[ad_1]

واشنگتن – کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه فعلی ، روز یکشنبه با رافائل وارنوک ، دموکرات ، در یک مناظره زنده دیدار خواهد کرد ، کمتر از یک ماه قبل از آنکه رای دهندگان در جورجیا در یک جفت مسابقه به پای صندوق های رای بروند که تعیین می کند کدام حزب سنا را کنترل می کند.

باشگاه مطبوعاتی آتلانتا میزبان بحث بین لوفلر و وارنوک است که در انتخابات دور دوم 5 ژانویه شرکت می کنند. علاوه بر رقابت ، سناتور فعلی حزب جمهوری خواه دیوید پوردو نیز با جان اوسوف دموکرات روبرو خواهد شد. پردو روز یکشنبه دعوت به بحث علیه اوسوف را رد کرد.


چگونه می توان بحث در سنا جورجیا را تماشا کرد

  • چی: کلی سن لوفلر و سناتور جمهوری خواه فعلی و رافائل وارنوک از حزب دموکرات در یک بحث شرکت می کنند
  • چه زمانی: یکشنبه ، 6 دسامبر سال 2020
  • زمان: 19:00 ET
  • محل: آتلانتا ، جی جی
  • جریان آنلاین: در CBSN – در پخش کننده بالا یا در تلفن همراه یا دستگاه پخش جریانی مستقیم خود زندگی کنید

نتیجه این دو مسابقه مشخص خواهد کرد که جمهوری خواهان قدرت را در مجلس سنا حفظ خواهند کرد یا اگر اسف و وارنوک پیروز شده اند ، آیا دموکرات ها کنترل کاخ سفید و هر دو مجلس کنگره را دارند یا خیر.

انتخابات دور دوم گرجستان ماه آینده رئیس جمهور ترامپ و رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برای اولین بار از زمان انتخابات عمومی نوامبر برگرداند. آقای ترامپ روز شنبه در تظاهراتی برای تصادف با لوفلر و پردو در والدوستا ، جورجیا ظاهر شد ، و در طی آن همچنان بر ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در انتخابات علیه او اصرار داشت. رئیس جمهور همچنین به دروغ مدعی پیروزی در ایالت جورجیا شد ، اگرچه وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر پیروزی آقای بایدن را در ماه گذشته تأیید کرد.

آقای بایدن روز جمعه گفت که برای کارزار انتخاباتی به همراه اوسوف و وارنوک به جورجیا سفر خواهد کرد. باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین نیز در مبارزات انتخاباتی برای نامزدهای مجلس سنای دموکرات رویدادهای مجازی برگزار کرده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی