[ad_1]

موری ، یوتا – ایالات متحده پیشی گرفته است 11 میلیون ویروس کرونا موارد – اینها 1 میلیون عفونت جدید فقط در یک هفته و 2 میلیون مورد از ابتدای ماه است. بیمارستان ها در حال رسیدن به نقطه اوج هستند و نزدیک به 70 هزار نفر را تحت معالجه قرار می دهند کووید -19 بیماران.

در یوتا ، پرونده ها همچنان خرد می شوند و پرونده ها سر به فلک می کشند. یک چهارم نتایج آزمون جدید در حال حاضر مثبت است. با پر شدن واحدهای مراقبت های ویژه ، کارکنان بهداشت احساس تنش می کنند.

نیت اسمیتسون ، پرستار ، که در مرکز پزشکی Intermountain ، بزرگترین بیمارستان یوتا کار می کند ، گفت: “ما خسته شده ایم. از نظر روحی ، جسمی ، روحی خسته شده ایم.” برای برخی از بیماران در آنجا ، واقعیت سرد COVID-19 هنوز واقعی نیست.

اسمیتسون گفت: “آنها آن را انكار می كنند. اعضای خانواده آنها آن را انكار می كنند.”

جانین رابرتز نیز در همان بیمارستان پرستار است. وی به CBS News گفت: “ما این بیماران را داریم كه به معنای واقعی كلمه از زندگی حمایت می كنند. ما برای بهبود آنها بسیار سخت تلاش می كنیم ، سرانجام به آنها كمك می كنیم تا از خواب بیدار شوند و سپس اولین چیزی كه آنها سعی می كنند ارتباط برقرار كنند این است كه همه چیز كلاهبرداری است.”

در همین حال ، دکتر براندون وب ، از Intermountain Healthcare ، گفت که هنوز هم اخراج در مورد آنچه در این ایالت جدید است وجود دارد. دستور ماسک.

وی گفت: “این دیگر مربوط به سیاست نیست.” وی افزود: “در ماه گذشته بیشتر از مدت شغلی در بیمارستان رنج مردم را دیده ام.”

استرس در سراسر کشور احساس می شود.

اندی بشیر ، فرماندار کنتاکی ، گفت: “این چیز دیوانه شده است.

در سنت لوئیس ، هم اکنون از ساکنان خواسته می شود که در خانه خود بمانند.

دکتر الکساندر گارزا ، مدیر ارشد بهداشت گفت: “ما نسخه پشتیبان نداریم. اگر در جاده ای که هستیم ادامه دهیم ، حتی فقط دو هفته دیگر ، کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از بیماران را نخواهیم داشت.” در جامعه در St. کارگروه همه گیر لوئیس.

در ال پاسو ، تگزاس ، فقط بیمارستان ها بیش از حد شلوغ نیستند. معاینه پزشکی نیز حقوق زندانیان پرداخت می شود هر ساعت 2 دلار برای بارگیری اجساد در سردخانه های سیار.

در کالیفرنیا ، در 10 روز گذشته موارد COVID-19 دو برابر شده است. اکنون فرماندار گاوین نیوزوم است متوقف کردن بیشتر تلاش های دولت برای بازگشایی.

وی روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “من اکنون به عقب حرکت می کنم ، نه به جلو.”

میشیگان در حال حاضر اقدامات جدید قفل را اعمال می کند ، تجمع داخلی را به شدت محدود می کند.

فرماندار واشنگتن از تعلیق فوری سالن های ورزشی داخلی ، تئاترها ، بازی های بولینگ و غذاخوری های داخل سالن خبر داد.

فرماندار جی اینسلی گفت: “اگر زودتر اقدام کنید ، می توانید جان انسان ها را نجات دهید. و اگر این کار را نکنید ، سونامی این ویروس شما را غرق خواهد کرد.”

روز دوشنبه همچنین منجر به توسعه جدید واکسن COVID-19 شد. Moderna اعلام کرد که توسعه یافته است واکسن تقریباً 95٪ م effectiveثر است و می تواند از بیماری شدید جلوگیری کند. این شرکت با تأیید فوری سازمان غذا و دارو اعلام کرد که می تواند از اوایل ماه دسامبر شروع به گرفتن عکس از بیماران پرخطر و متخصصان مراقبت های بهداشتی کند.

این اتفاق یک هفته بعد از تولید کننده دارو می افتد فایزر اعلام کرد که آزمایشات انسانی نشان داده است که واکسن کرونا ویروس آن بیش از 90٪ در پیشگیری از عفونت COVID-19 در افرادی که قبلاً شناخته شده نیستند که ویروس دارند موثر است. در صورت تأیید ، واکسن به بیماران نیاز دارد تا دو عکس بکشند ، واپس دیگر 21 روز پس از اولین بار انجام می شود.


مدرن می گوید واکسن COVID-19 تقریباً 95٪ موثر است …

03:57

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر