تد کروز ، شرود براون را “الاغ کامل” می خواند زیرا از سناتور دیگری خواسته بود در کف سنا ماسک بزند


آ کلیپ ویروسی روز دوشنبه از طبقه سنا نشان می دهد که سناتور شرود براون ، یک دموکرات در اوهایو ، و سن سالون ، جمهوری خواه آلاسکا ، در حال بحث و جدال بر سر ماسک هستند. در این ویدئو ، براون از همکار خود می خواهد که هنگام صحبت نقاب بزند و سالیوان از این کار امتناع می ورزد. بسیاری از مردم فیلم را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و اکنون سناتور دیگری وزن دارد – تد کروز.

طبق CSPAN ، سنا رأی داده است تا بحث در مورد معرفی كریستی هاسكینز جانسون به عنوان قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوب می سی سی پی را محدود كند.

فیلم جلسه سنا نشان می دهد که رهبر اکثریت ، میچ مک کانل ، براون را به سخنرانی فراخوانده است. براون کار خود را با ابراز نگرانی از سالیوان نقاب دار آغاز می کند. قبل از مداخله سالیوان ، براون گفت: “من ابتدا با درخواست از رئیس جمهور درخواست می كنم كه هنگام صحبت كردن از او ماسك استفاده كند ، زیرا افراد زیر او …”

سالیوان گفت: “من وقتی بیشتر سناتورها صحبت می کنم ماسک نمی زنم.” “من به دستورات شما احتیاج ندارم.”

براون پاسخ داد: “من می دانم که شما به دستورات من نیازی ندارید ، اما بدیهی است که علاقه زیادی به این نهاد بهداشت عمومی وجود ندارد.” “ما یک رئیس جمهور داریم که ماه ها در جلسه کار گروه کرونا ویروس حاضر نشده است. ما یک رهبر اکثریت داریم که در اینجا ما را صدا می کند تا به یک نامزد غیر مجاز رأی بدهیم و در عین حال به قاضی پس از قاضی پس از قاضی رای دهیم ، همه افرادی که نمی توانند چیزی بگویند. “

منظور براون از كاركناني بود كه آنها نيز در اتاق بودند و احتمالاً در معرض ويروس بودند. وی گفت: “و رهبر اکثریت فقط اهمیتی نمی دهد.”

حتما بخوانید:
لباس بچه گانه مدل های جدید و شیک با پرداخت در محل : شمال مال

پس از اینکه CSPAN و سایر رسانه های خبری فیلم کوتاهی را در بورس اوراق بهادار به اشتراک گذاشتند ، ویروسی شد. تد کروز ، سناتور جمهوری خواه ، با پخش مجدد این ویدئو ، نوشت: “این احمقانه است. SherrodBrown یک الاغ کامل است او برای صحبت کردن از نقابی استفاده می کند – وقتی کسی نزدیک او نیست – به عنوان نشانه ای از فضیلت کاذب. DanSullivan_AK او بیش از 50 فوت در ریاست جمهوری بود. آخرین بررسی 50 فوت بیش از 6 فوت است. “

برخی از افراد با کروز موافق بودند ، دیگران موافق نبودند – که این بازتابی از بحث در مورد ماسکهایی است که در کشور سیاسی شده است.

بسیاری از کاربران توییتر گفتند که کارمندان و متخصصان تصویربرداری مشاهده شده در این ویدئو در فاصله شش متری سالیوان قرار دارند. “کاملاً آشکار است که شما کارمندان را مقابل سالیوان به عنوان افرادی که ارزش محافظت دارند ، در نظر نمی گیرید. فقط سناتورها مهم هستند ، نه؟” کوین کروز مورخ به توییت کروز پاسخ داد.

“آیا در ویدیویی که در توییتر نوشتید زنی در چند متری او ایستاده نیست؟” نوشت جوش مارشال ، بنیانگذار یادداشت Talking Points.

رنگ قهوه ای ویدیو در توییت مبادله اصلی وی با سالیوان ، نوشت: “یک بار دیگر ، من از همکاران جمهوری خواه خود خواستم که تهدید همه کارگران سنا را متوقف کنند – و هنگام ریاست سنا فقط ماسک بزنند. آنها دوباره امتناع کردند.”

حتما بخوانید:
دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت 95 96 97 98 99

CBS News برای اظهار نظر با دفاتر Brown ، Sullivan و Cruz تماس گرفت.

بسیاری از ایالت ها و شهرها در بیشتر فضاهای داخلی – مانند سالن های ورزشی ، مغازه ها و موزه ها – به ماسک نیاز دارند. استفاده از ماسک در اطراف افراد دیگر یک روش موثر در کاهش سرعت انتقال ویروس کرونا است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کنند که همه افراد بالای دو سال در مکان های عمومی و هنگامی که در اطراف افرادی هستند که در خانه خود زندگی نمی کنند ، ماسک بزنند.

CDC خاطرنشان می کند که ممکن است هنگام بیرون بودن از خانه ، تنها و دور از دیگران ، به ماسک نیازی نباشد ، در برخی از مکان ها ممکن است ماسک ها در حالت عمومی بودن برای آنها مأموریت داشته باشد ، که باید رعایت شود.

در ماه جولای ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس مأموریت ماسک صورت در مجلس نمایندگان ایالات متحده با این حال ، دستورالعمل های مربوط به ماسک ها از نظر مکان متفاوت هستند – نه فقط در کشور ، بلکه در کنگره. به گفته واشنگتن پست ، ماسک فقط در سنا توصیه می شود – اجباری نیست.

چاک گراسلی ، سناتور آیووا ، 87 ساله ، دومین عضو قدیمی سنا در روز سه شنبه است ، وی در بیانیه ای گفت که آزمایش ویروس کرونا مثبت است. دون یانگ ، نماینده کنگره آلاسکا ، 87 ساله ، هفته گذشته آزمایش COVID-19 مثبت بود. این دو نماینده کنگره فقط دو نماینده ای هستند که اخیراً آزمایش ویروس مثبت شده است.

ماه گذشته سناتورهای جمهوری خواه تام تیلیس از کارولینای شمالی و مایک لی از یوتا تست مثبت برای COVID-19.

نتایج مثبت آزمایشات آنها چند ساعت بعد به دست آمد فاش شد رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ در مورد COVID-19 توافق کرده بودند. پس از آن ، چندین مقام کاخ سفید پس از حضور در جلسه مثبت نشان دادند رویداد “پخش کننده فوق العاده” – مراسم نامزدی امی کونی بارت ، که در فضای باز برگزار شد ، اما در آنجا بسیاری از مردم ماسک نمی زدند.
منبع: elitenews.ir