بیماری همه گیر COVID-19 می تواند رستوران های بیشتری را مجبور به تعطیلی دائمی کند


به عنوان موارد جدید ویروس کرونا بسیاری از عفونت ها در سراسر کشور در حال رشد است رستوران ها مجبور به واگذاری خدمات پذیرایی شدند. ممنوعیت های جدید غذا خوردن در فضای باز و همچنین هوای سرد ، برخی از آنها را مجبور به بسته شدن دائمی کرده است. رستوران های دیگر ممکن است طی چند ماه آینده زنده نمانند.

پس از ماه ها ناهار خوری در فضای باز که چراغ ها را در رستوران های نیویورک مانند مسافرخانه پری دریایی نگهداری می کرد ، برای دنی آبرامز در زمستان برای صاحب آن.

“[The next three months] آنها بسیار تاریک و بسیار آزار دهنده به نظر می رسند “، او به CBS News گفت.

آبرامز و شریک زندگی اش سیندی اسمیت قبل از شیوع همه گیر هفت رستوران داشتند. یک رستوران از قبل باز است. آنها قبلاً 350 کارمند داشتند و اکنون 50 نفر هستند. آبرامز پیش بینی وحشیانه خود را دارد ، زیرا هوای سرد شام را در فضای باز مسدود می کند.

وی گفت: “من فکر می کنم تا 50٪ رستوران های نیویورک دیگر کار نمی کنند.” – تاریکه.

رستوران های کشورهای دیگر نیز درد می کشند. در کالیفرنیا ، آنها در رستوران ها ، آبجوسازی ها ، کارخانه های شراب سازی و بارهای شهرستان لس آنجلس شام خواهند خورد. محدود از چهارشنبه. CBS لس آنجلس گزارش داد ، از ساعت 10 شب ، همه غذاخوری های این شهرستان فقط قادر به ارائه خدمات حمل و نقل ، رانندگی و تحویل هستند.

پنسیلوانیا بارها ، رستوران ها و رویدادهای خصوصی با خدمات را سفارش داده است فروش الکل را متوقف کنید برای مصرف در محل از ساعت 17:00 به بعد شکرگذاری حوا

طبق مطالعه انجمن ملی رستوران ها ، یکی از شش رستوران که در ماه مارس افتتاح شد ، تا پایان سال برای همیشه بسته خواهد شد. همین گزارش نشان می دهد که نزدیک به 3 میلیون کارمند هنوز بیکار هستند و انتظار می رود که این بخش 240 میلیارد دلار فروش در پایان سال از دست بدهد.

تام بن ، رئیس انجمن ملی رستوران ها گفت: “من فکر می کنم ما در مکانی هستیم که در آن اقامت داشتیم و طی چند ماه آینده نمی توانیم.”

بنه افزود كه 40 درصد دیگر از بازماندگان انتظار ندارند كه بدون كمك كنگره شش ماه دیگر زنده بمانند.

وی گفت: “کاملاً صادقانه ، تأثیرات بسیار فراتر از این رستوران است.” “به آن كشاورزان ، تأمین كنندگانی كه غذا تهیه می كنند ، بیندیشید.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*