[ad_1]

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کتی بوکور پنجشنبه شب به خبرنگاران گفت که “چند صد هزار رأی برای شمارش وجود دارد” ، اما افزود: “ما قبلاً بیشتر آرا را شمرده ایم.”

بوكوار گفت كه آرا military نظامي و خارجي تا روز سه شنبه شمارش خواهد شد و آراي موقت بايد شمارش شوند.

بوكور گفت: “اين مسابقه بسيار نزديك است. از آنجا كه يك مسابقه از نزديك است ، كاملاً مشخص نيست كه چه كسي برنده است.”

پنسیلوانیا یکی از سه ایالت CBS News است که هنوز در حال بررسی است. از بعدازظهر روز پنجشنبه ، رئیس جمهور ترامپ 50.5 درصد آرا در پنسیلوانیا داشت ، در حالی که جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق 48.5 درصد ، با 92 درصد آرا شمارش شده بود.

انتظار می رفت که فرماندار تام ولف زودتر یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کند ، اما به تعویق افتاد.

هر دو آقای ترامپ و بایدن پنسیلوانیا و 20 رأی انتخاباتی آن را ضروری می دانند ، این واقعیت با مراجعه مکرر آنها در طول مبارزات انتخاباتی نشان داده می شود. آقای ترامپ 13 بار از پنسیلوانیا بازدید کرد ، در حالی که بایدن 16 سفر انجام داد و هر دو در آستانه انتخابات آنجا بودند.

وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاشند تا مانع رسیدن بایدن به 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات شوند ، اقدامات قانونی را آغاز می کنند. پرونده های تشکیل شده در روز چهارشنبه برای شمارش آرا در پنسیلوانیا ، جورجیا و میشیگان رقابت می کنند.

ستاد انتخاباتی ترامپ گفت كه خواستار توقف سرشماری پنسیلوانیا است تا زمانی كه در بسیاری از نقاط به آن “دسترسی معنی دار” داده شود و به برگه های رای گیری كه قبلاً باز و پردازش شده بودند ، اجازه داده شود.

روز پنجشنبه ، ولف در بیانیه ای بار دیگر تعهد خود را برای شمارش هر رای تأیید كرد و گفت: “هیچ ارعابی مقامات انتخاباتی ما را كه در انتخابات شهرداری های ما متعهد هستند ، متوقف نخواهد كرد.”

وی گفت: “ما به عنوان یک کشور و یک کشور مشترک ، باید تلاش برای ارعاب کارگران انتخاباتی و جلوگیری از شمارش آرا را رد کنیم.”

مشارکت: آسوشیتدپرس

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی