به طور زنده تماشا کنید: وزیر بهداشت پنسیلوانیا دکتر راشل لوین در مورد پرش بیمارستان COVID-19 بحث می کند


وزیر بهداشت پنسیلوانیا دکتر راشل لوین و پزشک اورژانس در مورد موارد اخیر بحث کرده اند کووید -19 جزر و مد بیمارستان در این ایالت و نیاز به پنسیلوانیا برای پیگیری تلاش برای کاهش بیش از 8200 عفونت جدید در این ایالت در روز چهارشنبه گزارش شده است.

CBS Philly گزارش می دهد که مقامات شهرستان مونتگومری بیش از پیش به دلیل کمبود فضای بیمار نگران کمبود فضای بیمارستان هستند. در حال حاضر 362 بیمار مبتلا به COVID-19 وجود دارد که در شهرستان بستری هستند.


چگونه امروز پیام COVID-19 دکتر راشل لوین ، وزیر بهداشت در پنسیلوانیا را تماشا کنیم

  • چی: وزیر بهداشت پنسیلوانیا دکتر راشل لوین و یک پزشک اورژانس در مورد افزایش اخیر بیمارستان COVID-19 و نیاز به پنسیلوانیا برای پیگیری اقدامات کاهش دهنده بحث می کنند.
  • تاریخ: پنجشنبه ، 3 دسامبر 2020
  • زمان: 11:30 صبح شرقی
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا و در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی خود ، در CBSN Philly زندگی کنید

وی ادامه داد: “اکثر بیمارستان های مونتگومری کانتی ظرفیت یا نزدیک به آن را دارند. بیشتر آنها مجبور شده اند بیماران را برای مدتی از اتاق های اورژانس منحرف کنند و برخی از آنها شروع به لغو عملیات برنامه ریزی شده برای ایجاد تخت های بیشتر پرسنل می کنند. برای بیماران COVID-19 “، گفت: دکتر والری آرکوش ، رئیس شورای کمیساریای مونتگومری.

به گفته مقامات ، از سه شنبه گذشته تعداد بیماران بستری شده با COVID-19 92 نفر افزایش یافته است.

این اتفاق یک روز پس از ابراز نگرانی های مشابه کمیساریای بهداشت فیلادلفیا توسط دکتر توماس فارلی در مورد این شهر رخ داد. فارلی گفت که بستری شدن در بیمارستان ها نیز در این هفته در حال افزایش است و تعداد بیماران بستری بیشتر از مرخص شدن است.

حتما بخوانید:
امی کلوبوچار می گوید ، برخی از جمهوری خواهان رای گیری نامه های پستی را در ایالاتی که برنده شده اند "زیر سوال نمی برند"

وی گفت: همچنین نگرانی های فزاینده ای از افزایش موارد پس از شکرگذاری وجود دارد. فارلی گفت: “هنوز نگران این هستم كه بیمارستان ها فقط برای دو تا سه هفته آینده تحت فشار باشند.”

فرماندار پنسیلوانیا تام ولف از ابتکار آزمایش جدیدی با هدف شناسایی سریع موارد خبر داد.

ولف روز سه شنبه گفت: “وزارت بهداشت قرارداد خود را با AMI Expeditionary Healthcare گسترش داده است تا طی 12 هفته آینده پنج تیم اعتصابی منطقه ای را در پنسیلوانیا مستقر كند.”

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند


منبع: elitenews.ir