بوستون رد ساکس پس از برکناری الکس کورا به دلیل رسوایی تقلب در علائم ، استخدام خواهد کرد


شبکه MLB شبکه CBS Sports روز جمعه تایید کرد که بوستون رد ساکس پس از اتمام تعلیق فصلی مربوط به رسوایی کلاهبرداری در هوستون آستروس ، قصد دارد الکس کورا را به عنوان مدیر خود منصوب کند. گزارش شده برای اولین بار استخدام کردن

کورا 45 ساله به تیم بازگشت ، جایی که به مدت دو سال به عنوان مدیر خدمت کرد و آنها را به عنوان قهرمانی جهان در سال 2018 هدایت کرد. محرومیت او هفته گذشته به پایان رسید داگرهای لس آنجلس پیروز شدند سری جهانی

برخی از طرفداران Red Sox از خبر اجتماع در توییتر خوشحال شدند.

با این حال ، برخی از نویسندگان ورزش زمان تعیین خبر را با تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری زیر سوال برده اند.

وی نوشت: “اعلام این استخدام ظرف نیم ساعت از بزرگترین اخبار مربوط به انتخابات چند سال گذشته مسلماً باعث می شود كه Red Sox در تلاشند تا از انتقادی كه معمولاً برای آنها پیش می آید جلوگیری كنند.” رایان فاگان از اخبار ورزشی.

مربی سابق کورا رون رونیکه فصل گذشته جانشین او شد ، اما رد ساکس در سپتامبر اعلام کرد که رونیکه به عنوان مربی برنخواهد گشت. این تیم در فصل کوتاه MLB در AL East آخرین مقام خود را به دست آورد.

حتما بخوانید:
دکتر از آمریکایی ها خواست که با گسترش COVID-19 سفرهای تعطیلات را لغو کنند

Cora و Red Sox در ژانویه جدا شد پس از تحقیقات MLB ، وی درگیر یک رسوایی جعلی شد که منجر به برکناری مدیر کل Astros جف لوخنوف و مدیر AJ Hinch شد. کورا پیش از پیوستن به Red Sox مربی نیمکت Astros بود.

پس از اینکه لیگ مشخص کرد آستروس در طول مسابقات سری جهانی خود به طور غیرقانونی مدالها را به سرقت برده است ، Hinch و Lukhnov برای کل فصل 2020 حذف شدند. پس از اخراج لوخنوف ، وی بیانیه ای را با اشاره به Kora در طرح سرقت نشانه ها صادر کرد.
منبع: elitenews.ir