[ad_1]

پرزیدنت ترامپ پنجشنبه شب در کاخ سفید سخنرانی کرد ، این اولین باری است که از سخنرانی خود در ساعات اولیه صبح چهارشنبه بعد از شب انتخابات برای مردم سخنرانی کرد. مبارزات انتخاباتی وی در تلاش برای جلوگیری از شمارش آرا ، که مورد چالش است ، در چندین کشور با اختلاف زیاد پرونده های قضایی تشکیل داده یا آنها را تهدید کرده است.

آقای ترامپ ادعا می کند که در پنسیلوانیا ، کارولینای شمالی ، جورجیا و میشیگان پیروز شده است ، اگرچه هنوز هزاران آرا در حال شمارش است. وی همچنین در تلاش است تا در چندین پیام توئیتری که از سوی سایت رسانه های اجتماعی با عنوان “گمراه کننده” شناخته شده است ، نتایج انتخابات را زیر سوال ببرد.


چگونه می توان به اظهارات رئیس جمهور ترامپ نگاه کرد:

  • چی: رئیس جمهور ترامپ در کاخ سفید صحبت می کند
  • زمان: 6:30 بعد از ظهر ET
  • تاریخ: پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020
  • محل: کاخ سفید ، واشنگتن دی سی
  • نحوه تماشا: در پخش کننده بالا یا در دستگاه پخش تلفن همراه خود با CBSN زندگی کنید

آقای ترامپ همچنین در سخنان خود صبح روز چهارشنبه حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر به دروغ ادعا کرد که در انتخابات پیروز شده است.

انتظار می رود از پنجشنبه شب ، جو بایدن 253 رأی انتخاباتی CBS News را به دست آورد ، در حالی که آرا برای آقای ترامپ 213 رأی آورد – 270 رأی انتخاباتی برای کسب ریاست جمهوری مورد نیاز است.

CBS News گزارش می دهد که بایدن در آریزونا و نوادا پیشرو است. اگرچه آقای ترامپ در حال حاضر در پنسیلوانیا و جورجیا رهبری می کند ، اما ایالات متحده اکنون آرا in را از طریق پست شمارش می کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی