تجلیل از 30 هزار سرباز استان مرکزی در سال جاری * سرخات نیوز


صحت نیوز / مرکز فرمانده سپاه خدا در استان خاورمیانه از برگزاری جشن 30 هزار سرباز در استان خاورمیانه در سال جاری خبر داد.

سردار سرتیپ دوم محسن کریمی گفت: پاسداشت روح القدس تمام چهره حضور ملت است تا بفهمیم چه کار می توانیم بکنیم و مانند گنجینه افتخار است. مقاومت، عشق و فداکاری

وی افزود: برنامه ریزی صحیح و برنامه ریزی دقیق علاوه بر روحیه ایثار و خودباوری همواره در طول دفاع مقدس پررنگ است و اخلاق، معنویت و جوانی روح القدس در طول دفاع جاری است. “

سردار کریمی گفت: نمونه هایی از این معضل در ساخت پل ها و تجهیزات پدافندی وجود دارد که نمادی از تلاش ها و توانمندی های یک ملت بزرگ است. برای خودکفایی و خوداتکایی استفاده از این فرهنگ در اقصی نقاط کشور در شرایط امروز موجب شکوفایی فرهنگی و غرور ملی و پیشرفت در اقصی نقاط کشور خواهد شد.

وی تاکید کرد: امروز هر آنچه می تواند باعث پیشرفت و شکوفایی ملت ایران شود قوی است، استفاده از فرهنگ دفاع مقدس است و باید جهاد کرد و مقام معظم رهبری بحث جهاد را مطرح کرده اند. و این بسیار مهم است.”

فرمانده سپاه روحل استان مرکزی با اشاره به اینکه کانون کنگره شهدای استان مرکزی در 7 سال گذشته با روحیه جهادی و انقلابی در راستای ترویج، ترویج و اعتلای فرهنگ و فرهنگ گام برداشته است. وی افزود: خوشبختانه توفیقات و دستاوردهای فراوانی حاصل شده است که به برکت هسا و نیت پاک همه بندگان راه خود را در این مسیر دیده ایم و عنایات خداوند نیت صالح و علم است.

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس متعلق به همه مردم است و در این راستا ستاد کنگره از توانمندی های مردم به ویژه جوانان به درستی استفاده خواهد کرد، گفت: مردم گرایی و جوانان مهمترین رویکرد فعالیت است. و برنامه ها و نوآوری، خلاقیت و قابلیت نورپردازی در این زمینه به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است.

حتما بخوانید:
مدیران فیس بوک و توییتر با س questionsالات سنا در مورد اقدامات انتخاباتی روبرو هستند

سردار کریمی ادامه داد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بررسی و تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی در نقاط مختلف کشور و همچنین خدمات اجرا شده، اجتماعی، علمی، پژوهشی، زیرساختی، عمرانی است. و اقدامات حمایتی که باید به خوبی تبیین و روایت شود. .

وی با بیان اینکه کنگره شهدای استان یک حرکت فرهنگی و کاملا مردمی است که از فرصت های موجود برای ترویج فرهنگ شهادت به ویژه کنگره شهدای استانی که در دیدار با شهدای استان برگزار می شود، استفاده می کند، تصریح کرد: این اجلاسیه از فرصت های موجود برای ترویج فرهنگ شهادت استفاده می کند. کندر کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد کُرد. کورد کورد کورد کورد کورد کورد کورد کرد کرد کرد کرد کرد

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: یکی از مهمترین برنامه های اجلاسیه شهدای استان استفاده از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس است که نامی راهبردی در قانون اساسی بود. و تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و جانبازان و باید راهبردی دیگر ادامه می یافت.

کارت نشان داد: در جلیل با 30 هزار نفر ساکن استان مقدس دستور کار استان درست است.

سردار پاسدار غلامرضا کریمی مدیرکل حفاظت و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نیز در این دیدار گفت: هانری یک رهبر است.

حتما بخوانید:
معترضین که توسط پلیس لهستان مسدود شده اند ، به تصمیم سقط جنین و خشونت پلیس معترض هستند

وی افزود: از همه توان مردم و نهادها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از رسالت مقدس استفاده شود.

سرهنگ کریمی هفته دفاع مقدس را بزرگترین فرصت برای ترویج فرهنگ و زبان دفاع مقدس دانست و گفت: امسال همه برنامه ها با شعار حماس مقاومت می کنیم برگزار می شود.

وی با تشریح جزئیات برنامه های مهم هفته دفاع مقدس در سال جاری افزود: مراسم تجلیل از سرداران هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در دهم شهریور ماه و در شهرستان ها برگزار می شود. .

مدیر حفاظت از بقاع متبرکه و نشر ارزش های حراست استان مرکزی ادامه داد: امسال با مقایسه هفته دفاع مقدس با ایام اربعین حسینی و ماه صفر، تمامی برنامه ها انجام می شود. با تأکید بر فراگیری در مکتب حسینی و عاشورا و به نفع هیئت های مذهبی برگزار شود.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس امسال رژه نیروهای مسلح استان است که در مرکز استان مقابل بازار سرپوشیده عراق برگزار می شود. کبیر پیش بینی شده است.

سرهینگ کریمی گفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا، برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی و انس با قرآن کریم، نشست خبری با اصحاب رسانه، تهیه برنامه های تصویری با موضوع دفاع مقدس از طریق صدا و رادیو، پخش مستند و پخش محتوا در کنگره دولتی از شبکه پخش پراز، پخش زنگ مقاومت، تئاتر خیابانی و اجرای برنامه های خدماتی و محرومیت زدایی از مهمترین برنامه هاست.

وی نمایشگاه دفاع جشن را محور خانگی دیگر برنامه های هفته دفاع خواند و گفت: نمایشگاه دفاع مقدس در پایگاه های پایگاه های مناطق مختلف برگزار می شود.

وی مدیر حفظ آثار و نشر گنجینه های حراست استان مرکزی است.موزه اصلی حراست به پناهگاه جوانان تبدیل شده است.

Leave a Comment