود 13000 کاهش می دهد.

حتما بخوانید:
تونی هسی از Zappos سریع قدم برمی دارد

پس از تأیید نتایج ، اگر اختلاف بین نامزدها در 0.5٪ باقی بماند ، مبارزات انتخاباتی ممکن است بازشماری کند. وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر گفت ، این کار با کمک اسکنرهایی که آرا را شمارش و شمارش می کنند انجام خواهد شد.

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند


منبع: elitenews.ir