بیل دیلی: ولز فارگو کمک همه گیر به “درد” کسب و کارهای کوچک و افراد تغذیه نیاز فراهم می کند


روز فقط قبل از عید شکرگزاری، ولز فارگو اعلام یک کمپین برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و مردم نیازمند است.

بیل دالی ، رئیس ستاد پیشین کاخ سفید رئیس جمهور باراک اوباما که اکنون معاون امور عمومی در ولز فارگو است ، صبح امروز به CBS پیوست تا کارزاری به نام قلبهای فراوان را اعلام کند. جامعه.

bill-daley-ctm.jpg
بیل دالی ، معاون رئیس امور عمومی در ولز فارگو.

اخبار CBS


دالی به تونی دوکوپیل مجری برنامه CBS This Morning گفت: “این همه گیری ، و همچنین موارد دیگر در سال های اخیر ، درد بزرگی ایجاد کرده است.” “ما متعهد به تأمین منابع برای تأمین 82 میلیون وعده غذایی به آمریکایی ها هستیم. شما بارها در مورد چالش های بسیاری از مردم در تهیه مواد غذایی برای [themselves] و فرزندان آنها ، بنابراین ما این کار را می کنیم “

غذا توسط بانکهای غذایی وابسته به Feeding America تأمین می شود (برای اطلاعات بیشتر از جمله نحوه یافتن بانک غذای محلی خود به feedamerica.org مراجعه کنید). دالی گفت: “ما تلاش می کنیم در یک زمان دشوار دور هم جمع شویم.”

خوب ، فارگو همچنین یک میلیون دلار به صلیب سرخ کمک خواهد کرد ، “به طوری که افرادی که برای آن می جنگند و برای ما می جنگند در سراسر جهان بدانند که ما از اقدامات آنها و فداکاری های آنها قدردانی می کنیم.”

دیلی گفت قسمت دوم این کارزار ارائه یادداشت به افسران خط مقدم و پرسنل ارتش ایالات متحده و تشکر از مشتریان ما بود. [and] کارمندان

“سومین بخش از مبارزات انتخاباتی ما ، صادقانه با شما بگویم ، تونی ، تلاش برای کمک به مشاغل کوچک در این تعطیلات است. ما طی پنج هفته آینده 50 میلیون دلار برای حمایت از مشاغل کوچک و تشویق مشتریان و کارمندان خود به خرید کوچک متعهد شده ایم. تجارت کنند زیرا آنها واقعاً ستون فقرات هستند و صدمه می بینند. “


به نظر می رسد همه گیری ناامنی غذایی را تشدید می کند

03:16

از دالی ، که در دولت اوباما و بایدن کار می کرد و در زمینه انتقال ریاست جمهوری کار می کرد ، همچنین توسط داکوپیل در مورد کابینه های انتخاب شده توسط رئیس جمهور جو بایدن سenال شد.

CBS News قبلا گزارش داده است که تونی بلینکن ، معاون سابق وزیر امور خارجه ، یک دیپلمات قدیمی و عضو محافل نزدیک بایدن ، انتخاب رئیس جمهور تازه انتخاب شده برای ریاست وزارت خارجه است.

دالی گفت: “تونی مردی بسیار استوار و بسیار نزدیک به بایدن رئیس جمهور منتخب است.” “و این یک مزیت بزرگ برای وزیر امور خارجه است. آنها سالها با هم کار کرده اند. او باهوش است ، دنیا را می شناسد. او وزیر امور خارجه نخواهد بود درخواست یک سنا از یک ایالت. او بر کارهایی که برای آینده کشور ما حیاتی است تمرکز خواهد کرد. بنابراین ، من فکر نمی کنم کسی بتواند فکر کنم که رئیس جمهور منتخب بایدن این تونی بلینکن را انتخاب کند. “

همچنین از دالی در مورد وزیران دارایی آینده ، از جمله رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن ، و سناتور ماساچوست الیزابت وارن ، که تا حدودی به دلیل حملات به مدیران در ولز فارگو و سایر موسسات مالی ، به شهرت رسید ، س askedال شد.

دوكوپیل پرسید: “آیا كسی ولز و دفتر شما هستند؟” مانند پست وزیر دارایی را ببینید؟ ”

دالی پاسخ داد: “نه ، من فکر می کنم این امر از جانب ما فرار از آب خواهد بود.” “بدیهی است که رئیس جمهور منتخب افرادی را که فکر می کند با استعداد هستند انتخاب خواهد کرد.

“یک حدس و گمان در مورد سناتور وارن ، بدیهی است که او در مورد مسائل مالی بسیار قوی است و در مورد آنها بسیار جدی صحبت کرده است. یکی از موارد سیاسی این است که تعیین یک سناتور دموکرات به کرسی کابینه در صورت وجود فرماندار دشوار است. جمهوری خواهان آن سناتور را با یک جمهوریخواه جایگزین می کنند ، که این باعث کاهش تعداد دموکرات ها در سنا می شود و این یک امر سیاسی دشوار است.

وی افزود: “اما هرکسی رئیس جمهور منتخب را انتخاب کند ، من مطمئن هستم که با بیرون آمدن از این بیماری همه گیر متعهد به حفظ اقتصاد قوی ما خواهند بود و ما را به نقطه ای باز می گردانند که بیکاری بسیار کمتر و درد کمتری دارد. برای مردم آمریکا. “


ناامنی فزاینده غذایی آمریکایی ها

06:48


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*