به صورت زنده تماشا کنید: کارگروه ویروس کرونا برای اولین بار پس از ماه ها به خبرنگاران اطلاع می دهد


گروه ویژه کاخ سفید در زمینه ویروس کرونا ویروس برای اولین بار پس از ماه ها به خبرنگاران اطلاع داده است ، زیرا کشته ها و مرگ ها همچنان در تعداد بی سابقه ای در سراسر کشور افزایش می یابد. کشور تازه مرحله تاریک را پشت سر گذاشته است 250،000 مرگ ناشی از COVID-19، با نزدیک شدن به فصل زمستان و تعطیلات.

معاون رئیس جمهور مایک پنس با تأیید اینکه تعداد موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است ، گفت: رئیس جمهور ترامپ که در جلسه توجیهی حضور نداشت ، کارگروه را به گفتگو با خبرنگاران راهنمایی کرده است. پنس گفت که آزمایشات همچنان در حال بسیج است که کشور منتظر در دسترس بودن واکسن است.

پنس گفت: “اگرچه در این مسیر شاهد کمک هستیم ، اما همانطور که قبلاً اشاره کردم ، واکسن ها با سرعت تاریخی تولید می شوند و امروز که جمع می شویم ، در حال افزایش موارد و وضعیت مثبت در سراسر کشور هستیم.” “اما ما با اطمینان از تجربه به این لحظه نزدیک می شویم. ما می دانیم که آمریکایی ها می دانند چه باید بکنند. ما مشارکتی ایجاد کرده ایم که با مقامات بهداشتی محلی و محلی کاملاً بی نظیر است. و همانطور که امروز شرح خواهیم داد ، ما به مدت هفت روز به کار خود ادامه داده ایم در این هفته ، در طول سال جاری و تاکنون ، اطمینان حاصل کنیم که مردم آمریکا به مراقبت های بهداشتی که هر یک از اعضای خانواده ما دوست دارند هنگام مواجهه با این بیماری همه گیر داشته باشند ، دسترسی دارند. “

حتما بخوانید:
رئیس جمهور پیشین باراک اوباما در "60 دقیقه" و "CBS Sunday Morning" مصاحبه می کند

این گروه کاری روز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد و در صورت عدم اقدامات بعدی برای کاهش عواقب شدید ، هشدار داد. این گروه کاری گفت که این کشور می تواند تا کریسمس به 2000 مرگ در روز برسد و تعطیلی رستوران ها و رستوران های داخلی را توصیه کرد. این گروه کاری همچنین به مایک پنس معاون رئیس جمهور یا رئیس جمهور ترامپ پیشنهاد کرد که علناً آمریکایی ها را به اقدامات احتیاطی بیشتر فرا بخوانند.


نحوه تماشای جلسات توجیهی در مورد گروه ویژه ویروس کرونا

  • چی: امروز گروه کاری کرونا ویروس گزارشگران و کشور را برای COVID-19 به روز کرد
  • تاریخ: پنجشنبه ، 19 نوامبر سال 2020
  • زمان: 4:00 بعد از ظهر ET
  • محل: کاخ سفید
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا یا تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود زندگی کنید

آقای ترامپ پس از روز انتخابات و باخت به جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، تا حد زیادی از چشم مردم دور است. آقای ترامپ دیدار با کارگروه را تا حد زیادی کنار گذاشته است. هفته گذشته ، او به روز رسانی Operation Warp Speed ​​را ارائه داد ، که این امر باعث افزایش سریع واکسن می شود.

شرکت های دارویی Moderna و Pfizer طی دو هفته گذشته اخبار امیدوار کننده ای را در مورد جبهه واکسن ارائه داده اند. اما مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر آنتونی فاوسی هشدار داده اند که این کشور در یک زمستان تاریک و طولانی قرار دارد که مردم وقت بیشتری را در داخل خواهند گذراند ، جایی که خطر شیوع و ابتلا به COVID-19 بسیار بیشتر است.

حتما بخوانید:
علی رغم افزایش موارد COVID-19 ، 638،000 شغل در ماه اکتبر اضافه شد

در همین حال ، آقای بایدن هیئت مشورتی ویروس کرونا را ایجاد کرده است ، خصوصاً که دولت ترامپ مانع ملاقات وی با مقامات فعلی بهداشت شده است.


منبع: elitenews.ir