[ad_1]

بیوه الکس تربیک ، ژان ، به دنبال “خطر”! مورد علاقه خود را به طرفداران و هواداران پیام صمیمانه تشکر کرد. مرگ میزبان. میزبان درگذشت در سن 80 سالگی پس از نبرد با سرطان لوزالمعده ، نمایش بازی روز یکشنبه اعلام شد.

ژان روز چهارشنبه در این سکو نوشت: “من و خانواده ام صمیمانه از همه بخاطر پیامهای دلسوزانه و سخاوت شما تشکر می کنیم.” “عبارات شما واقعاً قلب ما را تحت تأثیر قرار داد. بسیار بسیار ممنون.”

در پایان ، او آرزو کرد “برکت بسیاری برای همه”.

ژان همچنین یک عکس زیبا از عروسی این زوج در سال 1990 به اشتراک گذاشت که نشان می دهد الکس یک روبان عروسی را روی انگشت خود قرار داده است.

این دو در سال 1988 ملاقات کردند. به گزارش Entertainment Tonight ، آنها صاحب دو فرزند به نام های متیو و امیلی شدند. به گزارش آسوشیتدپرس ، وی یک دختر ناپدری نیز به نام نیکی داشت.

تربیک اعلام کرد در مارس 2019 با مرحله 4 سرطان لوزالمعده تشخیص داده شد. وی گفت “CBS یکشنبه صبح” در ماه مه سال 2019 که تشخیص سرطان برای همسرش “دشوار” بود.

تربك پاسخ داد: “از نظر بسیاری برای او بسیار دشوار است.” “آنچه در تمام این موارد یافته ام این است که این امر برای مراقبان بسیار دشوار است. من افراد زیادی را برای ارسال کارت ، نامه ، توییت ، دعا می کنم. من 35 سال است که از موفقیت نمایش لذت می برم ، اما من هرگز به تأثیر این برنامه بر بینندگان آمریکایی فکر نکردم. و من بخشی از زندگی آنها شدم. “

با وجود تشخیص سرطان ، میزبان اختصاصی هرگز حتی یک روز کاری را از دست نداد. تربك به Sunday Morning گفت كه ترك كردن او از برنامه “درست نیست”.

این ستاره از سال 1984 در این نمایشگاه شروع به کار کرد و بیش از 35 سال در خانه های آمریکا بود. او در طول روز شش جایزه Emmy را از آن خود کرد و میزبان بیش از 8000 قسمت بود.

پس از مرگ ستاره ، چهره های عمومی ، “خطر!” قهرمانان و هواداران از میزبان تشکر کردند. نخست وزیر جاستین ترودو حتی با احترام به شهروند کانادایی ادای احترام کرد و گفت آنها “نمادی را از دست داده اند”.

کارولین لینتون در تهیه این گزارش همکاری داشت.

سلب مسئولیت: “خطر!” توسط توزیع تلویزیونی CBS ، یک بخش از ViacomCBS توزیع می شود.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر