بیرکس می گوید آمریکایی هایی که برای شکرگذاری جمع شده اند باید COVID را بپذیرند و مورد غربالگری قرار گیرند


واشنگتن – دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید ، روز یکشنبه هشدار داد که آمریکایی هایی که برای روز شکرگذاری سفر کرده و در اجتماعات بزرگ شرکت کرده اند ، باید تصور کنند که به COVID-19 آلوده شده اند. و طی چند روز آینده معاینه شود.

بیركس در مصاحبه با Facing the Nation گفت: “ما می دانیم كه ممكن است افراد در طول روز شكركی اشتباهاتی انجام دهند. “اگر جوان هستید و دوباره بهم پیوسته اید ، باید حدود پنج تا 10 روز بعد آزمایش شوید. اما باید بپذیرید که آلوده هستید و بدون ماسک به پدربزرگ و مادربزرگ ، خاله و دیگران نزدیک نشوید.”

بیرکس همچنین گفت که پرهیز از دیگران در بیماری های دیگر بسیار مهم است.

در آستانه روز شکرگذاری ، کارشناسان بهداشت عمومی از آمریکایی ها خواستند در میان آخرین هجوم عفونت های ویروس کرونا از جشن های بزرگ خانوادگی دست بکشند. بیش از 13.2 میلیون مورد ویروس کرونا در ایالات متحده تأیید شده است و بیش از 266000 آمریکایی بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.

در پاسخ به افزایش موارد ویروس کرونا و افزایش بستری شدن در بیمارستان ها ، برخی از فرمانداران و شهرداران برای جلوگیری از گسترش این محدودیت ها را برای مشاغل و رستوران ها اعمال کرده اند. با این حال ، دیگران هنوز از اجرای دستورات خودداری می کنند و اجازه می دهند بارها و رستوران ها با محدودیت های محدود باز بمانند.

بیركس اظهار داشت كه در جاهایی كه هیچگونه اقدامات تخفیفی در نظر گرفته نشده است ، هر فرد آمریكایی باید اقدامات خود را برای محافظت از خود و خانواده خود انجام دهد.

وی گفت: “وقت آن است كه هر آمریكایی از خود و خانواده خود محافظت كند.” “بنابراین اگر فرماندار یا شهردار شما از سیاست هایی که ما می دانیم بسیار مهم است پیروی نمی کند – استتار ، فاصله فیزیکی ، اجتناب از میله ها ، جلوگیری از شلوغی فضای داخلی – اگر این محدودیت ها در ایالت شما وجود ندارد ، باید آن را انجام دهید. شما نباید به این مکانها بروید اکنون باید از خانواده خود محافظت کنید. “

بیرکس تأکید کرد که الزامات ماسک در مبارزه با شیوع ویروس کرونا موثر بوده است ، اما خاطرنشان کرد که متخصصان بهداشت عمومی “به شدت نگرانند که چه اتفاقی می افتد” با فراوانی عفونت ها پس از شکرگذاری.

مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا بوده است اولویت اصلی برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن و تیمش و رهبران هیئت مشاوره ویروس کرونا حضور در جلسات توجیهی با آژانس های فدرال برای آمادگی بهتر برای مقابله با بیماری همه گیر پس از سوگند دادن آقای بایدن.

بیركس اظهار امیدواری كرد كه روز دوشنبه جلسه توجیهی درباره دولت آینده بایدن را آغاز كند و گفت كه بسیار مهم است كه آنها تحقیق در مورد داده های جمع آوری شده توسط دولت فدرال در مورد عفونت های ویروس كرونا و انتشار ویروس را آغاز كنند.

وی گفت: “تنها چیزی كه ما در این بحث به دولت بایدن ارائه خواهیم داد این است كه بفهمیم آنها چگونه می خواهند داده ها را ببینند ، زیرا داده ها اگر قابل استفاده نباشند مفید نیستند.” “و هر گروه باید ببیند که چگونه آنها را به سمت عمل سوق می دهد.”

هنوز هم ، دولت ترامپ دولت فدرال را تا 20 ژانویه اداره می کند ، و بیرکس گفت که او به طور روزانه به مایک پنس معاون رئیس جمهور اطلاع می دهد. با این حال ، وی در مورد آخرین باری که رئیس جمهور ترامپ را مطلع کرد چیزی نگفت.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*