[ad_1]

ایالات متحده تعیین کرده است کووید -19 برای چهارمین روز متوالی ثبت شده است ، بیش از 184000 مورد در روز جمعه گزارش شده و بیش از 68000 نفر در این ویروس در بیمارستان بستری شده اند. در هفته گذشته به دلیل اعلام اقدامات جدید مقامات در سراسر کشور برای واکنش به این موج ، به طور متوسط ​​بیش از 1100 آمریکایی روزانه بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند.

چارلی ، فرماندار ماساچوست ، گفت: “امروز ما اعلام کردیم که یک بیمارستان صحرایی 240 تختخوابی را بازسازی خواهیم کرد.” بیکر اعلام کرد جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی ایالت وی از بیمارستانهای صحرایی هنگام هجوم بهار ویروسها برای مراقبت از انتقال بیمار استفاده می کند.

اختلافات در جوابها به همان اندازه عمیق باقی مانده است هر کشوری جهش را در موارد مشاهده می کند. مایکل جورج از CBS News گزارش داد که در حال حاضر از 28 کشور اختیارات وجود دارد ، در حالی که ده کشور این کار را انجام نداده اند.

آیداهو یکی از کسانی است که در این ایالت اختیاری ندارد و فرماندار برد لیتل از ساکنان آن درخواست می کند از عقل سلیم استفاده کنند.

لیتل روز جمعه گفت: “این به مسئولیت شخصی برمی گردد. لطفاً هنگامی که در کنار فرد دیگری هستید که در خانه شما نیست ، ماسک بزنید.”

در مقابل ، کیت براون ، فرماندار اورگان ، دستور داد که دو هفته “مسدود” شود ، که اجتماعات اجتماعی را محدود می کند و از مشاغل مجبور می شود دفاتر خود را به روی مردم ببندند و “تا آنجا که ممکن است” کار خود را از خانه استخدام کنند. همچنین از جمله اقدامات دیگر می توان به ورزشگاه ها ، موزه ها ، باغ ها و باغ وحش ها و همچنین فعالیت های اوقات فراغت داخلی و خارجی اشاره کرد.

ال پاسو با هجوم شدید موارد ویروس کرونا مواجه شد
کارمندان بهداشت Frontline در حال بررسی اطلاعات در سایت آزمایش COVID-19 در برابر موجی از موارد COVID-19 در ال پاسو در 13 نوامبر 2020 در ال پاسو ، تگزاس هستند.

گتی ایماژ


کالج فوتبال نیز پس از مثبت بودن مربی فوتبال آریزونا ، هرم ادواردز ، موضع قاطعی گرفت. بازی ASU-Cal همراه با حداقل دوازده بازی فوتبال کالج که برای آخر هفته برگزار شده بود متوقف شد – از جمله مسابقات شامل سه تیم برتر کشور.

اواخر جمعه شب ، فرماندار داکوتای شمالی پس از بحث در مورد غیرضروری بودن آن ، ماهها حکم ماسک را صادر کرد. در حال حاضر ، این کشور بیشترین فراوانی موارد جدید را در کشور دارد.

شهردار بیل دو بلازیو به والدین در نیویورک ، زمانی که مرکز شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا بود ، هشدار داد که ممکن است مدارس آنجا بسته شود زیرا از اوایل دوشنبه.

در همین حال، یوتا با واحد مراقبت های ویژه کامل در برابر تعداد موارد در حال رشد آنها مبارزه می کند.

از هر 378 آمریکایی ، یک نفر در حال حاضر آزمایش COVID-19 را مثبت اعلام کرده است. یک پیش بینی می گوید همه گیری در ژانویه به اوج خود می رسد.

دکتر مایکل استرهلم ، عضو رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، هیئت مشورتی Coronavirus که به تازگی تشکیل شده است ، گفت که ایالات متحده می تواند روزانه به 200000 مورد جدید برسد.

وی گفت: “تاریك ترین روزهای این بیماری همه گیر را از هم اكنون تا بهار سال آینده و در دسترس بودن واكسن شاهد خواهیم بود.”

“وقتی روزانه 200000 مورد را می گیریم ، اصلا تعجب نکنید.”

پرزیدنت ترامپ روز جمعه چشم انداز خوش بینانه تری راجع به بیماری همه گیر ارائه کرد و گفت که انتظار دارد واکسن Pfizer در هفته های آینده برای استفاده اضطراری تصویب شود. این واکسن هنوز موانع موجود در سازمان غذا و دارو را برطرف نکرده است.

رئیس جمهور همچنین گفت که محدودیت های جدید ملی ایجاد نخواهد کرد.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، واکنش دولت فدرال را “تأسف بار” خواند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر