[ad_1]

سخنران نانسی پلوسی روز جمعه ، در میان گفتگوها درباره قانون جدید برای کاهش ویروس کرونا ، در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود ، خطاب به خبرنگاران صحبت کرد. به همراه لایحه احتمالی امداد ، كنگره همچنین باید هفته آینده همه چیز را در دولت تصویب كند و همچنین قبل از پایان ماه قانون مجوز دفاع ملی را تمدید كند تا بودجه دفاعی را برای سال آینده تمدید كند.

کنفرانس مطبوعاتی پلوسی پس از معرفی یک گروه دو پارتی نمایندگان پارلمان برگزار می شود یک طرح امداد 908 میلیارد دلاری ویروس کرونا اوایل این هفته. پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفتند که آنها معتقدند این پیشنهاد باید مبنای هرگونه مذاکره بعدی قرار گیرد و این طرح مورد حمایت چندین سناتور جمهوری خواه قرار گرفته است. پلوسی همچنین روز پنجشنبه با رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، هر چند مک کانل ، گفتگو کرد محکم می ایستد در حمایت از وی برای لایحه كمك 500 میلیارد دلاری.


چگونه کنفرانس مطبوعاتی امروز نانسی پلوسی را تماشا کنیم

  • چی: سخنران نانسی پلوسی کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود را برگزار می کند
  • تاریخ: جمعه ، 4 دسامبر 2020
  • زمان: 10:45 صبح ET
  • محل: پایتخت ایالات متحده ، واشنگتن دی سی
  • جریان آنلاین: در پخش کننده بالا یا در دستگاه پخش تلفن همراه خود با CBSN زندگی کنید

قانون ویروس کرونا به سرعت منقضی می شود زیرا در پایان سال چندین برنامه و سیاست امداد رسانی منقضی می شوند. همچنین برای آمریکایی های بیکار ، به ویژه بعد از ایالات متحده ، کمک بیشتری لازم است فقط 245،000 شغل جدید در ماه نوامبر اضافه کرد، کمتر از حد انتظار

در همین حال ، بودجه دولت در 11 دسامبر منقضی می شود و هر دو مجلس کنگره ابراز علاقه کرده اند که یک لایحه جدید را به تصویب برسانند ، به جای یک مصوبه ساده در حال انجام که به راحتی بودجه فعلی را تا تاریخ دیگری تمدید می کند. کنگره همچنین باید NDAA را تصویب کند ، اگرچه رئیس جمهور ترامپ تهدید کرده است که پیشنهاد فعلی را به دلیل ماده ای که می تواند کمیسیونی را برای بررسی پایگاه های تغییر نام به احترام مقامات کنفدراسیون ایجاد کند ، وتو خواهد کرد. او همچنین به NDAA اعتماد دارد باید شامل یک ماده از بین بردن حمایت برای شرکت های رسانه های اجتماعی.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی