بیمارستان ها در مواجهه با بیماری همه گیر از استخدام پرستار و پزشك ناامید هستند


بیمارستانهای آمریکا با هم درگیر شدند کووید -19 بیماران در تلاشند پرستاران و پزشکان را با جذب دانشجو و دانشجوی تازه واردی که هنوز مجوز خود را دریافت نکرده اند ، بازنشسته کنند و حقوق قابل توجهی را در تلاش ناامیدانه برای رفع کمبود کارکنان ارائه می دهند.

با رشد ویروس از ساحل به ساحل دیگر ، تعداد بیماران در بیمارستان با ویروس از ماه گذشته بیش از دو برابر شده است و به بالاترین رکورد نزدیک به 100000 نفر رسیده است و مراکز درمانی و کارکنان بهداشت را به نقطه شکست رسانده است. پرستاران به طور فزاینده ای در محل کار خود سوزانده و بیمار می شوند و استرس وارده بر سیستم پزشکی ملی “باعث هشدار شدید رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها شده است”.

دکتر رابرت ردفیلد گفت: “واقعیت ماه دسامبر است و ژانویه و فوریه دوران سختی خواهد بود. در واقع ، من معتقدم که این سخت ترین دوره در تاریخ سلامت عمومی این کشور خواهد بود.”

فرمانداران در ایالت هایی که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند مانند ویسکانسین و نبراسکا بازگشت پرستاران بازنشسته را تسهیل می کنند ، از جمله با چشم پوشی از مجوز و هزینه ها ، اگرچه فروش آن به پرستاران مسن که در معرض خطر بیشتری هستند دشوار است. در صورت ابتلا به ویروس از بسیاری از همکارانشان.

مکمیلان گفت ، برخی از آنها مشاغلی را انتخاب می کنند که مستقیماً با بیماران کار نمی کند تا پرستاران خط مقدم را آزاد کنند.

آیووا مجوزهای موقت و اضطراری را برای پرستاران جدیدی که شرایط آموزشی ایالت را برآورده کرده اند اما هنوز در آزمون مجوز دولتی شرکت نکرده اند ، مجاز می داند. برخی بیمارستان های مینه سوتا برای افزایش کارکنان خود دوره های کارآموزی در زمستان را برای دانشجویان پرستاری ارائه می دهند. کارآموزی معمولاً در تابستان ارائه می شود ، اما به دلیل COVID-19 امسال لغو شده است.

حتما بخوانید:
یونیت هیدرولیک چیست و چگونه کار می کند؟


پانل CDC برای توزیع واکسن COVID

12:59

تینا کوالهایم ، پرستاری که سرپرست آن است ، گفت: بیمارستان مینیاپولیس متودیست 25 کارآموز برای یک تا دو ماه برای کار با بیماران مبتلا به COVID-19 استخدام خواهد کرد ، اگرچه برخی از کارها از حد خارج می شوند ، مانند کاتترهای داخل وریدی یا ادراری. برنامه.

کوالهایم گفت: “آنها به طور کامل در نقش های خود پشتیبانی می شوند تا بیماران ما بهترین مراقبت را داشته باشند.”

ردیابی سریع دانشجویان و کارآموزان جدید

لاندون براون ، 21 ساله ، از دس موینز ، آیووا ، دانشجوی ارشد پرستاری در دانشگاه ایالتی مینه سوتا در مانکاتو ، به تازگی کارآموزی را در سیستم بهداشتی درمانگاه مایو در مانکاتو پذیرفته است. وی به ناحیه جراحی بخش اطفال منصوب شد ، اما گفت که می تواند با بیماران ویروس کرونا روبرو شود.

تصمیم براون برای کمک به بیماران به عنوان پرستار پس از ابتلا پدربزرگ 90 ساله وی به ویروس و فوت وی در آخر هفته تأیید شد.

وی گفت: “پرسنلی که وی داشت عالی بود و واقعاً مردم و خانواده ام را ضعیف می کردند.” “من فکر می کنم اگر می توانم برای خانواده دیگری چنین باشم ، عالی خواهد بود.”


ایالات متحده 200،000 مورد جدید ویروس کرونا را گزارش کرده است

06:59

کالج پرستاری دانشگاه آیووا نیز در تلاش است تا فارغ التحصیلان را به سرعت جذب کند. آنیتا نیکلسون ، رئیس دانشیار دوره های کارشناسی گفت ، وی در تلاش است تا ریز نمرات دانشجویان را در هیئت پرستاری آیووا ردیابی کند تا آنها بتوانند زودتر از فارغ التحصیلی مجوز بگیرند.

نیکلسون گفت این کالج همچنین دوره های کارآموزی بزرگسالان را زودتر از حد معمول برنامه ریزی کرده و برنامه ای را ایجاد کرده است که به دانشجویان امکان می دهد تحت نظارت یک پرستار تجربه بیمارستان را بدست آورند. نیکلسون گفت: این دانشجویان مراقب بیماران ویروسی کرونا نیستند ، اما کار آنها پرستاران را برای انجام این کار آزاد می کند.

وی گفت: “هرچه زودتر بتوانیم فارغ التحصیلان خود را بیرون بیاوریم و وارد نیروی کار شویم ، بهتر است.”

Wausau ، مستقر در Wisconsin Aspirus Health Care ، برای پرستاران با یک سال سابقه پاداش امضای حداکثر 15000 دلار ارائه می دهد.

پرستاران مسافرتی متقاضی

بیمارستان ها همچنین به پرستارانی متوسل می شوند که از کشوری به کشور دیگر سفر می کنند. اما با توجه به آگهی های استخدام شده برای سفرهای پرستاری ، بیمارستان های سراسر کشور برای بدست آوردن آنها ، گران هستند و باعث افزایش حقوق به 6200 دلار در هفته می شوند.

آوریل هانسن ، معاون اجرایی Aya Healthcare مستقر در سان دیگو ، گفت كه هم اكنون 31000 پرستار گردشگر وجود دارد كه بیش از دو برابر تعداد مواردی است كه در هنگام شیوع بیماری همه گیر در بهار جستجو می شود.

هانسن گفت: “این دیوانه است.” “فرقی نمی کند روستایی باشید یا شهری ، اگر باشید [American] یک مرکز بهداشتی درمانی هند یا یک مرکز پزشکی آکادمیک یا موارد دیگر. … در حال حاضر ، همه امکانات با افزایش تقاضا روبرو هستند. “


پرستاران در طی COVID-19 به پرستار بیمارستان کمک می کنند …

02:29

بیشترین پرستارترین پرستارانی هستند که در مراقبتهای ویژه و در طبقات پزشکی و جراحی کار می کنند. کارفرمایان همچنین مایل به پرداخت هزینه اضافی برای پرستاران هستند که می توانند به زودی حاضر شوند و به جای 36 استاندارد ، 48 یا 60 ساعت در هفته کار کنند.

لورا کاتولو ، پرستار 32 ساله آمبولانس و احیا از گیلبرت ، آریزونا ، با شروع بیماری همه گیر شروع به سفر کرد و در بهار گذشته در کشنده ترین بخش شیوع در ایالات متحده در نیویورک فرود آمد. او اکنون در گرین بی ، ویسکانسین کار می کند و به زودی به نیویورک برمی گردد.

وی اظهار امیدواری کرد که کارش برای فرزندانش نمونه ای باشد ، هم اکنون 2 و 5 ، وقتی بحران در تاریخ می رود و آنها روزی در مورد آن می خوانند.

“اگر آنها از من بپرسند ،” كجا بودی؟ ” کاتولو گفت: “من می توانم به جایی که بودم و آنچه انجام دادم افتخار کنم.”

پزشکان نیز فوراً مورد نیاز هستند

پزشکان نیز تحت تعقیب هستند.

دکتر جورج بنیامین ، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا گفت: “من دیگر حتی تمرین نمی کنم و ایمیل های زیادی دریافت می کنم که از من می خواهم در سراسر کشور برای کار در اورژانس سفر کنم.”

شیوع این بیماری در ایالات متحده بیش از 270،000 مورد مرگ و 13.8 میلیون مورد عفونت تایید شده است. تعداد موارد جدید به طور متوسط ​​بیش از 160،000 در روز است و تعداد کشته شدگان بیش از 1500 مورد در روز است ، این میزان در ماه مه در بحران در منطقه نیویورک دیده می شود. چندین ایالت روز چهارشنبه تعداد زیادی از موارد جدید را گزارش کردند ، از جمله 40،000 مورد فقط در کالیفرنیا ، ایلینوی و فلوریدا.

ایالت ها شاهد یک رکورد جهش در مرگ و میرها بوده ایم ، از جمله ایلینوی ، ایندیانا و کنتاکی در وسط کشور. اندی بشیر ، فرماندار کنتاکی گفت که ویروس “مانند آتش سوزی در حال گسترش است”.

انتظار می رود واکسن COVID-19 طی چند هفته ظاهر شود و به احتمال زیاد متخصصین بهداشت در اولین تصاویر در اولویت قرار می گیرند. این می تواند بیمارستان ها را برای استخدام مراقبت آسان کند.

اتاق فقط برای بیماران بیمار

برای ایجاد جای برای بیماران ، افراد تحت تأثیر م institutionsسسات برخی بیماران COVID-19 را به خانه می فرستند که در غیر این صورت در بیمارستان بستری می شوند. آنها همچنین جراحی های انتخابی را لغو می کنند یا بیماران بزرگسال را بدون COVID-19 به بیمارستان های کودکان می فرستند.

یک سیستم بیمارستان آیداهو برخی از بیماران COVID-19 را با iPad ، اکسیژن اضافی ، کاف فشار خون و نمایشگرهای اکسیژن به خانه می فرستد تا بتوانند بهبودی خود را در تختخواب خود انجام دهند. تبلت های رایانه ای به پرستاران اجازه می دهد تا با آنها ثبت نام کنند ، و دستگاه های کنترل اکسیژن به طور خودکار اطلاعات حیاتی را پس می فرستند.

در ایالات متحده ، بیمارستان ها کافه ها ، اتاق انتظار و حتی پارکینگ ها را به مکان های درمان بیماران تبدیل می کنند. برخی از ایالت ها در حال گشودن بیمارستان های صحرایی هستند.

اما این کمبود کارکنان را کاهش نمی دهد ، به ویژه در مناطق روستایی ، جایی که به گفته مقامات بسیاری از مردم اقدامات احتیاطی اساسی در برابر ویروس انجام نمی دهند.

دکتر الی پرنچویچ ، استاد اپیدمیولوژی و پزشکی داخلی در دانشگاه آیووا ، گفت که کارگران بهداشت هزینه رد ماسک زدن به افراد دیگر را می پردازند.

وی گفت: “این واقعاً همه را به جنگ می فرستد.” “ما به عنوان یک جامعه تصمیم گرفتیم که همه افراد را به سیستم مراقبت های بهداشتی خود برسانیم و آنها را بسازیم ، زیرا ما تصور دیوانه وار داریم که واقعاً آزادی چیست.”


منبع: elitenews.ir