[ad_1]

بیمارستانهای ایالات متحده مملو از جمعیت است ویروس کرونا و مشاور رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفت که کشور به زودی می تواند 200000 مورد جدید را در روز ببیند.

دکتر مایکل اوسترهلم ، عضو آقای بایدن جدید ، گفت: “شکی نیست که بیمارستان های ما در شلوغی بیش از حد هستند.” مشاوره ویروس کرونا. “وقتی 200000 مورد در روز می گیریم به هیچ وجه تعجب نکنید.”

بیمارستانها در تمام نقاط کشور حداکثر گسترش یافته اند. در پانزده کشور در یک ماه گذشته دو برابر بستری در ویروس کرونا دیده شده است. در نیومکزیکو طی یک ماه بستری شدن در بیمارستان سه برابر شد.

دکتر کامرون کانتور گفت: افسر ارشد پزشکی در دانشگاه اوکلاهما هشدار داد: “اگر میزان عفونت فعلی ما شنیده نشود ، ما بدون تخت و پرسنل خواهیم ماند.”

در آیداهو ، یکی از بزرگترین بیمارستانهای ایالت مجبور شد بیماران را به طور موقت از دو آخر هفته گذشته منحرف کند زیرا جایی وجود ندارد.

دکتر ژولیو نوووا ، متخصص زنان در الپاسو ، ویروس را دریافت کرده و آن را به همسرش منتقل کرد.

دانیل نوووا گفت: “این ترسناک است ، زندگی شماست … می دانید که این می تواند زندگی یا مرگ باشد.”

در میان مراحل تاریک ، امید به مبارزه با ویروس وجود دارد. بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی ، روز سه شنبه گفت که انتظار دارد واکسن Pfizer هفته و نیم آینده روند تأیید FDA اضطراری را طی کند. Pfizer روز دوشنبه گفت مطالعات انسانی نشان می دهد که واکسن 90٪ در پیشگیری از عفونت در افرادی که قبلاً ویروس نداشته اند موثر است.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir