به طور زنده تماشا کنید: وزارت بهداشت پنسیلوانیا “تلاش های هدفمند” را برای کنترل شیوع COVID-19 اعلام کرد


پنسیلوانیا قصد دارد اقدامات بیشتری را برای مقابله با این افزایش شدید انجام دهد موارد ابتلا به کووید 19 و بستری شدن در بیمارستان وزیر بهداشت ، وزیر بهداشت ، راشل لوین روز سه شنبه گفت “تلاش های هدفمند برای کنترل شیوع COVID-19 در پنسیلوانیا”.

این پیام برای ساعت 13 برنامه ریزی شده است.


نحوه مشاهده پیام COVID-19 از وزیر بهداشت پنسیلوانیا

  • چی: وزیر بهداشت پنسیلوانیا ، دکتر راشل لوین ، “تلاش های هدفمند برای کنترل شیوع COVID-19 در پنسیلوانیا” را اعلام خواهد کرد.
  • تاریخ: سه شنبه ، 17 نوامبر سال 2020
  • زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا و در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود ، در CBSN Pittsburgh زندگی کنید

در سایر کشورها ، پنسیلوانیا طی هفته های اخیر شاهد انفجار عفونت های ویروس کرونا بوده است. این ایالت بیش از 5،000 عفونت جدید در روز گزارش می کند ، بیش از 115٪ فقط در دو هفته ، و بستری شدن در بیمارستان و میزان آزمایش مثبت به شدت در حال افزایش است. مرگ و میرها نیز در حال افزایش است.

مقامات دولتی بلافاصله نگفتند كه چه اقدامات تخفیفی را در نظر دارند.

فرمانداران و شهرداران این کشور در واکنش به وخیم شدن بیماری همه گیر محدودیت ها را تشدید کرده اند. روز دوشنبه ، فیلادلفیا گفت که اجتماعات داخلی و قمارخانه ها ، سالن های ورزشی ، موزه ها و کتابخانه های داخلی را ممنوع می کند.

دانش آموزان قبل از سفر به خانه برای تعطیلات ، آزمون COVID-19 را انجام می دهند
بردلی اشتراوس ، مدیر سایت آزمون ، در تاریخ 16 نوامبر 2020 ، دانش آموزان زیادی را که در مرکز اجتماع بیور دبیرستان Penn State Berks در Spring Township امتحان می دادند ، از بین برد. دانش آموزان قبل از بازگشت به خانه برای آزمایشات خروج بزاق COVID-19 شرکت کردند تعطیلات شکرگذاری

بن هاستی / گروه مدیا نیوز / خواندن عقاب از طریق گتی ایماژ


پنسیلوانیا در حال حاضر دارای مأموریت ماسک در سراسر ایالت ، محدودیت در اجتماعات داخلی و خارجی و محدودیت های استخدام در بارها و رستوران ها است.

فرماندار دموکرات ، تام ولف ، در ابتدای شیوع همه گیر نظم ایالتی را در خانه وضع کرده و مشاغلی را که “غیرقابل تحمل” تلقی می شد ، تعطیل کرد ، اما ولف و لوین به طور مداوم گفته اند که قصد ندارند دوباره در مقیاس گسترده تعطیل شوند.

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
واردات لوازم خانگی آزاد میشود؟